.:Cumhuriyet Lisesi:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.:Cumhuriyet Lisesi:.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Kola+Mentos(Nane şekeri markası) Deneyi

5 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Kola+Mentos(Nane şekeri markası) Deneyi Empty Kola+Mentos(Nane şekeri markası) Deneyi Ptsi Şub. 11, 2008 9:17 pm

hyro

hyro
Admin (Kurucu)
Admin (Kurucu)

Kola+Mentos(Nane şekeri markası) Deneyi 50788187ij5

Herkes tarafından bilinen bir deney.Bazende kötü sonuçlarıda olabiloen bir deney.Kolanın içine mentos atılınca koladaki asit miktarının artmasına neden oluyor.

Arjantin'de bir çocugun mentos yemesi ve ardından cola içmesi, midesindeki asitin artıp, midenin şişmesi sonucu çocugu öldürmüştür. bunu üzerine yetkililer bir araştırma yapmıştır ve araştırma sonucunda kola içine konulan mentos cola daki asit salgılarının mucizevi boyutta artmasına neden oluyor.

https://cumhuriyet.catsboard.com

rapperen

rapperen
Bağımlı
Bağımlı

bn bunu bılıom hatta yaptım ama bu kadar yuksege cıkmadı tabı

3Kola+Mentos(Nane şekeri markası) Deneyi Empty Geri: Kola+Mentos(Nane şekeri markası) Deneyi Çarş. Şub. 13, 2008 2:00 pm

sonergumus

sonergumus
Çömez
Çömez

güzel çalışma ufak kolalarda bi deniyim bakim Very Happy

sanırım mentısu atıyoruz sonra kapağını kapatıyoz bi süre sonra açıyoz scratch

http://www.eksi18.tr.gg

4Kola+Mentos(Nane şekeri markası) Deneyi Empty Geri: Kola+Mentos(Nane şekeri markası) Deneyi Çarş. Şub. 13, 2008 5:07 pm

rapperen

rapperen
Bağımlı
Bağımlı

bırazda calkala

5Kola+Mentos(Nane şekeri markası) Deneyi Empty Geri: Kola+Mentos(Nane şekeri markası) Deneyi Perş. Şub. 14, 2008 5:34 pm

gizemm

gizemm
Gönüllerin Admini
Gönüllerin Admini

bi gazetede okumuştum bi tane adam kola içerken mentos yemiş tabi ikisi tepkimeye girince adam ölmüş sakın kendiniz denemeyinnn!!!!!!! Shocked Shocked

6Kola+Mentos(Nane şekeri markası) Deneyi Empty Geri: Kola+Mentos(Nane şekeri markası) Deneyi C.tesi Mart 29, 2008 10:07 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

eğer gerçekten öldürüyosa ben hemen deniyim Very Happy

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]