.:Cumhuriyet Lisesi:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.:Cumhuriyet Lisesi:.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Mikrodalga Fırın Patlatma Yöntemleri

5 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Mikrodalga Fırın Patlatma Yöntemleri Empty Mikrodalga Fırın Patlatma Yöntemleri Çarş. Şub. 13, 2008 2:41 pm

hyro

hyro
Admin (Kurucu)
Admin (Kurucu)

şindi çeşitli mikro dalga fırın uçurma teorilerini anlatcam ha aman başlığa uyup evin içinde mikro dalganızla deneyip patlatmayın

1-kavun saldırısı

malzemeler:

mikrodalga fırın

kavun

yapılışı:mikro dalga fırınınızı alın kapağı açın kavunu hiç soymadan veya bıçakla biyerlerini kesmeden mikrodalgaya koyun ardından ısıtmaya başlayın ve kaçın!!!!!! ordan tabi. çok az bir zaman dilimi içerisinde mikro dalganın kapağı fırlayarak bir patlama olacak tabi mikrodalga darmadağınık olacak....nasıl mı oluyor..????? kavun içinde bolca su bulunduran bir meyvedir ısıtma esnasında bu su buharlaşacak ve avunun kabuğu buna izin vermeyecen veeeeee......bummm!!!!!!!!! aynen böyle

2-cep telefonu saldırısı

malzemeler

cep telefonu

mikro dalga fırın

yapılışı:mikro dalganın içine cep telefonunu yerleştirin mikro dalgayı çalıştırıp ardından kaçın ve dehşet bi patlama olacak ama patlamadan önce cep telefonunun ekrranı parlayacak ve sonra içindeki batarya ısıya dayanamayıp bummmm...!!!! patlayacak

3-yengeç saldırısı

malzemeler

yengeç(yenebilir restorantlarda satılan büyüklerden)

mikro dalga fırın

yapılışı:başlamadan önce yengeciniz soyulmamış temizlenmemiş kabuğuyla beraber duruyor olacak yengeci bu şekilde mikro dalgaya yerleştirin çalıştırıp kaçın ve patlamayı seyir eleyin.....

4-cd saldırısı

malzemeler

cd

mikrodalga fırın

yapılışı:aslında ilk anlatıklarım gibi zarar vermez ancak eğlendrir cd mikrodalgaya koyun cdnin veri bölümü maytap gibi çatırdar... onu izleyin artık:ppppp

not:evde yapmayın bak anneniz kızar

https://cumhuriyet.catsboard.com

2Mikrodalga Fırın Patlatma Yöntemleri Empty Geri: Mikrodalga Fırın Patlatma Yöntemleri Çarş. Şub. 13, 2008 4:16 pm

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

evimiz sobalıyken cd leri sobaya atıp yakıyodum rengi şekli çok güzel oluyodu eridiği zaman Very Happy onlar orda yanarken bnde onları izliodum zaman öldürüyodum Very Happy evde sobası olanlara tavsiye ederim chok zevkli eheehe:D Very Happy

3Mikrodalga Fırın Patlatma Yöntemleri Empty Geri: Mikrodalga Fırın Patlatma Yöntemleri Cuma Şub. 15, 2008 7:53 pm

rapperen

rapperen
Bağımlı
Bağımlı

deneyen warmı

4Mikrodalga Fırın Patlatma Yöntemleri Empty Geri: Mikrodalga Fırın Patlatma Yöntemleri Cuma Şub. 15, 2008 8:01 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

ben eskiden sobanın üstüne kağıdı koyardım kağıt hafif kararırdı süper bişey olurdu eskimiş gibi olurdu yanii hey gidii cheers

5Mikrodalga Fırın Patlatma Yöntemleri Empty Geri: Mikrodalga Fırın Patlatma Yöntemleri Cuma Şub. 15, 2008 8:09 pm

sonergumus

sonergumus
Çömez
Çömez

sobayla örnek verince benimde aklıma sobanın içine kapağı kapalı şişe attığım günler geldi Very Happy pofffff Very Happy ne güzel patlıyolardı yaw Very Happy Very Happy Very Happy

http://www.eksi18.tr.gg

6Mikrodalga Fırın Patlatma Yöntemleri Empty Geri: Mikrodalga Fırın Patlatma Yöntemleri Cuma Şub. 15, 2008 8:10 pm

rapperen

rapperen
Bağımlı
Bağımlı

D:d:D:D:DD

7Mikrodalga Fırın Patlatma Yöntemleri Empty Geri: Mikrodalga Fırın Patlatma Yöntemleri Cuma Şub. 15, 2008 8:13 pm

hyro

hyro
Admin (Kurucu)
Admin (Kurucu)

Ben sobaya saçmalarını çıkardığım fişeği atmıştım... Malüm bomm!! Very Happy

https://cumhuriyet.catsboard.com

8Mikrodalga Fırın Patlatma Yöntemleri Empty Geri: Mikrodalga Fırın Patlatma Yöntemleri Cuma Şub. 15, 2008 9:43 pm

sonergumus

sonergumus
Çömez
Çömez

Hımm oda güzel Very Happy bi ara abim ufak kol saati pillerinden atmıştı ufacıp pil ölemi patlar abi ya Very Happy tamm nan konu dışına çıkmayın Very Happy

http://www.eksi18.tr.gg

9Mikrodalga Fırın Patlatma Yöntemleri Empty Geri: Mikrodalga Fırın Patlatma Yöntemleri Cuma Şub. 15, 2008 10:24 pm

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

sonergumus demiş ki:sobayla örnek verince benimde aklıma sobanın içine kapağı kapalı şişe attığım günler geldi Very Happy pofffff Very Happy ne güzel patlıyolardı yaw Very Happy Very Happy Very Happy

onu bende yapmıştım Very Happy kola şişelerini filan atıyodum Very Happy çok eğlenceliydi Very Happy Very Happy

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-

» Mikrodalga'da CD