.:Cumhuriyet Lisesi:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.:Cumhuriyet Lisesi:.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

NİCE 25.SENELERE :))

+3
alix
SlipKnoT
sweet_witch_
7 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1NİCE 25.SENELERE :)) Empty NİCE 25.SENELERE :)) Paz Mart 02, 2008 6:57 pm

sweet_witch_

sweet_witch_
Çömez
Çömez

Galatasaray Fenerbahçe
Fortis Türkiye Kupası Çeyrek Final
Tarih: 27.02.2008 20:00
Skor: 2-1
Stat: Ali Sami Yen
Hakem: Cüneyt Çakır

Galatasaray’ın Fortis Türkiye Kupası çeyrek finalinde Fenerbahçe’yi 2-1 yenerek yarı finale yükseldiği karşılaşmadan sonra teknik heyetimizin, futbolcularımızın ve yöneticilerimizin açıklamaları…

Karl Heinz Feldkamp: İlk maçta elde ettiğimiz 0-0'lık skoru kendi evimizde lehimize çevirdik. Bugünkü maç aslında iyi bir maçtı ve mücadeleci bir maçtı. İki takımın şampiyonluk yarışında üst sıralarda yer almasını da kanıtladı.
Bir ara hakem beni ve Zico'yu da sahadan atacak diye korktum. Kartlarını herkese gösteriyordu. Genelde 10 kişi kalan takımlar daha çok kenetlenir, diğer takım sayıca üstün olmasına karşın konsantrasyon olarak dağılır.
Orkun'un dinlenmeye ihtiyacı olduğunu hissettim ve bunu kendisine söyledim. Bundan sonra da Aykut'un oynamasına karar verdim. Orkun'a, 'Sizin kaderiniz aynı, iyi anlaşıyorsunuz. Aykut'a oynayacağını sen söyle' dedim.
Lincoln'ün neden kırmızı kart gördüğünü göremedim. Lincoln ile maçtan sonra konuştum ama aramızdaki bu konuşmaları söylemeye gerek yok.

Adnan Polat: Bu maç uzun yıllar unutulmayacak bir maç oldu. İki taraf için de gereksiz sarı kartlar çıktı. Bu kartlar oyunun kalitesini bozdu, bizim açımızdan şunu söyleyebilirim, F.Bahçe'ye karşı olan bu şanssızlık zincirini ancak belki böyle bir saçma sapan maçla kırabilirdik. Bu maçı da Sayın Başkan Özhan Canaydın'a armağan ediyoruz. İki sene evvel aynı hakemle 4-0 kaybettiğimiz zaman F.Bahçe yöneticileri Cüneyt Çakır'ı yere göğe sığdıramıyorlardı, şimdi maçın skoruna göre ve kaybetmenin vermiş olduğu sonuca göre Fenerbahçeli yöneticiler hakeme yüklenmiş olabilir. Dört kırmızı ve herhalde 12-14 sarı kart çıktı. Bu maçta bu kadar kart çıkmasını gerektiren olaylar olmadığını düşünüyorum.

Adnan Sezgin: Rakibimiz Fenerbahçe’yi mücadelesinden ötürü kutlarım. Bir takım, eksik olarak ancak bu kadar iyi oynayabilirdi. Karşılaşmanın zor olacağını biliyorduk ama daha iyi oynayacağımızı düşünüyordum. Şimdi yarı finaldeyiz ve 3 kulvardan 2'sinde yolumuza devam ediyoruz.
Galip gelen taraf olarak konuşuyorum, hayatımda izlediğim en enteresan maç bu oldu. Bana göre hakem kararlarının her yönüyle irdelenmesi gereken bir karşılaşma.

Hakan Şükür: Önemli bir rakip Fenerbahçe, bunu eksik kaldıkları zaman da gösterdiler. Genç ve kaliteli bir takımız, moral bozukluğumuz da vardı. Sahamız çok bozuk, 10 kişi kalmış bir Fenerbahçe'ye karşı daha fazla gol bulabilirdik. Lincoln'ün ve benim girdiğim pozisyonlarda top hep sekti. Şu bir gerçek, 10 kişi kalan her zaman bize dezavantajdır. Biz bu maçı nasıl olsa kazanırız düşüncesi, bizi zor duruma soktu. Çok defansa çekildik ama son saniyede bulduğumuz golle kazanmasını bildik.
Bu galibiyet lige de olumlu yansıyacaktır. Beşiktaş maçına çok ciddi hazırlanacağız, oradan bu moralle galip geleceğimizi düşünüyorum. Hakemi sarı kart göster diyerek uyarmak, sarı kartı gerektirir. Hakem gösterdiği kartlarda doğru hareket ettiğini düşünüyorum. Belki maç 11'e 11 olsaydı çok daha farklı olacaktı, bizim konsantrasyonumuz düştü, rakip eksik kalınca.

Ümit Karan: Tam bir derbi klasiği gibi oldu. Tarihe güzel bir maç daha yazıldı. Bizim galip gelmemiz çok gurur verici, taraftarımıza ayrı teşekkür ediyorum. Eşim gol atacağımı rüyasında görmüştü, O'na ayrı teşekkür ediyorum. İyi hazırlandık bu maça, son iki maçtır taraftarımıza iyi sonuçlar hediye edemiyorduk, bu maçta bu şanssızlığı kırdık. İnşallah Kupa'yı kaldıracağız. İlk yarıda iyi futbol oynadık ve golü bulduk, ikinci yarıda Gökhan'ın çok güzel bir golü var. Çok tecrübesiz arkadaşlarımı var, bir anda sahada kilitleniyorlar. Zemin de çok bozuktu, zaman zaman sahada çok zorlanıyoruz. Arkadaşlarımı kutluyorum. Nonda kanattan iyi geldi, Hakan Abi'ye bırak diye bağırdım, sonra da ne varsa vurdum ve gol oldu. Hakem için böyle maçlar kolay olmuyor, hakem baya titiz davrandı. Evet bazı pozisyonlarda gereksiz düdük çaldı, saha içinde her şey kaldı. Genç bir takımız ve inşallah Beşiktaş maçında da galibiyetle ayrılacağız.

Volkan Yaman: Taraftarımızı desteği için tebrik etmek gerek. Gol yediğimiz dakikaya kadar çok pozisyona girmiştik ama bu pozisyonları değerlendiremedik. Önemli olan galip gelmekti, onu da başardık. Kupada yolumuza devam ediyoruz. Hakemi eleştirmek istemiyorum. Bizim işimiz sahaya çıkıp oyunumuzu oynamak. İki takım da çok stresliydi. Lig maçlarında da iki takım mağlup oldu. Bunun stresi de vardı.

Serkan Çalık: Bu sene takıma yeni katıldığım için Fenerbahçe ile bu 3. karşılaşmam oldu. Bir kez yenildik, bir kez berabere kaldık ve bir kez de galip geldik. Bugün çok zorlu bir maç olacağını biliyorduk. Bizim için bu maç artık bitmiştir, çünkü Pazar günü Beşiktaş ile karşılaşacağız.

Arda Turan: Fenerbahçe ile eşleşmeden önce kimse bize şans vermiyordu. İki maçta da çok iyi oynadık. Yarı finale yükselmeyi hak ettiğimizi düşünüyorum. Fenerbahçeli futbolculara da geçmiş olsun diyorum. Onlar da emek verdiler. İyi mücadele oldu ama kazanan biz olduk. Mutluyuz. Biz Fenerbahçe 11 kişi oynarken, daha iyi oynuyorduk. Lugano'nun atılması ve çıkan kartlar bizi psikolojik açıdan etkiledi ve oyunumuzu sekteye uğrattı. Kazandığımız için çok mutluyuz. Biz de zamanında Kadıköy'de 4 kırmızı kart görmüştük. O maç da 1-0 bitmişti. Böyle gergin ortamlar olabiliyor derbilerde. Bizi desteklemeye gelen taraftarımıza çok teşekkür ediyorum.

Sabri Sarıoğlu: Çok gergin bir maçtı. Mücadelesi ve sertliği çok üst düzeydeydi. Ama futbolda her şey oluyor. Biz daha önceki yıllarda böyle şeyler çok yaşadık. Özellikle bizim 7 kişi kaldığımız maç da olmuştu. Tabii şanssızlık artık hakemin takdiri. Bize de bazen istemediğimiz kararları verdi. Onlara da verdi. Sonuçta futbol sahada oynandı. Hakem veya futbolcuların iyisiyle kötüsüyle maç bitti. Biz kazandık. Önemli olan da bu. Nitekim maça iyi başladık. Golü de bulduk. Sonra durulduk. Fenerbahçe de golü buldu. Onları da tebrik etmek lazım, eksik kalmalarına rağmen iyi mücadele ettiler. Ama sonuçta son dakika da olsa kazanmasını bildik mutluyuz. Bizim için de önemliydi. Önümüzde bir Beşiktaş maçı var. Onu da kazanıp ligde de devam etmek istiyoruz.
Kendi açımdan iyi oldu. Aylardır oynamıyordum. Futbolcu için en kötü şeydir bu. Uzun zamandır oynamamak. Ben de bunun zorluğunu yaşadım. Elimden geldiğince mücadele ettim.

Mehmet Topal: Sarı kartlar ve kırmızı kartlar basın odasında çok konuşulduğuna göre hakem haklıymış galiba. Zaten onlar da burada çok baskılı maç yönettiler. Hepimiz insanız hata da yapabiliriz. Ama bugün saha içinde centilmence bir mücadele oldu. Lugano oyundan atıldıktan sonra oyundan düşmedik. Oyuna çok iyi konsantre olmuştuk. Burada galip geldiğimiz takdirde Kasımpaşa ve Leverkusen yenilgilerini unutturacaktık. Biz buradaki sevinci taraftarımıza ve camiamıza armağan etmek istiyorduk. Şans da bizden yanaydı bugün. Kupada turu geçtik. Önümüzdeki Beşiktaş maçını da kazanıp, ligde de yolumuza devam etmek istiyoruz.
Yenilen takımada GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİZİ iletiyoruz.
Bir deaha ki sefere inşallah diyoruz Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

2NİCE 25.SENELERE :)) Empty Geri: NİCE 25.SENELERE :)) Ptsi Mart 03, 2008 10:18 am

SlipKnoT

SlipKnoT
Kaptan-ı Oyun
Kaptan-ı Oyun

Geçmiş olsun.. Bjk 1-0 gs

gsli futbolcular : tühh yaa nerde bu sefer hakem kurtaramadı bizi yhaa nerdesin cüneyt hoca nerdesin

Cüneyt çakır :yha bu haluk abi federasyon başkanlıgından kovulmasaydı hemen yetişirdim sizede işte napalım..ahh haluk abi ahh

Haluk Ulusoy: tüh yha nie attılar beni ne güzelde gsye o kadar yardım edioyrdum gariban takıma yardım etmekle sevap işliyordum...

Olsun yaa ne diyyelimm

BU KUPAYI BU KADAR ÖNEMLİ KILAN ŞEY İSE FENERBAHÇEMİZİN 25 SENEDİR BU KUPAYI KAZANAMAMASIDIR.BİZİM İÇİN SORUN DEGİL BÜYÜK TAKIMLAR BÜYÜK KUPALARA GÖZ DİKERLER..FENERBAHÇEMİZE YARIN AKŞAM Kİ MAÇTA BAŞARILAR DİLİYORUZ.. HAKEMLERİMİZİDE KINIYORUZ..AŞALIK KÖPEKLER

http://www.gitarsanat.com

3NİCE 25.SENELERE :)) Empty Geri: NİCE 25.SENELERE :)) Ptsi Mart 03, 2008 10:20 am

SlipKnoT

SlipKnoT
Kaptan-ı Oyun
Kaptan-ı Oyun

Buda bütün gslilere kapak olsun ..

4NİCE 25.SENELERE :)) Empty Geri: NİCE 25.SENELERE :)) Ptsi Mart 03, 2008 8:24 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

SlipKnoT demiş ki:Buda bütün gslilere kapak olsun ..
şişeside onların olsun

5NİCE 25.SENELERE :)) Empty Geri: NİCE 25.SENELERE :)) Ptsi Mart 03, 2008 9:51 pm

LiNKiN_PaRK

LiNKiN_PaRK
Emektar
Emektar

SlipKnoT demiş ki:Buda bütün gslilere kapak olsun ..
inanılmaz güzeldiii ellerine sağlıkk

biz küçük işlerle uğreşmayızz işimiz büyük işlerle olurr(şampiyonlar ligi mesala)

ayrıca bu kupayı alamıyo olabiliriz ama unutmayın ki Türkiyedeki 1 numaralı takım fenerbahçe nede olsa en çok şampiyon olan takım ve en ç.ok başarıya imza atan bi takım Smile

ve ayrıca hakem tam bi.. neyseee yarınki maç önemli inşş yenerizzz

http://survivorcrayz.spaces.live.com/

6NİCE 25.SENELERE :)) Empty Geri: NİCE 25.SENELERE :)) Salı Mart 04, 2008 12:23 pm

hyro

hyro
Admin (Kurucu)
Admin (Kurucu)

Gruptan çıktınız diye kalkmasın bi'yeriniz, oturttururlar üzerine...

