.:Cumhuriyet Lisesi:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.:Cumhuriyet Lisesi:.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

cesaretin var mı?

+15
SlipKnoT
serhat
kükuka
sonergumus
sweet_witch_
***dj*Passionate***
F=@=T=İ=H
mic_rop
kokosh_92
zeynep
rapperen
hardrock-34
hyro
alix
LiNKiN_PaRK
19 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [2 sayfadaki 7 sayfası]

26cesaretin var mı? - Sayfa 2 Empty Geri: cesaretin var mı? Salı Ara. 04, 2007 5:18 pm

zeynep

zeynep
Emektar
Emektar

kısaca_büşş demiş ki:hangi akla mantığa sığıyo bu dediğin Very Happy paraşütle olsa hadi neyse ama sanırsam paraşütsüz diyon delii haaa bi de uçak havadeyken mi atlıcazz yoksa yerdeyken mi ?? Very Happy

uçurumun kenarında düşermiş gibi fotonu çekebilirmisiiinnn???
(geçtiğimiz yaz belgin le yaptık biz bunu Very Happy )

ablacımm benim ben cesaretin olup olmadığını sordum yorum yap demedim tmm mı üstelik sorucağım soruları kapma şimdik işin yoqsa soru düşün Rolling Eyes

aynı znm da uçurumun keranında resim çektirmeye cesaretim warr.

(dersin ortasında öğretmenin anlatığı konuyu çok biliyormuşsun gibi hyr hocam bu böyle diil dermisin )

27cesaretin var mı? - Sayfa 2 Empty Geri: cesaretin var mı? Çarş. Ara. 05, 2007 3:28 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

bunda ne var dedim derimde ama hocayada bağlı bu

10 lvlde lord yarkana gidebilirmisin (bilmeyenler pas geçebilir ama mutlaka bilenler var) Very Happy Razz

28cesaretin var mı? - Sayfa 2 Empty Geri: cesaretin var mı? Perş. Ara. 06, 2007 12:13 pm

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

FİRARİST demiş ki:bunda ne var dedim derimde ama hocayada bağlı bu

10 lvlde lord yarkana gidebilirmisin (bilmeyenler pas geçebilir ama mutlaka bilenler var) Very Happy Razz

paaaaasss ( bu ne yaa )

aklıma bişey gelmiyo...
cesaret etmeye cesaret edebilirmisin Very Happy Very Happy tongue
(ne demek istediğimi bnde bilmiom Very Happy )

29cesaretin var mı? - Sayfa 2 Empty Geri: cesaretin var mı? Perş. Ara. 06, 2007 12:16 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

edebilirim (bu daha saçma ama)

bitiş çizgisinin uçurum olduğu bir yarışa katılırmısın tabi cesaretin varsa

30cesaretin var mı? - Sayfa 2 Empty Geri: cesaretin var mı? Perş. Ara. 06, 2007 12:19 pm

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

allaha şükür aptal değilim Very Happy mecbur kalmadığım sürece katılmam katılırsamda paraşütümle giderim en azından ölmem belki felö olurum Very Happy

matemetik öğretmeninin çantasından yazılı sorularını çalmaya cesaretin var mı??

31cesaretin var mı? - Sayfa 2 Empty Geri: cesaretin var mı? Perş. Ara. 06, 2007 1:36 pm

hyro

hyro
Admin (Kurucu)
Admin (Kurucu)

Hocamız murat usta... Yorum yok..

Benle karete yapmaya?

https://cumhuriyet.catsboard.com

32cesaretin var mı? - Sayfa 2 Empty Geri: cesaretin var mı? Perş. Ara. 06, 2007 3:38 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

kesinlikle yokum (eğer senden çok uzk bir yerde olsaydım derdim) Very Happy Very Happy

bu haftaki fb gs maçında cimbomlu olarak gfb tribününe oturup fb aleyhine tezahürat yaparmıydın (gs formanda üstünde olcak)

33cesaretin var mı? - Sayfa 2 Empty Geri: cesaretin var mı? Cuma Ara. 07, 2007 11:52 am

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

benim fener cimbom maçında ne işim var Very Happy
hadi fener bjk veye gs bjk olsa neyse

tüm gün boyunca hiç durmadan "son ses" metal-rock şarkı dinlemeye cesaretin varmı??

34cesaretin var mı? - Sayfa 2 Empty Geri: cesaretin var mı? Cuma Ara. 07, 2007 4:08 pm

LiNKiN_PaRK

LiNKiN_PaRK
Emektar
Emektar

ertesi gün okul felan yoksa belki biraz ama denemedim ama dinlerdim ama sağlamda kalmazdım Very Happy

tüm gün boyunca hiç durmadan "son ses" rap şarkı dinlemeye cesaretin varmı??

http://survivorcrayz.spaces.live.com/

35cesaretin var mı? - Sayfa 2 Empty Geri: cesaretin var mı? Çarş. Ara. 12, 2007 12:02 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

rap arada bir dinlerim zaten çok ta sevmem ayrıca bir gün ve akşama kadar üstelik ben ve rap çok ters ksra bakma

taksimin ortasında sevgilinin adını haykırabilirmisin

36cesaretin var mı? - Sayfa 2 Empty Geri: cesaretin var mı? Çarş. Ara. 12, 2007 12:29 pm

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

sevgilim yok ama sevdiğimin adını haykırabilirim ama bu da bişi işime yaramaz ki...

yolu genişletmek için kenarlardaki ağaçları kescekler bunu bir grup çevreci vatandaşımız duydu ve eğlem yapmaya karar verdi "arkadaşlaralın zincirlerinizi gelin kafanıza kask ta alın polisler de gelebilir " dedi seni de çağıroyolar gider misin??

37cesaretin var mı? - Sayfa 2 Empty Geri: cesaretin var mı? Çarş. Ara. 12, 2007 12:33 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

gitmem

Very Happy sen gidermisin

38cesaretin var mı? - Sayfa 2 Empty Geri: cesaretin var mı? Çarş. Ara. 12, 2007 12:37 pm

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

yoo ne işm var ben daha gucukum apii Very Happy önce okul bitsin de sonra düşünürüz Very Happy

tamam çevrecilikten vazgeçtim hayvansever lik için ne düşünüosun onun eğlemlerine katılırmısın??(ben taktım bu zincirle eğlemlere bnde bi tane düzenliceeem hocalara karşı katılmak isteyenler gelin yanıma konuşak bi Very Happy Very Happy )

39cesaretin var mı? - Sayfa 2 Empty Geri: cesaretin var mı? Çarş. Ara. 12, 2007 5:19 pm

zeynep

zeynep
Emektar
Emektar

ooo ablam katılmam mııı??? koşa koşa gelirim Very Happy Very Happy

okulda bomba çıktı tühh napcazz bi kahramana ihtiyacımız var ekipler gelene kadar çok geç olabilir!!!anladıınn sen onuu;)

40cesaretin var mı? - Sayfa 2 Empty Geri: cesaretin var mı? Çarş. Ara. 12, 2007 5:25 pm

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

anlamam mıı... koşa koşa olmasada giderim en azından gerçekten bomba olup olmadığına bakarım Very Happy

aşaaadaki beni yanlız bırakmazsın dimii ??

41cesaretin var mı? - Sayfa 2 Empty Geri: cesaretin var mı? Çarş. Ara. 12, 2007 5:37 pm

zeynep

zeynep
Emektar
Emektar

benden kurtulmak kolaymı? bir telefon aç hemem yanıdayım.

diyelimki dişcisiniz arkadaşlarınızla bi ormana kampa gittiniz malum orman işte ayısı kurt u çakal ı vb... sabah koşusu için kalktınız koşuyosunuz...
eyvah!!! kayboldunuz!..
kamp kurduğunuz yeri araken bir ayı gördünüz ama daha o sizi farketmedi çok sinirliye benziyo ama zavallı hayvan belliki acı cekiyo
ne hikmetse o süper zekanızla hemen "aaaaa bu ayının dişi ağrıyo"
dediniz
eveeeet dişçiydiniz bide dimii
hayvancağızın yanına gidip ona yardım edermisiniz???

42cesaretin var mı? - Sayfa 2 Empty Geri: cesaretin var mı? Çarş. Ara. 12, 2007 6:14 pm

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

maşallahhhh destan yazmışsın Very Happy veteriner çağırırım ben korkarıııım:D Very Happy

alttaki senin cesaretin varmı yukardakine Razz Very Happy Very Happy

43cesaretin var mı? - Sayfa 2 Empty Geri: cesaretin var mı? Çarş. Ara. 12, 2007 6:22 pm

zeynep

zeynep
Emektar
Emektar

yook saol almıyım ama sen hayvan seversin yavv senden beklemezdimm

az önce soru yazdık 3 yılık soru işte

44cesaretin var mı? - Sayfa 2 Empty Geri: cesaretin var mı? Çarş. Ara. 12, 2007 6:44 pm

hyro

hyro
Admin (Kurucu)
Admin (Kurucu)

Cesaretin var mı gazoz içmeye... cheers

https://cumhuriyet.catsboard.com

45cesaretin var mı? - Sayfa 2 Empty Geri: cesaretin var mı? Perş. Ara. 13, 2007 3:16 pm

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

gazozumu bekiyom zaten ben Very Happy Wink

attaki sana kek yapsam yermisn Twisted Evil Twisted Evil

46cesaretin var mı? - Sayfa 2 Empty Geri: cesaretin var mı? Perş. Ara. 13, 2007 8:43 pm

kokosh_92

kokosh_92
Bebe
Bebe

pazar günü zaten yapcan bana kek hemde ıslak kek Twisted Evil yeriim Laughing

bnm yaptığım sarmayı yermisin??

47cesaretin var mı? - Sayfa 2 Empty Geri: cesaretin var mı? Cuma Ara. 14, 2007 11:16 am

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

pazar günü yicem zaten Twisted Evil Twisted Evil

dilinin kemiği olsa kırar mıydın Very Happy ( yaf şindi ne alakaa diiceniz ama aklıma başka bişi gelmedi Very Happy )

48cesaretin var mı? - Sayfa 2 Empty Geri: cesaretin var mı? Paz Ara. 16, 2007 4:46 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

ısırarak kırardım Very Happy

şükrü saracoğlu stadı full dolu ve sen stadın ortasında bu senee ciimmboom şampiyon cimbomm diyebilinmi(de de gör .. ondan sonra) Very Happy Very Happy Very Happy Twisted Evil Twisted Evil

49cesaretin var mı? - Sayfa 2 Empty Geri: cesaretin var mı? Salı Ara. 18, 2007 5:11 pm

zeynep

zeynep
Emektar
Emektar

yapmam ki öyle bişi Razz

150.katdan atlamaya cesaretin varmı???

50cesaretin var mı? - Sayfa 2 Empty Geri: cesaretin var mı? Salı Ara. 18, 2007 7:55 pm

LiNKiN_PaRK

LiNKiN_PaRK
Emektar
Emektar

bırak 150. katı 2. kattan bile atlamaya cesaretim yok Very Happy (bide bunun öbür dünyası var Surprised unutmamak lazım)

duvara graffiti yapmaya cesaretin varmı(unutmaki yakalanırsan en az 1 gece içerde yatarsın)

http://survivorcrayz.spaces.live.com/

Sayfa başına dön  Mesaj [2 sayfadaki 7 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki