.:Cumhuriyet Lisesi:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.:Cumhuriyet Lisesi:.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

ZAMAN YOLCULUĞU başlıyor

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1ZAMAN YOLCULUĞU başlıyor Empty ZAMAN YOLCULUĞU başlıyor Salı Şub. 12, 2008 7:03 pm

rapperen

rapperen
Bağımlı
Bağımlı

ZAMAN YOLCULUĞU başlıyor

Bilimde şok gelişme! Zamanda yolculuk artık hayal değil... Üç ay sonra büyük rüya gerçek olabilir.
Rusya'nın önde gelen matematik profesörleri Irina Arefeva ve Igor Volovich, Avrupa Nükleer Enerji çalışmaları merkezi CERN) tarafından kullanılan dünyanın en büyük atom parçalayıcısının, ilk zaman makinesi sayılabileceğini öne sürdü.

MADDE İTİLİNCE ZAMAN DA İTİLECEK

Tezlerini Einstein'ın "görecelik kuramı" ile açıklayan matematikçiler, bir maddenin yoğun bir enerjiyle itilmesi sonucu çevresindeki zamanın da itileceğini ve zamanda yolculuk için tünel oluşacağını iddia etti.

Bu yıl içinde böyle bir gelişmenin mümkün olduğuna dikkat çeken matematikçiler, "2008 yeni bir milat olabilir. Ve biz gelecekten misafir ağırlamaya başlayabiliriz" diye konuştu.

MÜZİK YÜZÜNDEN DÜNYAYI UZAYLILAR İSTİLA EDECEK

Dünyanın önde gelen uzay araştırmacıları, NASA'nın uzaya Beatles dinletmesi projesinin, uzaylılar tarafından işgal edilmemize neden olabileceğini iddia etti. New Scientist'e konuşan Dünya dışı yaratıkları araştıran SETI Enstitüsü uzmanlarından Dr. Douglas Vakoch, "Uzaya müzik yayını dünyanın tam yerini ele veriyor. NASA'nın böyle konuları tartışmaya açması gerekir" dedi.

Dünyaya karşı yapılacak bir uzay saldırısından sağ kurtulmanın da mümkün olmadığını belirten Vakoch, uzaya dünyanın galaksideki adresini gösteren haritalar ve bilgiler gönderilmesinin gelecek nesiller için büyük tehlike yaratabileceğini söyledi.

2ZAMAN YOLCULUĞU başlıyor Empty Geri: ZAMAN YOLCULUĞU başlıyor Çarş. Şub. 13, 2008 1:51 pm

sonergumus

sonergumus
Çömez
Çömez

Zaman yolculuğu olursa dünya karışır heralde ayrıca alttaki uzay istilası denilen şeyede yorum yapmak gerekirse bu çok saçma çünkü uzaylılar saldırsaydı neden şimdiye kadarsaldırmadı ve neden geldikleri zaman hiç bi tepki vermeden kaçtılar

Ben geçenlerde bi yazı okumuştum bi güneş sisteminin sapandığını ve dünyaya benzer bi gezegenin olduğunu anlatıyo bence uzaylılar dediğimiz türler ordalar ve hiçte korkulduğu kadar zararlı varlıklar değil bilakis bizim gibi varlıklar

benim ikinci kanaatım ise uzaylı diye bişey yok yaradan insanlara bazı testler gönderir ve üç harfli diye tabir ettiğimiz varlıklar bize görünmezler fakat bazen bazı şeyleri hareket ettire bilirler ve buda hareket ettirdiği şeylerden biri unutmayalımki kaç milyon yıllık bir dünyada daha hiç bir insan uzaylıların fotosunu çekmemiş hatta uzaylıların bi araca binip gittiğini söyleyen dahi yok yani bunlar hurafel şeyler

Fakat son olaydan sonra tüm düşüncelerim altüst oldu o yeşil ışığın çıkmasıyla kafam iyice karıştı scratch scratch scratch

http://www.eksi18.tr.gg

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-