.:Cumhuriyet Lisesi:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.:Cumhuriyet Lisesi:.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

a$ıqım DiyenLere ißretLik ßir Hikaye..

+5
alix
F=@=T=İ=H
hyro
hardrock-34
LiNKiN_PaRK
9 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1a$ıqım DiyenLere ißretLik ßir Hikaye.. Empty a$ıqım DiyenLere ißretLik ßir Hikaye.. Salı Kas. 27, 2007 10:40 pm

LiNKiN_PaRK

LiNKiN_PaRK
Emektar
Emektar

Karımı 1998 in sonbaharında kaybettim... Yedi senelik evliliğimizin iki senesini kanser tedavisi için hastanelerde geçirmiştik.

Karim, her evlilik yıldönümümüzde ikimizin fotoğrafını çerçeveler, "Bunlar bizim hayatımızın gölgeleri" derdi.. Öldüğünde, yedi tane resmimiz vardı.

97'in bir gecesinde onu aldattım. Oysa ona sürekli onu ne kadar çok sevdiğimi ve sonsuza kadar sadık kalacağımı söylerdim. Ölmeden iki hafta önce yine aynı şeyi tekrarladım.

Tuhaf bir gülümsemeyle baktı bana ve sadece: "Biliyorum" dedi.

İzmir'e kar yağdığı gün, yani bir ay önce, evdeydim. Fotoğraflarımıza bakıyordum yine... Her çerçevenin altında bir harf olduğunu ilk kez o gün fark ettim. - A. - R. - K. - A. - S. - I. - N. Gerisi için yılları yetmemişti.

Ama sanırım "Arkasına bak" yazmaya filan niyetlenmişti. Hemen çerçevelerin arkasına baktım. Hiçbir şey yoktu. Sonra bir şey dürttü beni, hepsini teker teker söktüm.

İnanabiliyor musunuz, her birinin arkasından bir mektup çıktı! Geçirdiğimiz her sene için sevgi dolu sözler yazmıştı.

1997'deki resmimizin içinden çıkan zarf ise simsiyahtı. Ve içinden su sözler çıktı:

"14 Mart 1997/Gözlerin bana başka birine dokunmuş gibi baktı/ Söylemene gerek yok, biliyorum..."

2002'deyiz. Onu kaybedeli 4, aldatalı 5 yıl oluyor. İçim acıyor simdi. Çünkü kadınlar biliyor, hissediyor...

Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et, çünkü; aşk sessiz, sevgi dilsizdir...

http://survivorcrayz.spaces.live.com/

2a$ıqım DiyenLere ißretLik ßir Hikaye.. Empty Geri: a$ıqım DiyenLere ißretLik ßir Hikaye.. Perş. Kas. 29, 2007 12:08 pm

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et, çünkü; aşk sessiz, sevgi dilsizdir...

evet gercektende öyle...

hyro

hyro
Admin (Kurucu)
Admin (Kurucu)

ühü ühü

https://cumhuriyet.catsboard.com

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

eline sağlık

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

hardrock-34 demiş ki:Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et, çünkü; aşk sessiz, sevgi dilsizdir...

bu çok doğru

bahar9b

bahar9b
Öğrenci
Öğrenci

bence bu seviyorum diyenlerin hayatının özeti...

Misafir

Misafir

bahar9b demiş ki:bence bu seviyorum diyenlerin hayatının özeti...
haklısnn canımmm....

8a$ıqım DiyenLere ißretLik ßir Hikaye.. Empty Geri: a$ıqım DiyenLere ißretLik ßir Hikaye.. Çarş. Mart 12, 2008 1:13 pm

böcek

böcek
Öğrenci
Öğrenci

.........

En son böcek tarafından Perş. Mart 13, 2008 1:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

9a$ıqım DiyenLere ißretLik ßir Hikaye.. Empty Geri: a$ıqım DiyenLere ißretLik ßir Hikaye.. Çarş. Mart 12, 2008 3:37 pm

nur

nur
Bebe
Bebe

cok gusel bi hikaye cnm ellerine saglık Very Happy hakkatende seni seviyorum diyenden özelliklede cok diyenden suphe edeceksin cunku sanki o lafı ne kadar cok soylersen bi o kadarda büyüsü kaçıyo Crying or Very sad

10a$ıqım DiyenLere ißretLik ßir Hikaye.. Empty Geri: a$ıqım DiyenLere ißretLik ßir Hikaye.. C.tesi Mart 15, 2008 2:38 pm

_sevim_

_sevim_
Öğrenci
Öğrenci

konuyla alakalı kişilere bence iyi bi yazı

böcek

böcek
Öğrenci
Öğrenci

_sevim_ demiş ki:konuyla alakalı kişilere bence iyi bi yazı

Bana göndermemi yaptın ? Question

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]