.:Cumhuriyet Lisesi:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.:Cumhuriyet Lisesi:.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

F€N€RBAHÇE

5 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1F€N€RBAHÇE Empty F€N€RBAHÇE C.tesi Mart 22, 2008 8:48 pm

devil_girl

devil_girl
Çömez
Çömez

YAZIK ŞU GALATASAYLILARA YAHU Bİ KERE YENDİLER AMMA KASILDILAR 3 HAFTA SORA KARTALI YENDİKTEN SONRA SİZİDE GÖRCEM BEN Ağlayan ağlamayın sakın bu geçer Very Happy Very Happy Very Happy

2F€N€RBAHÇE Empty Geri: F€N€RBAHÇE C.tesi Mart 22, 2008 8:54 pm

hasan_sabbah

hasan_sabbah
Admin
Admin

EĞER fenerbahçe'yi BİR KERE YENMİŞ OLSAYDIK. GALATASARAY-fenerbahçe MAÇLARI DERBİ MAHİYETİNDE GEÇMEZDİ. YAZIK Kİ fenerbahçe GİBİ TÜRKİYE ÇAPINDA İYİ SAYILABİLECEK TAKIMIN BÖLE fenerbahçe TARİHİNDEN HABERİ OLMAYAN TARAFTARLARI VAR. BEN BİR GS'Lİ OLARAK DAHA İYİ BİR RAKİPİSTİYORUM...

3F€N€RBAHÇE Empty Geri: F€N€RBAHÇE Paz Mart 23, 2008 1:18 pm

sweet_witch_

sweet_witch_
Çömez
Çömez

hasan_sabbah demiş ki:EĞER fenerbahçe'yi BİR KERE YENMİŞ OLSAYDIK. GALATASARAY-fenerbahçe MAÇLARI DERBİ MAHİYETİNDE GEÇMEZDİ. YAZIK Kİ fenerbahçe GİBİ TÜRKİYE ÇAPINDA İYİ SAYILABİLECEK TAKIMIN BÖLE fenerbahçe TARİHİNDEN HABERİ OLMAYAN TARAFTARLARI VAR. BEN BİR GS'Lİ OLARAK DAHA İYİ BİR RAKİPİSTİYORUM...

yazdıklarına aynen bende katılıyorum.fenerliyim diye geçiniyor ama daha hiç birşey bilmiyor Exclamation

4F€N€RBAHÇE Empty Geri: F€N€RBAHÇE Çarş. Mart 26, 2008 7:47 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

sweet_witch_ demiş ki:
hasan_sabbah demiş ki:EĞER fenerbahçe'yi BİR KERE YENMİŞ OLSAYDIK. GALATASARAY-fenerbahçe MAÇLARI DERBİ MAHİYETİNDE GEÇMEZDİ. YAZIK Kİ fenerbahçe GİBİ TÜRKİYE ÇAPINDA İYİ SAYILABİLECEK TAKIMIN BÖLE fenerbahçe TARİHİNDEN HABERİ OLMAYAN TARAFTARLARI VAR. BEN BİR GS'Lİ OLARAK DAHA İYİ BİR RAKİPİSTİYORUM...

yazdıklarına aynen bende katılıyorum.fenerliyim diye geçiniyor ama daha hiç birşey bilmiyor Exclamation
sizin bildiklerinizide biliyok biz merak etmeyin daha futbol topunun çapını bilmeyen çapsızlar sizi

5F€N€RBAHÇE Empty Geri: F€N€RBAHÇE Perş. Mart 27, 2008 4:27 pm

devil_girl

devil_girl
Çömez
Çömez

alix sana katılıyorum gs nin bütün takımı bi roberto carlos etmez anlıyorum gururunuza yenilmek istemiyosunuz gsliler fener galatasaray maçını derbi sanıyomuş Very Happy siz insanı güldürürsünüz valla daha kasımpaşayı yenemediniz derbi diyonuz kasımpaşa küme düşcek yakında ama olsun size kümedede ihtiyaç var Question dün fb gs maçını izleyen varmı acaba ben söliyim yenilmeye mahkum olan gs baskettede 76 72 yenildi Exclamation olsun yha önemli değil alıştık biz yenmeye Very Happy Very Happy Very Happy

6F€N€RBAHÇE Empty Geri: F€N€RBAHÇE Perş. Mart 27, 2008 5:11 pm

hasan_sabbah

hasan_sabbah
Admin
Admin

BU fenerbahçeliler PENDİK FACİASINI ÇABUK UNUTTU HERALDE..

NEYSE ESKİ DEFTERLERİ AÇARKEN BU MUHABBET BİTMEZ... alix ATLI ŞAHIS FUTBOL OYNUYON HER KİŞ FUTBOL TOPUNUN ÇAPINI BİLMEK ZORUNDA MI?? Kİİ BİLSE NE OLUR ADAMA MAÇTA TOPUN ÇAPINI MI SORUOLOR Smile Smile Smile

BİZİ 100 YILDIR KENDİLERİNE RAKİP OLARAK GÖRMEYENLERE GELİNCE. GÖRMEMEYE DEVAM ETMELİRİNİ TAVSİYE EDERİM. HİÇ DEĞİLSE GÖREMEDİKLERİ BİR SÜRÜ AVRUPA KUPASINI GÖREN ŞANLI GALATASARY'I N MUTLULUĞUNU GÖREMİYEREK DAHA FAZLA ÜZÜLMÜOLAR..

7F€N€RBAHÇE Empty Geri: F€N€RBAHÇE Perş. Mart 27, 2008 7:52 pm

devil_girl

devil_girl
Çömez
Çömez

maziye gidersek gs rezil olur yenilgiler goller feneri yenemiyo diye yıllardır Smile unutmamak lazım:)

8F€N€RBAHÇE Empty Geri: F€N€RBAHÇE Cuma Mart 28, 2008 1:49 pm

böcek

böcek
Öğrenci
Öğrenci

GEÇMİŞİ BIRAKIN ORDA KALSIN ŞİMDİYE DÖNÜN WE BAKIN BAKALIM...ŞUANA KADAR ŞANPİYONLAR LİGİNDE HİÇ ÇEYREK FİNAL OYNAYAN Bİ TÜRK TAKIMI WARMIYDI BEN HATIRLAMIYORUM...

SON OLARAK KISKANÇLIK KÖTÜ BİŞİ Very Happy

9F€N€RBAHÇE Empty Geri: F€N€RBAHÇE Cuma Mart 28, 2008 3:48 pm

sweet_witch_

sweet_witch_
Çömez
Çömez

Sen hatırlamıyo olabilirsin ama çeyrek finale kalmak sizin için çok önemli ama biz zaten o kupayı aldık szi daha yeni çeyrek finale çıktınız Very Happy

10F€N€RBAHÇE Empty Geri: F€N€RBAHÇE Cuma Mart 28, 2008 4:05 pm

devil_girl

devil_girl
Çömez
Çömez

siz şampiyonlar ligi kupasımı aldınız Question güldürmeyin beni siz onu rüyanızda bile göremessiniz gsliyim dion ama sallıyon galiba yesim dikkatli ol biraz çok fazla sallama Very Happy

11F€N€RBAHÇE Empty Geri: F€N€RBAHÇE Cuma Mart 28, 2008 5:07 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

hasan_sabbah demiş ki: alix ATLI ŞAHIS
lan caner şiimdi alix ATLI şahıs olduk hea

yeşim sweet siz gerçekten CHAMPİONS LEAGUE kazandınız o kupayı aldınız öyle mi ben görmedim de Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-