.:Cumhuriyet Lisesi:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.:Cumhuriyet Lisesi:.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

galatasaylılar çok ilgimi çekiyo

3 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1galatasaylılar çok ilgimi çekiyo Empty galatasaylılar çok ilgimi çekiyo C.tesi Mart 22, 2008 12:04 pm

devil_girl

devil_girl
Çömez
Çömez

çünkü ben sarı kanaryayım Very Happy

2galatasaylılar çok ilgimi çekiyo Empty Geri: galatasaylılar çok ilgimi çekiyo Cuma Mart 28, 2008 1:43 pm

böcek

böcek
Öğrenci
Öğrenci

"SENİ KINIYORUM"
Bannn

3galatasaylılar çok ilgimi çekiyo Empty Geri: galatasaylılar çok ilgimi çekiyo Cuma Mart 28, 2008 4:08 pm

devil_girl

devil_girl
Çömez
Çömez

nedenmiş Question

4galatasaylılar çok ilgimi çekiyo Empty Geri: galatasaylılar çok ilgimi çekiyo C.tesi Mart 29, 2008 10:06 am

hasan_sabbah

hasan_sabbah
Admin
Admin

HER İLGİNİ ÇEKEN ŞEYİ FORUMA YAZCAK MISIN??

5galatasaylılar çok ilgimi çekiyo Empty Geri: galatasaylılar çok ilgimi çekiyo C.tesi Mart 29, 2008 11:10 am

devil_girl

devil_girl
Çömez
Çömez

bilmem ama sanmıyorum Exclamation

6galatasaylılar çok ilgimi çekiyo Empty Geri: galatasaylılar çok ilgimi çekiyo C.tesi Mart 29, 2008 2:54 pm

böcek

böcek
Öğrenci
Öğrenci

seker_kis_fb demiş ki:nedenmiş Question

Like a Star @ heaven Hiçbi yorum yok Like a Star @ heaven süpersin

7galatasaylılar çok ilgimi çekiyo Empty Geri: galatasaylılar çok ilgimi çekiyo C.tesi Mart 29, 2008 2:56 pm

devil_girl

devil_girl
Çömez
Çömez

ne demek istediğini anlamadım böcek Question

8galatasaylılar çok ilgimi çekiyo Empty Geri: galatasaylılar çok ilgimi çekiyo C.tesi Mart 29, 2008 3:00 pm

böcek

böcek
Öğrenci
Öğrenci

Like a Star @ heaven süpersin dedim okadar.

9galatasaylılar çok ilgimi çekiyo Empty Geri: galatasaylılar çok ilgimi çekiyo C.tesi Mart 29, 2008 3:03 pm

devil_girl

devil_girl
Çömez
Çömez

bende kime diyosun dedim .....................

10galatasaylılar çok ilgimi çekiyo Empty Geri: galatasaylılar çok ilgimi çekiyo C.tesi Mart 29, 2008 3:11 pm

böcek

böcek
Öğrenci
Öğrenci

sana demedim ok? yolun yukarından bi amca geçiyoduda ona seslenmiştim k.bakma

11galatasaylılar çok ilgimi çekiyo Empty Geri: galatasaylılar çok ilgimi çekiyo Paz Mart 30, 2008 5:24 pm

devil_girl

devil_girl
Çömez
Çömez

offfffffff aman tamam

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]