25 senedir hakemler yüzünden alamıyosunuz dimi?... 5-1'de de 8 kişiydiniz...

Türkiye Kupasını küçümsemek, son çare, çünkü anca üzerini böyle kaparsınız.

Biz sizi yendik ya, beşiktaştan 8 yesek bişey olmaz...

Eğer bu akşam farzet ki elendiniz... Yine Lig kupalarına mahkumsun...
____
Dipnot:
____
"Nimet şükür için, kibir için değil"

https://cumhuriyet.catsboard.com

7NİCE 25.SENELERE :)) Empty Geri: NİCE 25.SENELERE :)) Salı Mart 04, 2008 2:37 pm

LiNKiN_PaRK

LiNKiN_PaRK
Emektar
Emektar

buraya kadar gelmekte bi başarıdır hyrocum hangi takım buraya kadar gelmiş şampiyonlar liginde fenerbahçeden başka hiç bir takım ayrıca öyle olsa bile aziz başkan açıklama yapmazdı bikaç yıl önce artık fortis kupasına paf takım gibi çıkılıcak ve onları maça hazırlıycaklardı amasakda olur ama alsak iyi olur

ve ayrıca şöyle düşünsene sizin durumunuz daha kötü biz en azından 3 büyüklerde en son kurulan klübüz ve en çok şampiyonluğa kupaya ve en büyük taraftarada sahip olanda biziz değilmi daha söylenicek bişey bulamıyorum Very Happy:D:D

üzülmeyin yakında belki sizde iyi olursunuz.. ama şimdilik biz en iyisini yapana kadar en iyi FENERBAHÇE Very Happy:D

http://survivorcrayz.spaces.live.com/

8NİCE 25.SENELERE :)) Empty Geri: NİCE 25.SENELERE :)) Salı Mart 04, 2008 5:28 pm

hyro

hyro
Admin (Kurucu)
Admin (Kurucu)

A p O c A L y P t i C a demiş ki:buraya kadar gelmekte bi başarıdır hyrocum hangi takım buraya kadar gelmiş şampiyonlar liginde fenerbahçeden başka hiç bir takım ayrıca öyle olsa bile aziz başkan açıklama yapmazdı bikaç yıl önce artık fortis kupasına paf takım gibi çıkılıcak ve onları maça hazırlıycaklardı amasakda olur ama alsak iyi olur

ve ayrıca şöyle düşünsene sizin durumunuz daha kötü biz en azından 3 büyüklerde en son kurulan klübüz ve en çok şampiyonluğa kupaya ve en büyük taraftarada sahip olanda biziz değilmi daha söylenicek bişey bulamıyorum Very Happy:D:D

üzülmeyin yakında belki sizde iyi olursunuz.. ama şimdilik biz en iyisini yapana kadar en iyi FENERBAHÇE Very Happy:D

Hehe melis çok saçmalaşın...

1- Galatasaray Şampiyonlar Liginde Çeyrek Final oynadı. Yani hâlâ bizim başarımıza ulaşamadınız. UEFAyı hiç demiyorum.

2-Alsakta olur almasakta, Kupa maçlarına PAFla çıkçaz, İlk penaltıyı taça atçaz... Aziz'den palavralar...

3- Bizden 2 sene sonra kuruldunuz... Buna çok güldüm... Türkiye Futbol Federasyonu ve TSL ne zaman kuruldu zaten. 1910larda çayırda çift kale oynanan İstanbul Ligi'nden bahsediyorsan, çayırdaki adamlar mı Avrupaya açılcak. Hadi onu da geçtim. Biz 80lerde Avrupada yelkenleri açarken, siz nerdeydiniz?...
________
Bi Dipnot daha:

Kayseri Erciyesin bile UEFAnın sitesini açınca görünen bir İnter-Toto Kupası var. Fenerin müze kısmı boş ama Very Happy

Bizim 2 tene kupa, zaten sizde bilirsiniz.. Very Happy
________

https://cumhuriyet.catsboard.com

9NİCE 25.SENELERE :)) Empty Geri: NİCE 25.SENELERE :)) Salı Mart 04, 2008 5:33 pm

hasan_sabbah

hasan_sabbah
Admin
Admin

bir GALATASARYLI olarak sırf TÜRK takımı olduğu için fenerbahçeye başarılar diliyorum. ama herkesin bildiği gibi olmicak dua amin denmez...
ayrıca kupa meselesine gelince umarım seneye TÜRKİYE kupasını fenerbahçe alır çünkü aldıkları son TÜRKİYE kupasının paslanmaktan çürüdüğünü duydum yazıkkkkkk.....

10NİCE 25.SENELERE :)) Empty Geri: NİCE 25.SENELERE :)) Perş. Mart 06, 2008 8:35 pm

SlipKnoT

SlipKnoT
Kaptan-ı Oyun
Kaptan-ı Oyun

Ya bıraksanıza Allaha şükrediyorum ilki biz 8 sene önce uefa kupasını almamışız 1 kupa alıpta 10 yıl konuşmaktansa bırakın biz o kupayı almayalım.Allahın izni ile sevillayıda yendik.Biz zaten uefa kupası kaldıran takımları yenmeyi çok severiz(gs liler bilirler =) neyse bu kadar önemli degil zaten.

Hee bu arada ULUSOYA TEŞKKÜR ETMEK GEREK !!!

Şimdi herkes nasıl olacak o iş diye soracak?

Volkan´ı dinliyorum dönüş ucağında. Diyor ki:

"Önder ve Murat hocalardaydı gözüm. Bana hangi oyuncunun ne tarafa penaltı atacağını sırayla söylediler. Hepsini aklımda tutmaya çalışıyordum.. Ve onların dediklerini yapmaya çalıştım"

Bizim penaltıları hangi köşeye atacağımızı Sevilla´nın bilmesine imkan var mı?

Tabi ki yok. Çünkü bizim penaltımız yok!!!! Senelerdir bu böyle..Zavallı Sevilla dersine çalışamamış çünkü elinde döküman yok

Teşekkürler ligimizdeki Fenerbahçe düşmanları...

11NİCE 25.SENELERE :)) Empty Geri: NİCE 25.SENELERE :)) C.tesi Mart 08, 2008 10:51 am

sweet_witch_

sweet_witch_
Çömez
Çömez

yaaaa emre sonuçta UEFA KUPASI bizde var 10 yılda konuşuruz 20 yılda 30 yılda 40 yılda sonuçta o kupa bizde var.
Olmayanlarda ise anca böyle sağa sola sataşmayı çok sever.
Şampiyonlar liginde en iyi 8 takım arasına girdiniz tebrik ederim bir GALATSARAY'lı olarak ama sizin de bu kadar sevinmenize gerek yok yani.
Duyanda sanır ki Şampiyonlar Şampiyonu oldunuz.
Ama halbu ki yıllardır uğraştınız ve sonunda çeyrek finale kaldınız ama bu kadarda havalanmanıza gerek yok yani Very Happy Very Happy
Sonunda elenirseniz hüsrana uğrarsınız....
GALATASARAY'dan tavsiye Very Happy

En son sweet_witch_ tarafından C.tesi Mart 08, 2008 8:46 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi

12NİCE 25.SENELERE :)) Empty Geri: NİCE 25.SENELERE :)) C.tesi Mart 08, 2008 4:31 pm

kasva

kasva
Bebe
Bebe

ya şu futbolu bilmeyipte biliomuş gibi yapanlar yokmu:)GALATASARAY şampiyonlar liinde çeyrek final oynayan ilk TÜRK takımıdır (fenerbahçeye başarılar)

13NİCE 25.SENELERE :)) Empty Geri: NİCE 25.SENELERE :)) Perş. Mart 20, 2008 10:15 am

SlipKnoT

SlipKnoT
Kaptan-ı Oyun
Kaptan-ı Oyun

sweet_witch_ demiş ki:yaaaa emre sonuçta UEFA KUPASI bizde var 10 yılda konuşuruz 20 yılda 30 yılda 40 yılda sonuçta o kupa bizde var.
Olmayanlarda ise anca böyle sağa sola sataşmayı çok sever.
Şampiyonlar liginde en iyi 8 takım arasına girdiniz tebrik ederim bir GALATSARAY'lı olarak ama sizin de bu kadar sevinmenize gerek yok yani.
Duyanda sanır ki Şampiyonlar Şampiyonu oldunuz.
Ama halbu ki yıllardır uğraştınız ve sonunda çeyrek finale kaldınız ama bu kadarda havalanmanıza gerek yok yani Very Happy Very Happy
GALATASARAY'dan tavsiye Very Happy

Sizin bu kadar konuşmanız sizin ezikliginizi gösterir Madem kii uefa kupasını kaldırdınız tamam eyvallah fakat trömseyü unutmayalım ilk maçta yenildiniz sahaya patates tarlası dediniz burda oynadınız gene olmadı. yani demek istedigim şu yıllar önce kaldırdıgınız şeyi neden bu kadar hala büyütüyosunuz.Nie bu kadar kendinizi nop yapıyosunuz Smile Bayern Levernkusenide unutmadık. Dün akşamda GENÇLERBİRLİGİ kazandı.Allah Büyük o kupayı sizlere vermicekler bu sene KAYSERİSPOR O KUPANIN SAHİBİ OLUCAK.HAK EDEREK..... ULUSOYADA ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ

14NİCE 25.SENELERE :)) Empty Geri: NİCE 25.SENELERE :)) Perş. Mart 20, 2008 7:06 pm

sweet_witch_

sweet_witch_
Çömez
Çömez

Sizin yaptığınızı bizde yapıyoruz işte.Siz nasıl kendiniz durmadan övüyorsanız aldığınız kupalardan bahsediyorsanız bizde öyle yapıyoruzz.

15NİCE 25.SENELERE :)) Empty Geri: NİCE 25.SENELERE :)) Cuma Mart 21, 2008 1:24 pm

kasva

kasva
Bebe
Bebe

aferdersin bize çok konuşuo deyipte kendi susmayan arkadaşım ismini bilmiyorum o yüzden isminle hitap etmiyorum ama siz ne çabuk unuttunuz PENDİK faciasını ya ben kabul ediorum fenerbahçe şuan çok başarılı hatta gururda duyuyorum ama siz nedenn GALATASARAY ın uefa kupasını almasını içinize sindiremiosunuz bunu anlamıorum inşallah fenerbahçe chelsea yide elerde yıllardan sonra GALATASARAYIMIZDAN başka bi takımda avrupada başarılı olur

16NİCE 25.SENELERE :)) Empty Geri: NİCE 25.SENELERE :)) Cuma Mart 21, 2008 9:23 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

kasva arkadaşım biz uefayı içimize sindiremediğizden değil çok da yararları oldu türkiyeye ne gibi mi 1. direk 2. elemeyle şamp.ligine katılabiliyor türkiyede bu gibi avantaj oldu ama sorun ,bi tartışma çıktığı zaman adamın sanki kendi milli simgesi (anladınız siz onu) tak uefa

swett witch....

hüsranada uğrarız elenirizde sizde zil takar oynarsınız üstelik elensek bile eleneceğimiz takım takım yani chelsea bilionuz mu chelsea 2000 yılı hani 5-0 o chelsea yensekde övünürüm yenilsekde üzülmem oka Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

17NİCE 25.SENELERE :)) Empty Geri: NİCE 25.SENELERE :)) C.tesi Mart 22, 2008 11:53 am

SlipKnoT

SlipKnoT
Kaptan-ı Oyun
Kaptan-ı Oyun

Biz zaten avrupada başarılı olmuş bir takımız adımda EmRe ..İnteri burda ecel terleri döktürdük.Sevilla Burda zor elimizden kaçtı bunların hiç biri tesadüf degil hepsini FENERBAHÇEmiz hak ederek kazanmıştır.Bunların hepsi, bir başarıdır zaten bu saatten sonra elensek ne olur.Elenmez ise FENERBAHÇE sadece ve sadece gslilere kapak olur.Tabi bu FENERBAHÇEmizi avrupada desteklemeyen gsli arkadaşlarımız için geçerlidir Smile Alix arkadaşımızada aynen katılıyorum. Chelsea 5-0 Yenmiştir Gs yi

18NİCE 25.SENELERE :)) Empty Geri: NİCE 25.SENELERE :)) C.tesi Mart 22, 2008 5:09 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

SlipKnoT demiş ki:Smile Alix arkadaşımızada aynen katılıyorum. Chelsea 5-0 Yenmiştir Gs yi

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy katılmana gerek yok ki emre kanıtlanabilir zaten onlar biliyo onu yaşadılar Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

19NİCE 25.SENELERE :)) Empty Geri: NİCE 25.SENELERE :)) C.tesi Mart 22, 2008 6:41 pm

sweet_witch_

sweet_witch_
Çömez
Çömez

evet yaşadık sizde yaşayacaksınız zaten.o zaman sizleri de göreceğiz.üzülüp üzülmeyeceğiniz o zaman belli olur Exclamation

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]