.:Cumhuriyet Lisesi:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.:Cumhuriyet Lisesi:.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

cesaretin var mı?

+15
SlipKnoT
serhat
kükuka
sonergumus
sweet_witch_
***dj*Passionate***
F=@=T=İ=H
mic_rop
kokosh_92
zeynep
rapperen
hardrock-34
hyro
alix
LiNKiN_PaRK
19 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [4 sayfadaki 7 sayfası]

76cesaretin var mı? - Sayfa 4 Empty Geri: cesaretin var mı? Ptsi Ara. 24, 2007 9:49 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

aslında dilim çok nakışlıdır yani çok süper bir şekilde açılabilrim ama buna cesaret edemem

ciddi br soru sorucam bu olay daha önce okuduğum bir okulda uygulanan bir ceza sistemiydi
ceza şu kantinden ne çaldıysan bir kutusunu yiyeceksin bizim okulda çocuk ülker çukolatalı gofret çaldı ve yakalandı çocuk cezayı duyunca bi hayli sevindi biz merakla izliyoduk çocu bir değil beş değil sekiz değil gülerek yiyor sonrasını söylemiyeyim tahmin edebiliyorsunuz heralde çocuk tıkanmaya başladı ve daha kutu yarı olmadı surat ifadesini görmeliydiniz bi kutuya bakıyor bi müdüre sonra yavaş yavaş zorlana zorlana yemişti iki gün okula gelediği haberini almıştık

size sorarım bu cezayı bidiğinize göre bir şey çalmaya cesaret edermiydiniz (yanlış anlamayın şimdi ben hırsız değilim diyip geçmeyin lütfen farzedin hırsızsınız işte çalarmıydınız)

77cesaretin var mı? - Sayfa 4 Empty Geri: cesaretin var mı? Salı Ara. 25, 2007 6:43 pm

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

ben hırsız değilim hıh cyclops
Very Happy Very Happy Very Happy
çikolatayı çok çok severim ama en fazla 2 tane yerim
fazlasını midem kaldırmaz Very Happy Very Happy

aynı soruyu aşaadakine yöneltsem gıcıklık yapmış oluumuyuum Very Happy Very Happy
olmam dimii
ei ozmn Very Happy
yukardaki sorunun aynından Very Happy Very Happy

78cesaretin var mı? - Sayfa 4 Empty Geri: cesaretin var mı? C.tesi Ara. 29, 2007 4:53 pm

zeynep

zeynep
Emektar
Emektar

yaa olmazki kendin soru yaz haksızlık olur yaa

cennet anaların ayakları altındadır bunu bille blle annene çok feciii şekilde karşı gelirmisin

79cesaretin var mı? - Sayfa 4 Empty Geri: cesaretin var mı? C.tesi Ara. 29, 2007 5:44 pm

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

hayır

timsahın azına kafanı sokmaya cesaretin varmı?(saçma dimi başka bişey bulamadım)

80cesaretin var mı? - Sayfa 4 Empty Geri: cesaretin var mı? C.tesi Ara. 29, 2007 10:33 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

akıllı insanlar bunu yapmazlar fatih

intihara kalkışabilirmisin

81cesaretin var mı? - Sayfa 4 Empty Geri: cesaretin var mı? Paz Ara. 30, 2007 9:50 am

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

hayır(bazı kişiler yapıyo ama)

şu anda psnin başından kalkmaya casaretin varmı Question

82cesaretin var mı? - Sayfa 4 Empty Geri: cesaretin var mı? Paz Ara. 30, 2007 6:40 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

neden olmasın kalktığım zamanda yaşayacağımı biliyorum

bu forumda argo kelime kullanabilirmisin

83cesaretin var mı? - Sayfa 4 Empty Geri: cesaretin var mı? Ptsi Ara. 31, 2007 8:39 am

zeynep

zeynep
Emektar
Emektar

kullana zaten kullanmış ben neden kullanmıyım ulennn

kan görmeye dayanamıyorsun ve mecburen otopsi ameliyatına gitmek zorundasın gidermisin?

84cesaretin var mı? - Sayfa 4 Empty Geri: cesaretin var mı? Ptsi Ara. 31, 2007 6:29 pm

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

girerim yani evet

canın sıkılınca birilerine dil çıkarmaya cesaretin varmı?

85cesaretin var mı? - Sayfa 4 Empty Geri: cesaretin var mı? Ptsi Ara. 31, 2007 7:56 pm

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

sanırım ben bunu yapıorum tongue

cesaretli bi insn olmaya cesaret edebiliisinnmiii...

86cesaretin var mı? - Sayfa 4 Empty Geri: cesaretin var mı? Salı Ocak 01, 2008 7:18 pm

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

ewt

en sevmediğin müziği dinlemeye cesaretin varmı?

87cesaretin var mı? - Sayfa 4 Empty Geri: cesaretin var mı? Çarş. Ocak 02, 2008 12:29 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

ucunda para varsa evet

bazı yabancıda olsa şarkılardan etkilenirmisin

88cesaretin var mı? - Sayfa 4 Empty Geri: cesaretin var mı? Çarş. Ocak 02, 2008 12:31 pm

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

evet

büyüklerin konuşurken lazım ortasına atlamaya cesaretin varmı?

89cesaretin var mı? - Sayfa 4 Empty Geri: cesaretin var mı? Cuma Ocak 04, 2008 11:48 am

zeynep

zeynep
Emektar
Emektar

varrr

şarkı dinlemeye cesaretin varmı?(çook saçma ama)

90cesaretin var mı? - Sayfa 4 Empty Geri: cesaretin var mı? Cuma Ocak 04, 2008 5:27 pm

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

buda sorulurmu var yani

sevgilin için intahara kalkışırmısın

91cesaretin var mı? - Sayfa 4 Empty Geri: cesaretin var mı? Cuma Ocak 04, 2008 10:08 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

hayır bunu cesaretle bi alakasını göremedim neyse sonuçta onun için ölmem (bunu sevgilimin olmadığı için söylüyo olabilirim) Very Happy

tren hızla geliyor ve rayların üzerinde çocuk var az mesafe kalmış çcuğu kurtara bilirmisin (vay eb aklıma nerden geldi ki bu) Very Happy

92cesaretin var mı? - Sayfa 4 Empty Geri: cesaretin var mı? C.tesi Ocak 05, 2008 11:41 am

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

sen çok fazla tv izliosun bence Very Happy
valla atlar kurtarırdım zaten biran önce ölmeyide istiyom en azında bi işe yararım ölmeden önce....

fatihin yanında pc de yazı yazıp silmeye cesaretin var mı?? Very Happy Very Happy (yandıımmm... :S Very Happy )

93cesaretin var mı? - Sayfa 4 Empty Geri: cesaretin var mı? Salı Ocak 22, 2008 2:50 pm

rapperen

rapperen
Bağımlı
Bağımlı

ttanımıomda yaparız ıcabında n olcak

netcafeyı dagıtmaya

94cesaretin var mı? - Sayfa 4 Empty Geri: cesaretin var mı? Çarş. Ocak 23, 2008 1:39 pm

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

fatih benim yazmaya çalışırsın bigün yanımda

cumhuriyet lisesindeki parolanı forumdaki herkeşe söylemeye cesaretin varmı? Very Happy

95cesaretin var mı? - Sayfa 4 Empty Geri: cesaretin var mı? Ptsi Ocak 28, 2008 11:50 am

rapperen

rapperen
Bağımlı
Bağımlı

ok olur ::DD:D:D:D solerım ama yaZIK OLUR okadar mesaja zaten 200 tanecık nasıyazcam sonra onları

gecenın 12 sınde gaslhaneye gırıp 1 saat kalmak:D:D:D:D:( ck acımasızım dımı??)

96cesaretin var mı? - Sayfa 4 Empty Geri: cesaretin var mı? Ptsi Ocak 28, 2008 2:27 pm

sweet_witch_

sweet_witch_
Çömez
Çömez

Evet Very Happy Very Happy

boş bir handa,gece yarısı bütün ışıklar kapalı bir sandalyede oturmuş etrafa bakınıyorsun kimse var mı diye.lat kattaki bürodan sesler gelmeye başladı gidip bakar mısın?(kimse yok handa bomboş.sadece sen varsın)
Very Happy Very Happy Very Happy

97cesaretin var mı? - Sayfa 4 Empty Geri: cesaretin var mı? Ptsi Ocak 28, 2008 5:00 pm

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

rapperen demiş ki:ok olur ::DD:D:D:D solerım ama yaZIK OLUR okadar mesaja zaten 200 tanecık nasıyazcam sonra onları

gecenın 12 sınde gaslhaneye gırıp 1 saat kalmak:D:D:D:D:( ck acımasızım dımı??)

ok olur n,ye diyosun o zaman

söylendimi bilmiyorum söylendiysea kusuraz bakmayın ama sanki söylenmişti.

cesaretin varmı aşka?

98cesaretin var mı? - Sayfa 4 Empty Geri: cesaretin var mı? Salı Ocak 29, 2008 2:26 pm

zeynep

zeynep
Emektar
Emektar

hiç işim olmaz

3 harfli çağırmaya

99cesaretin var mı? - Sayfa 4 Empty Geri: cesaretin var mı? Salı Ocak 29, 2008 3:27 pm

sweet_witch_

sweet_witch_
Çömez
Çömez

cesaretim var

sevgilin için birini dövmeye? Very Happy

100cesaretin var mı? - Sayfa 4 Empty Geri: cesaretin var mı? Salı Ocak 29, 2008 4:11 pm

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

olmamı

sallamişey

Sayfa başına dön  Mesaj [4 sayfadaki 7 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki