.:Cumhuriyet Lisesi:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.:Cumhuriyet Lisesi:.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi

+3
cemill
hyro
dark_princess
7 posters

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

1GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Empty GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi C.tesi Kas. 24, 2007 11:36 am

dark_princess

dark_princess
Çömez
Çömez

burada Galatasarayımızın resimlerini paylaşabiliriz... Wink
GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi 1
GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi E4ab861a-2
GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi 7d8a0c5e-3
GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi F87dffcb-4
GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Ee4b67c8-5
GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Fa4abd8e-6
GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi 3d93c2b7-8
GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi 10
GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi 11
GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi 12

http://www.forumen.org

2GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Empty Geri: GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi C.tesi Kas. 24, 2007 4:39 pm

hyro

hyro
Admin (Kurucu)
Admin (Kurucu)

Allah razı olsun...

https://cumhuriyet.catsboard.com

3GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Empty Geri: GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi C.tesi Kas. 24, 2007 5:12 pm

dark_princess

dark_princess
Çömez
Çömez

hyro demiş ki:Allah razı olsun...
ne demek... Wink

http://www.forumen.org

4GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Empty Geri: GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Perş. Ocak 17, 2008 11:25 am

cemill

Bebe
Bebe

bende bir galatasaraylı olarak çooookk beğendim bazıları bende de yoktu cheers

5GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Empty Geri: GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Perş. Ocak 17, 2008 11:25 am

cemill

Bebe
Bebe

:gol:

6GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Empty Geri: GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Perş. Ocak 17, 2008 3:54 pm

cemill

Bebe
Bebe

BIZ ALISTIK AVRUPADA KUPA GORMEYE, SIRA SENDE FENERBAHCE. BULGARISTANDA YAYLA KUPASI VARMIS, HAYDI FENERE DE BIR ALKIS.
Laughing Laughing

7GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Empty Geri: GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Çarş. Ocak 30, 2008 1:13 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

En son tarafından Çarş. Ocak 30, 2008 10:52 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

8GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Empty Geri: GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Çarş. Ocak 30, 2008 1:15 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

bu videoyu sweet_witch_ 'e armağan ediyorum bakalım fb resimlerine gs resmi koymak ne demek miş

9GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Empty Geri: GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Çarş. Ocak 30, 2008 1:31 pm

sweet_witch_

sweet_witch_
Çömez
Çömez

hem ben GALATASARAY resmi
koymadım kiii fenerin resmini koydum

En son tarafından Perş. Ocak 31, 2008 2:41 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

10GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Empty Geri: GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Çarş. Ocak 30, 2008 1:52 pm

sweet_witch_

sweet_witch_
Çömez
Çömez

sana bişey söyleyeyim mi ALiX
aciz,zavallı,ezik vss.. olan biri varsa oda belli zaten
yaptığınız rezilliği gururmuş gibi birde videoya fln aktarmışsınız
ama hala insan olmayı becerememişsiniz
asıl siz bu yaptıklarınızdan utanmalısınız
bu yaptığınız GURUR kaynağı değil REZİLLİĞİN kanıtıdır.
zaten sizin tek bildiğin bişey var 6-0
ama bizde 6-0 dan daha fazla şeyler var
ama sizin gibi rezilliklerle anlatmıyoruz.
sonuçta insanlar konuşarak anlaşır.
anlayan anladı
bu kadar yeter
İNSAN OLALIM YETER Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

11GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Empty Geri: GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Çarş. Ocak 30, 2008 5:46 pm

LiNKiN_PaRK

LiNKiN_PaRK
Emektar
Emektar

sweet_witch_ demiş ki:sana bişey söyleyeyim mi ALiX
anlayan anladı
bu kadar yeter
İNSAN OLALIM YETER Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

genel olarak konuşma hakaret etmek istediğin kişi için konuşş ona aklırsa sizinde rezilliklerinizi biliyoruzda diye biliriz ne de olsa şuanadek karşı taraf oyuncunun ayağına değmeden sadece kendi aralarında paslaşarak gol yiyen takım 6s (atanda fb Laughing ) o yüzden konuşmalarına dikkat edersen iyi olur

genel yapma kişiye özel yazzz Evil or Very Mad Evil or Very Mad

http://survivorcrayz.spaces.live.com/

12GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Empty Geri: GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Çarş. Ocak 30, 2008 7:09 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

sweet_witch_ demiş ki:sana bişey söyleyeyim mi ALiX
anlayan anladı
bu kadar yeter
rezillik dediğin malubiyetlerse onu bize söylemen yine yanlış tarihe bak kim daha fazla maç kazan mış görürsün (mutlaka bak)
haa eğer taraftar bakımından rezillik diyosan her fb gs maçında kadıköye her gelişinde olay çıkaran ki bu kadıköyde sınırlı kalamaz kendi stadınızın koltuklarını kırıp sizin bizim ayırt etmeden futbolculara atıyosunuz kadıköye her gelişinizde tuvaletleri kırıyosunuz oysa asil bir takım olarak biz konuk takım seyircisine her imkanı sağlıyoruz ama yazık onlar kırıyor parçalıyor
bu videoyu buraya koymamın sebebi senin fb resimlerine galatasaray yandaşlı resimler koymandır bu savaşı sen başlattın

13GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Empty Geri: GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Çarş. Ocak 30, 2008 7:12 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

hayrettin istersen fenerbahçe resimlerinin olduğu yerdeki resimleride düzelt yoksa kötü şeyler olacak Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

En son tarafından Çarş. Ocak 30, 2008 10:52 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

14GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Empty Geri: GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Çarş. Ocak 30, 2008 7:50 pm

sweet_witch_

sweet_witch_
Çömez
Çömez

ben genel konuşmadım melis
bu cevabı AliX'e yazmıştım.
sana gelince Alix fenerin maçları daha fazla diyorsun ama
tarihe bakacak olursakkk
hangi takım daha önce kurulmuş anlarsın.
veee her kadıköydeki maçlarda tuvaletlere zarar
veriyormuş ya GALATASARAY
gidipte baktın mı şükrü saraçoğlunun tuvaletlerindeki zarara
görmüş gibi yazmışsın çünkü
veee unutmadan sizin yaptıklarınız da ne ki
maçı kazanıyorsunuz hemen silahlar ele alınıp havaya
ateş açıyorsunuz
sevinç gösterisi yapıyorsunuz
sence buna ne denir?
ve diğer resimlere gelinceee
sen nasıl ki 6-0 lık maçın resmini koyarsan oraya
bende 7-0 lık maçın resmini koyarımm Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

En son tarafından Perş. Ocak 31, 2008 2:43 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

15GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Empty Geri: GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Çarş. Ocak 30, 2008 7:58 pm

LiNKiN_PaRK

LiNKiN_PaRK
Emektar
Emektar

Evil or Very Mad

En son tarafından Perş. Ocak 31, 2008 4:36 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

16GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Empty Geri: GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Çarş. Ocak 30, 2008 8:04 pm

sweet_witch_

sweet_witch_
Çömez
Çömez

genellikle fenerbahçede olan bir sorun silahh
vee fener1.madem neden onunda UEFA kupası.
alamamış işte ne yapsınnn Exclamation Exclamation
vede ben çoğul konuşmadım üzerine alınan alınıyor
GALATARAY'ın pis olduğu konusuna gelincee
ALİX'in attığı videoya bakılırsa piss olan ortaya çıkıyor Exclamation Exclamation

17GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Empty Geri: GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Çarş. Ocak 30, 2008 8:13 pm

LiNKiN_PaRK

LiNKiN_PaRK
Emektar
Emektar

Evil or Very Mad

En son tarafından Perş. Ocak 31, 2008 4:37 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

18GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Empty Geri: GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Çarş. Ocak 30, 2008 8:22 pm

GaMzE

GaMzE
Çömez
Çömez

ayy inANMIYORUM BİR TAKIM İÇİN YAPTIKLARINIZA BAKIN!bİRBİRİNİZİ Kırıyorsunuz.Nekadar acizsiniz.BEn de bir Galatasaraylıyım ama hiçbir takım için saçmaca polemiğe girmem.Sizi kınıyorum!!

19GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Empty Geri: GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Çarş. Ocak 30, 2008 8:34 pm

sweet_witch_

sweet_witch_
Çömez
Çömez

M.Ö ama yinede var bizde
sizde olmayınca sağa sola sataşmaya bayılıyorsunuz

REZİL OLAN TEK BİR TAKIM VAR ODA BELLİ

20GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Empty Geri: GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Çarş. Ocak 30, 2008 8:49 pm

LiNKiN_PaRK

LiNKiN_PaRK
Emektar
Emektar

Evil or Very Mad

En son tarafından Perş. Ocak 31, 2008 4:37 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

21GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Empty Geri: GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Çarş. Ocak 30, 2008 8:51 pm

LiNKiN_PaRK

LiNKiN_PaRK
Emektar
Emektar

Evil or Very Mad

22GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Empty Geri: GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Çarş. Ocak 30, 2008 9:02 pm

GaMzE

GaMzE
Çömez
Çömez

kataang demiş ki:
GaMzE demiş ki:ayy inANMIYORUM BİR TAKIM İÇİN YAPTIKLARINIZA BAKIN!bİRBİRİNİZİ Kırıyorsunuz.Nekadar acizsiniz.BEn de bir Galatasaraylıyım ama hiçbir takım için saçmaca polemiğe girmem.Sizi kınıyorum!!

Bende seni kınıyorum...

KINANICAK BİRİLERİ VARSA O DA ORTADA Wink

23GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Empty Geri: GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Çarş. Ocak 30, 2008 9:12 pm

LiNKiN_PaRK

LiNKiN_PaRK
Emektar
Emektar

Evil or Very Mad

En son tarafından Perş. Ocak 31, 2008 4:38 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

24GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Empty Geri: GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Çarş. Ocak 30, 2008 10:23 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

GaMzE demiş ki:ayy inANMIYORUM BİR TAKIM İÇİN YAPTIKLARINIZA BAKIN!bİRBİRİNİZİ Kırıyorsunuz.Nekadar acizsiniz.BEn de bir Galatasaraylıyım ama hiçbir takım için saçmaca polemiğe girmem.Sizi kınıyorum!!
bak ben bi şey diyeyim polemik yaratan kim karar verirsin o zaman
şimdi burası bir paylaşım sitesi dimi paylaşalım diye fenerbahenin resimlerini koydum ne güzel belki içlerinde 6-0 skorbord lu resimler oldu ama fenerbahçe resimleri olan yerde oldu ve fatih bjk resimleri olan yere hiç biri güzel değil demiş gidip bakabilirsiniz ben fatihe ne demişim kavga çıkar dedim e şimdi bu sweet witch_ arkadaş gelip bir 7-0 5-1 gibi fenerbahçenin malubiyetlerini simgeleyen yani galatasaray yandaşlı resimleri gelip fenerbahçeresimlerinin bulunduğu yere koyması aşırı sinirlendirici bir durum sevmiyosan nefret ediyosan bile bunu yapmamalısın.
ben bu duruma çok sinirlenip gs bölümüne bir video koydum(gs aleyhine)
ve hayrettin videonun yerine başka bir video komuş yanlışlık vardı düzelltimm demiş bunada tamam
amaaaa neden fb bölümündeki resimleri düzltmiyon hyroooo sitenin kurucususun taraf tutuyosun orayı düzelttiysen diğerinide düzelt Mad Mad Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mad Mad

25GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Empty Geri: GaLaTaSaRaY ReSiMLeRi Çarş. Ocak 30, 2008 10:55 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

sweet_witch_ demiş ki:kadıköydeki maçlarda tuvaletlere zarar
veriyormuş ya GALATASARAY
gidipte baktın mı şükrü saraçoğlunun tuvaletlerindeki zarara
görmüş gibi yazmışsın çünkü
görmesem yazmazdım zaten Exclamation

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

Similar topics