.:Cumhuriyet Lisesi:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.:Cumhuriyet Lisesi:.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

En iğrenç espriyi kim yapacak???

+6
hyro
_sevim_
devil_girl
alix
hasan_sabbah
elifcik
10 posters

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

1En iğrenç espriyi kim yapacak??? Empty En iğrenç espriyi kim yapacak??? Salı Nis. 15, 2008 2:47 pm

elifcik

elifcik
Bebe
Bebe

ben baslıorum arkadaşlar en iğrenç espriyi yapan kazanır.

adamın biri gülmüş karısı menekşe.Very Happy cheers Very Happy

2En iğrenç espriyi kim yapacak??? Empty Geri: En iğrenç espriyi kim yapacak??? Çarş. Nis. 16, 2008 11:29 am

hasan_sabbah

hasan_sabbah
Admin
Admin

adamın birisi donmuş karısı atlet.. Arrow Arrow Arrow

3En iğrenç espriyi kim yapacak??? Empty Geri: En iğrenç espriyi kim yapacak??? Çarş. Nis. 16, 2008 5:14 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

adamın biri varmış

ölmüş hahahahahah Very Happy:D:D:D:D:D:D

4En iğrenç espriyi kim yapacak??? Empty Geri: En iğrenç espriyi kim yapacak??? Çarş. Nis. 16, 2008 5:19 pm

devil_girl

devil_girl
Çömez
Çömez

adamın biri varmış ikinci dönem düzeltmiş Smile

5En iğrenç espriyi kim yapacak??? Empty Geri: En iğrenç espriyi kim yapacak??? Çarş. Nis. 16, 2008 5:21 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

çocuk top almış eskimesin die sibobunu evde bırakmış Very Happy Very Happy Very Happy

6En iğrenç espriyi kim yapacak??? Empty Geri: En iğrenç espriyi kim yapacak??? Çarş. Nis. 16, 2008 5:30 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

damda erik fatma girik hahahahahah Very Happy

7En iğrenç espriyi kim yapacak??? Empty Geri: En iğrenç espriyi kim yapacak??? Perş. Nis. 17, 2008 5:14 pm

_sevim_

_sevim_
Öğrenci
Öğrenci

adamın biri karısına " inek" demiş , birlikte aşağı inmişler Basketball

8En iğrenç espriyi kim yapacak??? Empty Geri: En iğrenç espriyi kim yapacak??? Cuma Nis. 18, 2008 5:11 pm

Misafir

Misafir

Kabadayılığaa yer yok demişler..Kabadayı ayakta kalmış... Twisted Evil

9En iğrenç espriyi kim yapacak??? Empty Geri: En iğrenç espriyi kim yapacak??? Cuma Nis. 18, 2008 6:11 pm

hyro

hyro
Admin (Kurucu)
Admin (Kurucu)

Bi tane adam varmış, artık yok...

Bi tane daha adam varmış... Hala varmış...

https://cumhuriyet.catsboard.com

10En iğrenç espriyi kim yapacak??? Empty Geri: En iğrenç espriyi kim yapacak??? C.tesi Nis. 19, 2008 3:41 pm

SlipKnoT

SlipKnoT
Kaptan-ı Oyun
Kaptan-ı Oyun

Nefis üç köşeli dikendir, ne türlü koysan batar. (mevlana)

Espiri diil ama

http://www.gitarsanat.com

11En iğrenç espriyi kim yapacak??? Empty mete snn için bu C.tesi Nis. 19, 2008 4:41 pm

erginnn

erginnn
Bebe
Bebe

kronometre neyi sayar:??

kıroları ((ilk duyduğumda bulumduğum yeri terk etmiştim))

12En iğrenç espriyi kim yapacak??? Empty Geri: En iğrenç espriyi kim yapacak??? Perş. Nis. 24, 2008 5:29 pm

_sevim_

_sevim_
Öğrenci
Öğrenci

pale pale pale

13En iğrenç espriyi kim yapacak??? Empty Geri: En iğrenç espriyi kim yapacak??? Cuma Nis. 25, 2008 9:35 pm

bahar9b

bahar9b
Öğrenci
Öğrenci

Kadın saat kaç demiş saatte kaçmışş iğrenç ötesiii

14En iğrenç espriyi kim yapacak??? Empty Geri: En iğrenç espriyi kim yapacak??? C.tesi Nis. 26, 2008 6:18 am

_sevim_

_sevim_
Öğrenci
Öğrenci

adamin biinin kafasi kazan gibiymiş

15En iğrenç espriyi kim yapacak??? Empty Geri: En iğrenç espriyi kim yapacak??? C.tesi Nis. 26, 2008 1:01 pm

SlipKnoT

SlipKnoT
Kaptan-ı Oyun
Kaptan-ı Oyun

erginnn demiş ki:kronometre neyi sayar:??

Gerçektende iğrençmş pale

http://www.gitarsanat.com

16En iğrenç espriyi kim yapacak??? Empty Geri: En iğrenç espriyi kim yapacak??? Paz Nis. 27, 2008 6:10 am

_sevim_

_sevim_
Öğrenci
Öğrenci

SlipKnoT demiş ki:
erginnn demiş ki:kronometre neyi sayar:??

Gerçektende iğrençmş pale

pale pale

17En iğrenç espriyi kim yapacak??? Empty Geri: En iğrenç espriyi kim yapacak??? Paz Nis. 27, 2008 11:44 am

Misafir

Misafir

Kızımı ne doktorlar, ne mühendisler istedi. Bizde baktık evde kalacak,size verelim dedik, berber bey oğlum..!!!!!
((Bence iğrenç Evil or Very Mad ))

18En iğrenç espriyi kim yapacak??? Empty Geri: En iğrenç espriyi kim yapacak??? Paz Nis. 27, 2008 3:11 pm

hasan_sabbah

hasan_sabbah
Admin
Admin

BeTüL demiş ki:Kızımı ne doktorlar, ne mühendisler istedi. Bizde baktık evde kalacak,size verelim dedik, berber bey oğlum..!!!!!

İğrenç olmasının nedeni orjinalinin böyle olmaması... Wink Wink

19En iğrenç espriyi kim yapacak??? Empty Geri: En iğrenç espriyi kim yapacak??? Paz Nis. 27, 2008 3:12 pm

Misafir

Misafir

hasan_sabbah demiş ki:
BeTüL demiş ki:Kızımı ne doktorlar, ne mühendisler istedi. Bizde baktık evde kalacak,size verelim dedik, berber bey oğlum..!!!!!

İğrenç olmasının nedeni orjinalinin böyle olmaması... Wink Wink
O zaman orjinali lütfenn ??????????

20En iğrenç espriyi kim yapacak??? Empty Geri: En iğrenç espriyi kim yapacak??? Paz Nis. 27, 2008 3:15 pm

hasan_sabbah

hasan_sabbah
Admin
Admin

Ahh ahhh, kızımı ne doktorlar, ne mühendisler, ne avukatlar istedide vermedim, sonunda böyle evde kaldı.
Kız:"MErak etme anne ben hepsine verdim"...

Biraz argo oldu ama cevabı sen istedin. Wink Wink

21En iğrenç espriyi kim yapacak??? Empty Geri: En iğrenç espriyi kim yapacak??? Paz Nis. 27, 2008 3:30 pm

Misafir

Misafir

hasan_sabbah demiş ki:Ahh ahhh, kızımı ne doktorlar, ne mühendisler, ne avukatlar istedide vermedim, sonunda böyle evde kaldı.
Kız:"MErak etme anne ben hepsine verdim"...

Biraz argo oldu ama cevabı sen istedin. Wink Wink
Bi site de dolaşırken görmüştüm...Çok saçma geldii Wink nysee doğrusu için teşekkürler..

22En iğrenç espriyi kim yapacak??? Empty Geri: En iğrenç espriyi kim yapacak??? Ptsi Nis. 28, 2008 7:52 am

_sevim_

_sevim_
Öğrenci
Öğrenci

Rolling Eyes

23En iğrenç espriyi kim yapacak??? Empty Geri: En iğrenç espriyi kim yapacak??? Ptsi Nis. 28, 2008 10:32 am

hasan_sabbah

hasan_sabbah
Admin
Admin

_sevim_ demiş ki:Rolling Eyes

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

24En iğrenç espriyi kim yapacak??? Empty Geri: En iğrenç espriyi kim yapacak??? Ptsi Nis. 28, 2008 7:36 pm

Misafir

Misafir

hasan_sabbah demiş ki:
_sevim_ demiş ki:Rolling Eyes

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Question Question Question Question Question Question Question Question

25En iğrenç espriyi kim yapacak??? Empty Geri: En iğrenç espriyi kim yapacak??? Salı Nis. 29, 2008 7:09 pm

_sevim_

_sevim_
Öğrenci
Öğrenci

ablacim gérçék bu sés ama playbék

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki