.:Cumhuriyet Lisesi:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.:Cumhuriyet Lisesi:.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

kıslar sizce hangi erkek tipi daha fazla ilgi çeker????

+2
_sevim_
devil_girl
6 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki

kızlar sizce hangi erkek tipi daha fazla ilgi çeker?????*

kıslar sizce hangi erkek tipi daha fazla ilgi çeker???? - Sayfa 2 Vote_lcap25%kıslar sizce hangi erkek tipi daha fazla ilgi çeker???? - Sayfa 2 Vote_rcap 25% [ 3 ]
kıslar sizce hangi erkek tipi daha fazla ilgi çeker???? - Sayfa 2 Vote_lcap50%kıslar sizce hangi erkek tipi daha fazla ilgi çeker???? - Sayfa 2 Vote_rcap 50% [ 6 ]
kıslar sizce hangi erkek tipi daha fazla ilgi çeker???? - Sayfa 2 Vote_lcap17%kıslar sizce hangi erkek tipi daha fazla ilgi çeker???? - Sayfa 2 Vote_rcap 17% [ 2 ]
kıslar sizce hangi erkek tipi daha fazla ilgi çeker???? - Sayfa 2 Vote_lcap8%kıslar sizce hangi erkek tipi daha fazla ilgi çeker???? - Sayfa 2 Vote_rcap 8% [ 1 ]
Toplam Oylar : 12

Aşağa gitmek  Mesaj [2 sayfadaki 3 sayfası]

Misafir

Misafir

_sevim_ demiş ki:figén vé bétül vallla alémsiniz Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Laughing Smile Biraz öleyis galibaa Very Happy ..... ..Sende katıl bizee Smile Very Happy Question

devil_girl

devil_girl
Çömez
Çömez

betüle küs olduğumu iletirmisiniz:?: cuma o soğukta bekledim gelmedi:(

Misafir

Misafir

crazy_sarışın_figen demiş ki:betüle küs olduğumu iletirmisiniz:?: cuma o soğukta bekledim gelmedi:(
Ayy cnm bnm yaa kusura bakma gelemedim Crying or Very sad

_sevim_

_sevim_
Öğrenci
Öğrenci

kissss bétül niyé kisi ékiyon Question

devil_girl

devil_girl
Çömez
Çömez

betüle onla hala küs olduğumu sölermisiniz hasta evde yattığımıda söleyin Sad Sad

Misafir

Misafir

crazy_sarışın_figen demiş ki:betüle onla hala küs olduğumu sölermisiniz hasta evde yattığımıda söleyin Sad Sad
Özür diledim ama yaa Shocked bu arada geçmiş olsun cnm... scratch

devil_girl

devil_girl
Çömez
Çömez

düşünmem lazım sağol:scratch:

_sevim_

_sevim_
Öğrenci
Öğrenci

nazlanma figén Very Happy

devil_girl

devil_girl
Çömez
Çömez

olsun sewim biraz cezasını çeksin o kadar bekletti beni değilmi ama Question Very Happy

_sevim_

_sevim_
Öğrenci
Öğrenci

crazy_sarışın_figen demiş ki:olsun sewim biraz cezasını çeksin o kadar bekletti beni değilmi ama Question Very Happy

haklisin... Smile

devil_girl

devil_girl
Çömez
Çömez

desteğin için sağol canım Wink

_sevim_

_sevim_
Öğrenci
Öğrenci

rica édérim... Laughing

Misafir

Misafir

_sevim_ demiş ki:
crazy_sarışın_figen demiş ki:olsun sewim biraz cezasını çeksin o kadar bekletti beni değilmi ama Question Very Happy

haklisin... Smile
SevimmmMMMmmmmmm Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_sevim_

_sevim_
Öğrenci
Öğrenci

BeTüL demiş ki:
_sevim_ demiş ki:

haklisin... Smile
SevimmmMMMmmmmmm Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

éféndim...

devil_girl

devil_girl
Çömez
Çömez

arkandayım sevim Wink Very Happy Twisted Evil

_sevim_

_sevim_
Öğrenci
Öğrenci

crazy_sarışın_figen demiş ki:arkandayım sevim Wink Very Happy Twisted Evil

figén béni gaza gétirdiğinin farkindayim bugün ténéffüsté aranizdan su sizmiyodu........
anlaşilan baişmişsiniz....

Misafir

Misafir

_sevim_ demiş ki:

figén béni gaza gétirdiğinin farkindayim bugün ténéffüsté aranizdan su sizmiyodu........
KISKANANLAAAR ÇATLASINNN Very Happy Very Happy Very Happy (Figenn..!! destek bkliom cnmm))

sweet_witch_

sweet_witch_
Çömez
Çömez

BeTüL demiş ki:
_sevim_ demiş ki:

KISKANANLAAAR ÇATLASINNN Very Happy Very Happy Very Happy (Figenn..!! destek bkliom cnmm))
canım sen figenden destek bekleme köstek alırsın onun yerine Very Happy Very Happy Twisted Evil

devil_girl

devil_girl
Çömez
Çömez

betülcüm görüyosun canım nasıl kıskanıyolar hıh arkandayım hayatım yeşim o köstek sadece sana canım Very Happy Very Happy Very Happy kıslar sizce hangi erkek tipi daha fazla ilgi çeker???? - Sayfa 2 762857

devil_girl

devil_girl
Çömez
Çömez

Very Happy

Misafir

Misafir

crazy_sarışın_figen demiş ki:betülcüm görüyosun canım nasıl kıskanıyolar hıh arkandayım hayatım yeşim o köstek sadece sana canım Very Happy Very Happy Very Happy kıslar sizce hangi erkek tipi daha fazla ilgi çeker???? - Sayfa 2 762857
TaMamm cnm yalnız bırakma beniii...''!? Very Happy

devil_girl

devil_girl
Çömez
Çömez

bırakırmıyım hayatım Wink

_sevim_

_sevim_
Öğrenci
Öğrenci

bélli olmaz ...

devil_girl

devil_girl
Çömez
Çömez

görüşürüz canım hem şüpenmi var Evil or Very Mad

LiNKiN_PaRK

LiNKiN_PaRK
Emektar
Emektar

keşke daha ayrıntılı olsaydı daha güzel olurdu(örn. saç uzun küpeli sakallı spor giyim vb. )şimdi çok kısıtlı olmuş Smile

http://survivorcrayz.spaces.live.com/

Sayfa başına dön  Mesaj [2 sayfadaki 3 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki