.:Cumhuriyet Lisesi:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.:Cumhuriyet Lisesi:.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi

+3
cemill
hyro
dark_princess
7 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2

Aşağa gitmek  Mesaj [2 sayfadaki 2 sayfası]

26GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi - Sayfa 2 Empty Geri: GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Çarş. Ocak 30, 2008 11:01 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

sweet_witch_ demiş ki:
sen nasıl ki 6-0 lık maçın resmini koyarsan oraya
bende 7-0 lık maçın resmini koyarımm
sizden korkanda sizin gibi olsun Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
senin 7-0 resimlerini koyman beni ilgilendirmez ama bunu fenerbahçe resimleri içerisine koyarsan tepkimi sonuna kadar gösteririm ben nasıl ki 6-0 ları gs bölümüne değil fb bölümüne koyuyosam seninde o şekilde yapmanı beklerim yapmıyosan bu senin futboldaki saygı sınırlarını gösterir
üstelik sizden korkan sizin gibi olsun lafına gelince bu olayların hiç birini bizden kork diye yapmıoruz Exclamation

27GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi - Sayfa 2 Empty Geri: GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Perş. Ocak 31, 2008 10:24 am

GaMzE

GaMzE
Çömez
Çömez

1. kataang demiş ki:
    GaMzE demiş ki:
    kataang demiş ki:
    GaMzE demiş ki:ayy inANMIYORUM BİR TAKIM İÇİN YAPTIKLARINIZA BAKIN!bİRBİRİNİZİ Kırıyorsunuz.Nekadar acizsiniz.BEn de bir Galatasaraylıyım ama hiçbir takım için saçmaca polemiğe girmem.Sizi kınıyorum!!

Bende seni kınıyorum...

KINANICAK BİRİLERİ VARSA O DA ORTADA Wink

tanımadığın için ne kadar rahat konuşuyorsun senin için takım birşey ifade etmeye bilir ama benim için çok şeyyi ifade ediyor ben tanıyanlara sor fenerbahçe için neler yapabileceğimi biliyolar en kolayından hyroya sorabilirsin ayrıca mustafa hocayada sorabilirsin (edebiyatçı ) derslerimiz baya bi o yüzden sevda ben nesli arasında dönmüştüü sor anlatsın sana o zaman konuşşşş
    BEni ilgilendirmez orası ne olursan ol.İstersen holigan ol.Burası spor programı değil.SOnuçta iğrenç bir durum...Ve bu saçmalıklarla forumu karıştırmayın derim...

28GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi - Sayfa 2 Empty Geri: GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Perş. Ocak 31, 2008 1:16 pm

LiNKiN_PaRK

LiNKiN_PaRK
Emektar
Emektar

Evil or Very Mad

En son tarafından Perş. Ocak 31, 2008 4:38 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

http://survivorcrayz.spaces.live.com/

29GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi - Sayfa 2 Empty Geri: GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Perş. Ocak 31, 2008 1:43 pm

sweet_witch_

sweet_witch_
Çömez
Çömez

sana soracak değil buraya girerken
veee konu onuda ilgilendirir
çünkü tartıştığınız kişi yani ben onun kardeşiyim
ve halada saçmalamaya devam ediyorsunuz

En son tarafından Perş. Ocak 31, 2008 2:27 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

30GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi - Sayfa 2 Empty Geri: GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Perş. Ocak 31, 2008 2:02 pm

LiNKiN_PaRK

LiNKiN_PaRK
Emektar
Emektar

Evil or Very Mad

En son tarafından Perş. Ocak 31, 2008 4:38 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

31GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi - Sayfa 2 Empty Geri: GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Perş. Ocak 31, 2008 2:11 pm

GaMzE

GaMzE
Çömez
Çömez

kataang demiş ki:
GaMzE demiş ki:

1. kataang demiş ki:
    GaMzE demiş ki:
    kataang demiş ki:
    GaMzE demiş ki:ayy inANMIYORUM BİR TAKIM İÇİN YAPTIKLARINIZA BAKIN!bİRBİRİNİZİ Kırıyorsunuz.Nekadar acizsiniz.BEn de bir Galatasaraylıyım ama hiçbir takım için saçmaca polemiğe girmem.Sizi kınıyorum!!

Bende seni kınıyorum...

KINANICAK BİRİLERİ VARSA O DA ORTADA Wink

tanımadığın için ne kadar rahat konuşuyorsun senin için takım birşey ifade etmeye bilir ama benim için çok şeyyi ifade ediyor ben tanıyanlara sor fenerbahçe için neler yapabileceğimi biliyolar en kolayından hyroya sorabilirsin ayrıca mustafa hocayada sorabilirsin (edebiyatçı ) derslerimiz baya bi o yüzden sevda ben nesli arasında dönmüştüü sor anlatsın sana o zaman konuşşşş
    BEni ilgilendirmez orası ne olursan ol.İstersen holigan ol.Burası spor programı değil.SOnuçta iğrenç bir durum...Ve bu saçmalıklarla forumu karıştırmayın derim...

seni ilgilendirmesse o zaman bilmediğin işlerede burnunu sokma senin için daha iyi olur.....

bilmem farketmedin ama spor bölümündesin istemiyosan girmessinnn bu bölümeee... üstüne vazife olmayan şeyler hakkındada yorum yapma o zaman... forumu karıştıran biri varsa oda senin arkadaşın oluyo galiba o ilk o başlattı şimdideeee .......
İstediğime burnumu sokarım bir ilgim var ki bişeyler yazdım..Sana sormayacağım.ÇOk bilmiş gibi "üstüne vazife olmayan şeyler hakkındada yorum yapma " """SANA SORMAYACAĞIMéBenim için daha iyi olurmuşta Tehtit mi ediyorsun?? SEn kim oluyorsun ki..
Ya neyse Al forumu başına ÇAl istediğin SAlakça yorumları yaz..Bir daha benim yorumlarımı da işinin içine katma...Artık muhattabım değilsin..Gerçi hiç olmamıştın ama...

32GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi - Sayfa 2 Empty Geri: GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Perş. Ocak 31, 2008 2:15 pm

LiNKiN_PaRK

LiNKiN_PaRK
Emektar
Emektar

Evil or Very Mad

33GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi - Sayfa 2 Empty Geri: GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Perş. Ocak 31, 2008 2:18 pm

GaMzE

GaMzE
Çömez
Çömez

Küçük olan biri varsa o da sensin küçük hanım oturupta aptalca maç tartışmaları yapan sizsiniz

Dediğimi anlamadın galiba """"Kééééés"""" LAf atma artık bana

34GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi - Sayfa 2 Empty Geri: GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Perş. Ocak 31, 2008 2:21 pm

LiNKiN_PaRK

LiNKiN_PaRK
Emektar
Emektar

Evil or Very Mad

En son tarafından Perş. Ocak 31, 2008 4:39 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

35GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi - Sayfa 2 Empty Geri: GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Perş. Ocak 31, 2008 2:24 pm

GaMzE

GaMzE
Çömez
Çömez

Kızım anlatamıyorum galiba artık beni ilgilendiren yorumlar yazmayı bırak..Ha kardeşim ha ben..Orası seni İLGİLENDİRMEZ...

36GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi - Sayfa 2 Empty Geri: GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Perş. Ocak 31, 2008 2:27 pm

LiNKiN_PaRK

LiNKiN_PaRK
Emektar
Emektar

Evil or Very Mad

En son tarafından Perş. Ocak 31, 2008 4:39 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

37GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi - Sayfa 2 Empty Geri: GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Perş. Ocak 31, 2008 2:32 pm

GaMzE

GaMzE
Çömez
Çömez

yOK BEN GİRMİYORUM AL PARCANI BAŞINA caL

38GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi - Sayfa 2 Empty Geri: GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Perş. Ocak 31, 2008 2:35 pm

hyro

hyro
Admin (Kurucu)
Admin (Kurucu)

Galatasaray kısmına el değdiren karaktersiz fenerbahçelileri kınıyorum. Ben bile admin olarak Fenerbahçe kısmına değmezken siz Galatasaray'ın bölgesine girip, takımıma dil uzattınız. Bu saygısızlıktır. Eğer bir daha Galatasaray adına açılan bir yerde, takımıma laf eden olursa, yemin olsun bütün fenerbahçe konularını kapatırım...

BU DA BÖYLE BİLİNE...

İBRET İÇİN KONUYU KAPATMADIM...

https://cumhuriyet.catsboard.com

39GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi - Sayfa 2 Empty Geri: GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi C.tesi Şub. 02, 2008 12:42 pm

Misafir

Misafir

..saolll adminn .!!!Bu lafınn terbiyesizlik yapanlara kaqakk olsnn..!!! Very Happy

40GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi - Sayfa 2 Empty Geri: GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Cuma Şub. 08, 2008 4:46 pm

sweet_witch_

sweet_witch_
Çömez
Çömez

GALATASARAYLI arkadaşlar
süperr bi site buldummmmm
işinize çok yarayacak bir site hemde Very Happy Very Happy
www.ezikfb.com

41GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi - Sayfa 2 Empty Geri: GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Cuma Şub. 08, 2008 4:49 pm

sweet_witch_

sweet_witch_
Çömez
Çömez

GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi - Sayfa 2 Ezikfb342

En son tarafından Cuma Şub. 08, 2008 5:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

42GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi - Sayfa 2 Empty Geri: GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Cuma Şub. 08, 2008 5:09 pm

sweet_witch_

sweet_witch_
Çömez
Çömez

GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi - Sayfa 2 Ezikfb284
GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi - Sayfa 2 Ezikfb286
GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi - Sayfa 2 Ezikfb287

43GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi - Sayfa 2 Empty Geri: GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Cuma Şub. 08, 2008 5:14 pm

sweet_witch_

sweet_witch_
Çömez
Çömez

GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi - Sayfa 2 Ezikfb313
GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi - Sayfa 2 Ezikfb351
GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi - Sayfa 2 Ezikfb344

44GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi - Sayfa 2 Empty Geri: GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi C.tesi Şub. 09, 2008 12:41 pm

sweet_witch_

sweet_witch_
Çömez
Çömez

GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi - Sayfa 2 Ezikfb366
GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi - Sayfa 2 Ezikfb258
GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi - Sayfa 2 Ezikfb257
GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi - Sayfa 2 Ezikfb269
GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi - Sayfa 2 Ezikfb264
GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi - Sayfa 2 Ezikfb274
GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi - Sayfa 2 Ezikfb234

45GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi - Sayfa 2 Empty Geri: GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi C.tesi Şub. 09, 2008 12:54 pm

sweet_witch_

sweet_witch_
Çömez
Çömez

GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi - Sayfa 2 Ezikfb204
GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi - Sayfa 2 Ezikfb203
GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi - Sayfa 2 Ezikfb186
GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi - Sayfa 2 Ezikfb167
GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi - Sayfa 2 Ezikfb152
GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi - Sayfa 2 Ezikfb100
GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi - Sayfa 2 Ezikfb049
GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi - Sayfa 2 Ezikfb047