.:Cumhuriyet Lisesi:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.:Cumhuriyet Lisesi:.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

cesaretin var mı?

+15
SlipKnoT
serhat
kükuka
sonergumus
sweet_witch_
***dj*Passionate***
F=@=T=İ=H
mic_rop
kokosh_92
zeynep
rapperen
hardrock-34
hyro
alix
LiNKiN_PaRK
19 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [3 sayfadaki 7 sayfası]

51cesaretin var mı? - Sayfa 3 Empty Geri: cesaretin var mı? Çarş. Ara. 19, 2007 5:40 pm

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

ne işim olur benim graffiti mraffiti Razz

çukulatasız yaşamaya cesaretin var mı ?? Very Happy Very Happy
( ben yaşayamam Very Happy Very Happy )

52cesaretin var mı? - Sayfa 3 Empty Geri: cesaretin var mı? Çarş. Ara. 19, 2007 6:44 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

ama şu bi gerçekki çikulata dediğin şey üretilmeseydi keşfedilmesydi işte o zaman yaşamak zorunda olcaktın insanın yaşamını engelleyecek zoryacak en önemli madde su dur

cesaretin varmı aşka ...
(bi şarkı sözü)

53cesaretin var mı? - Sayfa 3 Empty Geri: cesaretin var mı? Çarş. Ara. 19, 2007 7:48 pm

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

galiba aşık oldum bile Laughing

şindi durduk yere saçma ama kulağını kesebilir misin?

54cesaretin var mı? - Sayfa 3 Empty Geri: cesaretin var mı? Çarş. Ara. 19, 2007 11:39 pm

mic_rop

mic_rop
Bebe
Bebe

tabikide hayır

herşeyini bırakıp sadece yanında bi çantayla ve hayatta en çok sevdiğin kişiyle buralardan uzaklaşmaya cesaretin varmı

55cesaretin var mı? - Sayfa 3 Empty Geri: cesaretin var mı? Perş. Ara. 20, 2007 12:27 am

LiNKiN_PaRK

LiNKiN_PaRK
Emektar
Emektar

hayır
(aslında seninle heryere giderim ama şimdi gidemem annem kapıyı kilitler ve ananem var o dayanamaz gidersem

(bi konuda geçmiş dede anane konusu felan çok kötü oldum ben kendimi bildim bileli sadece ananem vardı dedelerim babamla annem küçükken vefat etmişler ve şuana dek hep nereye gittiysem bütün ark dedesi vardı dedesiyle ne yapsa çok kötü olurdum çoğu zamanda keşke bi dedem olsaydı dediğim oluyodu bi kere görmeyede rağzıydım ama yaratanın taktiri naparsın giden gitti kalanları bari bırakmıyalım)

ama büyüyünce çantayada gerek yok gideriz bi yerlere Very Happy

vayyy be bana bak bida benden böyle şeyler duyamazsınız zaten tanıyanlarda ilk defa duymuştur ben duygusal bi kişiliğe sahip değilimdir yaa Very Happy:D:D:D:D (yaşasın kötülükk nihahha)

http://survivorcrayz.spaces.live.com/

56cesaretin var mı? - Sayfa 3 Empty Geri: cesaretin var mı? Perş. Ara. 20, 2007 9:35 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

evet melis buna cesaretim var güzel soru

melisi anlayabilirmisin
(cesaretle ne alakaysa )

57cesaretin var mı? - Sayfa 3 Empty Geri: cesaretin var mı? Perş. Ara. 20, 2007 9:40 pm

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

bilmem

anlayabilirmiyim sence...
(buda cesaretle alakasız Razz )

58cesaretin var mı? - Sayfa 3 Empty Geri: cesaretin var mı? Perş. Ara. 20, 2007 9:43 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

anlayamazsın

cesaretin varmı

59cesaretin var mı? - Sayfa 3 Empty Geri: cesaretin var mı? Perş. Ara. 20, 2007 9:46 pm

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

hem var hem yok Very Happy
hem yok hem var Very Happy

hiç durmadan 1000 soru çözmeye cesaretin var mı Very Happy

60cesaretin var mı? - Sayfa 3 Empty Geri: cesaretin var mı? Perş. Ara. 20, 2007 9:48 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

1000 mii ben hiç ara vermeden 150 soru çözemem ama bak ara vermeden

10 fizik sorusu Razz

61cesaretin var mı? - Sayfa 3 Empty Geri: cesaretin var mı? Perş. Ara. 20, 2007 9:49 pm

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

bnde çözemedim kalktım başından Very Happy

62cesaretin var mı? - Sayfa 3 Empty Geri: cesaretin var mı? Perş. Ara. 20, 2007 9:55 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

felaket

63cesaretin var mı? - Sayfa 3 Empty Geri: cesaretin var mı? Perş. Ara. 20, 2007 10:06 pm

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

bncedee

64cesaretin var mı? - Sayfa 3 Empty Geri: cesaretin var mı? Perş. Ara. 20, 2007 10:14 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

Rock

65cesaretin var mı? - Sayfa 3 Empty Geri: cesaretin var mı? Perş. Ara. 20, 2007 10:40 pm

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

evet gitar çalmaya cesaretim var

1000 katlı binadan kendini aşağıya atmaya cesaretin varmı?(çok saçma dimi ama başka bişey bulamadım)

66cesaretin var mı? - Sayfa 3 Empty Geri: cesaretin var mı? Cuma Ara. 21, 2007 7:34 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

bu soru sam ki daha önce soruldu ama neyse dün gce rüyamda 5 . kattan herkes atlıyodu benide atlamaya zorladılar ama ben atlayamadım sonra kaçtım kurtuldum gerçekten dün gece böyle bi rüya gördüm

benim yerimde olsaydın atlarmıydın

67cesaretin var mı? - Sayfa 3 Empty Geri: cesaretin var mı? Cuma Ara. 21, 2007 7:37 pm

zeynep

zeynep
Emektar
Emektar

paraşüütle evet Very Happy

ve bu soruyu ben sormuştum ama neyse Very Happy

deliler hastahanesinde 3 ay geçire bilirmisin buna cesaretin varmı ?

68cesaretin var mı? - Sayfa 3 Empty Geri: cesaretin var mı? Cuma Ara. 21, 2007 7:38 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

deli olurum buna gerek kalmaz

5 gün hücre cezası çekebilirmisin

69cesaretin var mı? - Sayfa 3 Empty Geri: cesaretin var mı? Cuma Ara. 21, 2007 7:46 pm

zeynep

zeynep
Emektar
Emektar

çekerimm

senn çekermizin ?

70cesaretin var mı? - Sayfa 3 Empty Geri: cesaretin var mı? Paz Ara. 23, 2007 6:13 pm

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

karanlık ve yanlızık olan her yerde kalabilirim hem benim için ceza deil ödül olur

metin hoca nın dersinde senaryo yazmaya cesaretin var mı ?? Laughing Laughing

71cesaretin var mı? - Sayfa 3 Empty Geri: cesaretin var mı? Ptsi Ara. 24, 2007 4:46 pm

***dj*Passionate***

***dj*Passionate***
Bebe
Bebe

ben hayatımın prensesini bulmuşum zaten ne gerek var böyle bişeye!!!

müdür sana saçlarını kesmeden okula almam derse
saçlarını kesmek için müdürden para isteyebilmisin?????

72cesaretin var mı? - Sayfa 3 Empty Geri: cesaretin var mı? Ptsi Ara. 24, 2007 4:50 pm

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

saçlarımı kesmem ki Very Happy toplarım hiç olmadı Very Happy

nurbeyan hocanın yanında kısa etek veya uzun saclarla dolaşabilirmisin
Very Happy he he he cesaretin var mı???

73cesaretin var mı? - Sayfa 3 Empty Geri: cesaretin var mı? Ptsi Ara. 24, 2007 7:25 pm

hyro

hyro
Admin (Kurucu)
Admin (Kurucu)

Etek bizi bozar...

santa Yeni yılda kırmızı kalpli don alıp, babana hediye edebilir misin?

https://cumhuriyet.catsboard.com

74cesaretin var mı? - Sayfa 3 Empty Geri: cesaretin var mı? Ptsi Ara. 24, 2007 7:30 pm

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

yeni yıl kutlamaları batıl inançlarıda beni bozar ...

ona(sevdiiiin şahsiyete) açılmaya cesaretin var mı ?? (eger sevdiiin yoksa varmıs gibi cvpla )

75cesaretin var mı? - Sayfa 3 Empty Geri: cesaretin var mı? Ptsi Ara. 24, 2007 7:52 pm

hyro

hyro
Admin (Kurucu)
Admin (Kurucu)

Bazı şeyleri içimde oturtana kadar açılmam.. Emin olmam gerek sevgimden...

Aynı soruyu ben yöneltiyom?

https://cumhuriyet.catsboard.com

Sayfa başına dön  Mesaj [3 sayfadaki 7 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki