.:Cumhuriyet Lisesi:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.:Cumhuriyet Lisesi:.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Ceza 10,yıl etkinlikleri !!!!!

+2
benverap
Mc_h0n0ur
6 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Ceza 10,yıl etkinlikleri !!!!! Empty Ceza 10,yıl etkinlikleri !!!!! Perş. Ocak 17, 2008 4:40 pm

Mc_h0n0ur

Mc_h0n0ur
Çömez
Çömez

10 yıllık kariyerine 3albüm, 1 maxi single,1 ep sığdıran; Türkiye' den ve Avrupa' dan 50' den fazla sanatçı ile düet yapan Ceza, sanattaki 10.yılını bir çok ünlü sanatçının da konuk olarak katılacağı bir konserle kutlayacak.

24 Şubat 2008' de yapılacak olan bu konsere Ceza severler de katılabilecek ve bu konserin geliri kimsesiz çocuklar yararına kullanılıcaktır.

2Ceza 10,yıl etkinlikleri !!!!! Empty cezxa Perş. Ocak 17, 2008 9:02 pm

benverap

Bebe
Bebe

bırakın cezayı şimdi
düşünebiliyomusunuz pop ve rap:S

ceza batırdı kendini

3Ceza 10,yıl etkinlikleri !!!!! Empty Geri: Ceza 10,yıl etkinlikleri !!!!! Cuma Ocak 18, 2008 7:05 am

Mc_h0n0ur

Mc_h0n0ur
Çömez
Çömez

bebe adında rap olmasını sağlayan adam hakkında abuk subuk konuşma

Melek vs. Şeytan Evil or Very Mad Evil or Very Mad

4Ceza 10,yıl etkinlikleri !!!!! Empty Geri: Ceza 10,yıl etkinlikleri !!!!! Cuma Ocak 18, 2008 7:07 am

***dj*Passionate***

***dj*Passionate***
Bebe
Bebe

bebeverap müzik dinlemeyi bilmion yorum yapmayı kim öğretti. Melek vs. Şeytan Melek vs. Şeytan

5Ceza 10,yıl etkinlikleri !!!!! Empty Geri: Ceza 10,yıl etkinlikleri !!!!! Cuma Ocak 18, 2008 11:43 am

hyro

hyro
Admin (Kurucu)
Admin (Kurucu)

şişşşşttt kavga yok... Mad Mad

https://cumhuriyet.catsboard.com

6Ceza 10,yıl etkinlikleri !!!!! Empty ulan Cuma Ocak 18, 2008 12:54 pm

benverap

Bebe
Bebe

ULAN ALAYINIZA MADEN SUYU BE
MÜZİK DİNLEYİMİ BİLMİYORUM HAHA BEN ANCA GÜLERİM BUNA
ULAN BEN 5 SENDEN BERİ RAP YAPIYORUM MAL HERİF
SENİN BAŞLI BAŞINA ANLAMADIGININ KESİN ÖGRENDE GEL KARDEŞİM
BİDE AKLINI BAŞINA AL

7Ceza 10,yıl etkinlikleri !!!!! Empty Geri: Ceza 10,yıl etkinlikleri !!!!! Cuma Ocak 18, 2008 4:00 pm

Mc_h0n0ur

Mc_h0n0ur
Çömez
Çömez

RAP yapıyorum demekle rap yapılsaydı sen burda gezınmezdın ....

ben senın yasın kadar rap dinledim .......

Tuvalet

8Ceza 10,yıl etkinlikleri !!!!! Empty Geri: Ceza 10,yıl etkinlikleri !!!!! C.tesi Ocak 19, 2008 5:12 am

LiNKiN_PaRK

LiNKiN_PaRK
Emektar
Emektar

bırakın şunuyaa zavallı birşey bildiğini sanıyo bi laf söylüyo doğruluğunu kanıtlayan hiç birley yok sizde havandırıyosunuz Very Happy

http://survivorcrayz.spaces.live.com/

9Ceza 10,yıl etkinlikleri !!!!! Empty gülünç C.tesi Ocak 19, 2008 4:44 pm

benverap

Bebe
Bebe

HEPİNİZ GÜLÜNÇSÜNÜZ RAP DİNLEMEKLE RAPÇİ OLUNMUYOR MC ONUR
İLERDE Bİ MC OLMA HAYALİN VARMI
BEN BURDAKİ HERKEZE İYİLİKLE YAKLAŞMAYA ÇALIŞTIM AMA KENDİNİZ BİLİRSİNİZ.
BİŞE BİLMİYORMUŞUM KARDEŞİM HAYATINIZ KADAR ŞEY BİLİYORUM RAPTE BEAT LİRİK FLOW HER BOKUNU BEATMAKER IM AYNI ZAMANDA
AMA SİZ KENDİNİZE GÖRE YORUMLAYIN
BİŞE BİLSEYDİN BURALARDA OLMAZDIJ DEMİŞİN
BEN İNSANLARLA KONUŞMAYI SOHBET ETMEYİ SEVERİM ÖZENTİ KOLPA MC LERDEN DE DEİLİM TABİKİ BURDA VEYA BAŞKA Bİ YERDE TAKILIRIM.
İLERDE ÜTOPYA İSMİNİ UNUTMAYIN

10Ceza 10,yıl etkinlikleri !!!!! Empty Geri: Ceza 10,yıl etkinlikleri !!!!! C.tesi Ocak 19, 2008 6:46 pm

LiNKiN_PaRK

LiNKiN_PaRK
Emektar
Emektar

tabikide insanlarla konuşup sohbet etmeyi seviceksin çünkü sende bir insansın ve insanlardan bi üstün tarafın yok şimdiden bi havalar kaprislere girmişsin ortada birşey yokken zatende yapsan bile bu kafayla gidersen zor tutarsın ayrıca bi söz yazmakla rapçi olunmazzzz .
söz yazmayı herkes yapar
ayrıca sen 5 yıldır raple ilgileniyorum falan filan demişsin önemli olan ne kadar süre geçirdiğin değil ne kdar anladığındır zaten süre az ve anladığında çoksa 5 yılın hiç bi önemi yok anladın mı (!)

http://survivorcrayz.spaces.live.com/

11Ceza 10,yıl etkinlikleri !!!!! Empty Geri: Ceza 10,yıl etkinlikleri !!!!! C.tesi Ocak 19, 2008 7:30 pm

Mc_h0n0ur

Mc_h0n0ur
Çömez
Çömez

Ben bişeyi yapmadan söylemem .... ilk önce icraatimi yaparım sonra gösteririm ..

Kendimi de övmem dinleyenler över ütopya ne diyim inş. duyarız adını No

12Ceza 10,yıl etkinlikleri !!!!! Empty Geri: Ceza 10,yıl etkinlikleri !!!!! C.tesi Mart 22, 2008 12:10 am

***dj*Passionate***

***dj*Passionate***
Bebe
Bebe

bütün bunları ezberlemek için ne kadar uğrastın!!!

13Ceza 10,yıl etkinlikleri !!!!! Empty Geri: Ceza 10,yıl etkinlikleri !!!!! Paz Mart 23, 2008 6:25 pm

_sevim_

_sevim_
Öğrenci
Öğrenci

CEZA YI SEZEN AKSUYLA YAPTIĞI DÜET ŞARKIYI DİNLEDİKTEN SONRA DİNLEMEYE BAŞLADIM VE KENDİ ALANINDA İYİ GİDİYO Melek

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-

» NEFRET
» Ceza
» ceza resimleri