.:Cumhuriyet Lisesi:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.:Cumhuriyet Lisesi:.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

buğulu cama ne yazardın

+2
hasan_sabbah
elifcik
6 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1buğulu cama ne yazardın Empty buğulu cama ne yazardın Salı Nis. 15, 2008 2:54 pm

elifcik

elifcik
Bebe
Bebe

ÖRNEĞİN:

Ey Kul ! Etme dünya nazini KIL NAMAZINI , Bugun kilariz diyenin DUN KILDIK NAMAZINI.... Very Happy Very Happy Very Happy

2buğulu cama ne yazardın Empty Geri: buğulu cama ne yazardın Çarş. Nis. 16, 2008 11:34 am

hasan_sabbah

hasan_sabbah
Admin
Admin

"DÜNYA DELİKANLI OLSAYDI YUVARLAK OLMAZDI"... Neutral Neutral Neutral

3buğulu cama ne yazardın Empty Geri: buğulu cama ne yazardın Cuma Nis. 18, 2008 3:37 pm

bahar9b

bahar9b
Öğrenci
Öğrenci

'Canımsın' yazardım

4buğulu cama ne yazardın Empty Geri: buğulu cama ne yazardın Cuma Nis. 18, 2008 3:42 pm

_sevim_

_sevim_
Öğrenci
Öğrenci

hér şéyé rağmén séviyom séni I love you

5buğulu cama ne yazardın Empty Geri: buğulu cama ne yazardın C.tesi Nis. 19, 2008 3:44 pm

SlipKnoT

SlipKnoT
Kaptan-ı Oyun
Kaptan-ı Oyun

AyRıLMak O kadar kolay mı sandın ?

Ata bindin mi ?

Lanet Olsun içimdeki insan sevgisine...!

http://www.gitarsanat.com

6buğulu cama ne yazardın Empty Geri: buğulu cama ne yazardın Paz Nis. 20, 2008 12:17 pm

_sevim_

_sevim_
Öğrenci
Öğrenci

Ben senin beni sevebilme ihtimalini sevdim cheers

7buğulu cama ne yazardın Empty Geri: buğulu cama ne yazardın Paz Nis. 20, 2008 6:03 pm

bahar9b

bahar9b
Öğrenci
Öğrenci

Senden nefret ediyorum bir okadarda seni seviorum yazardım...!!!!

8buğulu cama ne yazardın Empty Geri: buğulu cama ne yazardın Paz Nis. 20, 2008 7:30 pm

hasan_sabbah

hasan_sabbah
Admin
Admin

bahar9b demiş ki:Senden nefret ediyorum bir okadarda seni seviorum yazardım...!!!!

Bende Aynısını Yazardım... Crying or Very sad Crying or Very sad Smile

9buğulu cama ne yazardın Empty Geri: buğulu cama ne yazardın Salı Nis. 22, 2008 5:56 pm

bahar9b

bahar9b
Öğrenci
Öğrenci

Havada aşk kokusu var...!!! yazardım

10buğulu cama ne yazardın Empty Geri: buğulu cama ne yazardın Çarş. Nis. 23, 2008 11:19 am

hasan_sabbah

hasan_sabbah
Admin
Admin

GönLümün YıkıntıLarında Can çekişiyor UmutLarım...

11buğulu cama ne yazardın Empty Geri: buğulu cama ne yazardın Çarş. Nis. 23, 2008 1:35 pm

bahar9b

bahar9b
Öğrenci
Öğrenci

Seviyorum napıyım ya...!!! yazardım

12buğulu cama ne yazardın Empty Geri: buğulu cama ne yazardın Çarş. Nis. 23, 2008 2:20 pm

_sevim_

_sevim_
Öğrenci
Öğrenci

Olmazsa olmaz değil artık varlığım

13buğulu cama ne yazardın Empty Geri: buğulu cama ne yazardın Perş. Mayıs 22, 2008 4:41 pm

elifcik

elifcik
Bebe
Bebe

[c=#5B0637]єу яαввiм tυt єℓℓєяiм∂єη sσηsυz kυ∂яєt єℓiηℓє вєηi hi¢ℓigє ∂üşмєktєη αℓıkσу υηυtυℓмυşℓυktαη υzαk єуℓє вєηi[/c]

14buğulu cama ne yazardın Empty Geri: buğulu cama ne yazardın Perş. Ağus. 14, 2008 1:27 pm

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

BeN HaYaTTa eN ÇoK öLMeYi SeVDiM

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-