.:Cumhuriyet Lisesi:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.:Cumhuriyet Lisesi:.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

bu gunlerde msnimde bi ilginçlık war

+2
hyro
rapperen
6 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1bu gunlerde msnimde bi ilginçlık  war Empty bu gunlerde msnimde bi ilginçlık war Ptsi Şub. 11, 2008 7:50 pm

rapperen

rapperen
Bağımlı
Bağımlı

bu gunlerde msnimde bi ilginçlık  war Adszkk9

sizcede tuhaf değilmi

2bu gunlerde msnimde bi ilginçlık  war Empty Geri: bu gunlerde msnimde bi ilginçlık war Ptsi Şub. 11, 2008 7:54 pm

hyro

hyro
Admin (Kurucu)
Admin (Kurucu)

n sempatisi olabilir... Modadır de geç... Olası birşey.

https://cumhuriyet.catsboard.com

3bu gunlerde msnimde bi ilginçlık  war Empty Geri: bu gunlerde msnimde bi ilginçlık war Ptsi Şub. 11, 2008 8:25 pm

rapperen

rapperen
Bağımlı
Bağımlı

bunu size açıklıcam:twisted: Twisted Evil

4bu gunlerde msnimde bi ilginçlık  war Empty Geri: bu gunlerde msnimde bi ilginçlık war Ptsi Şub. 11, 2008 10:53 pm

sonergumus

sonergumus
Çömez
Çömez

sanabi benzerlik daha sölimmi tabi senin msnde deil ama orda ben ne delikanlılar gördüm gül gül öldüm yazan msn varya %96 o msn kişisi bendekiyle aynı deildir o nicki kullanan bi arkım var Very Happy

http://www.eksi18.tr.gg

5bu gunlerde msnimde bi ilginçlık  war Empty Geri: bu gunlerde msnimde bi ilginçlık war Salı Şub. 12, 2008 12:22 pm

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

"ChoqTa TINnn!!.."

popüler bi söz oldu bu Very Happy yani bi tuhaflık yok Very Happy

6bu gunlerde msnimde bi ilginçlık  war Empty Geri: bu gunlerde msnimde bi ilginçlık war Salı Şub. 12, 2008 2:51 pm

rapperen

rapperen
Bağımlı
Bağımlı

sonergumus demiş ki:sanabi benzerlik daha sölimmi tabi senin msnde deil ama orda ben ne delikanlılar gördüm gül gül öldüm yazan msn varya %96 o msn kişisi bendekiyle aynı deildir o nicki kullanan bi arkım var Very Happy

zaten butun mesele onda onu ekledım bısıler oldu bna buyulumu ne:D Very Happy

7bu gunlerde msnimde bi ilginçlık  war Empty Geri: bu gunlerde msnimde bi ilginçlık war Salı Şub. 12, 2008 2:52 pm

rapperen

rapperen
Bağımlı
Bağımlı

hardrock-34 demiş ki:"ChoqTa TINnn!!.."

popüler bi söz oldu bu Very Happy yani bi tuhaflık yok Very Happy

bn bunu sıze acıklıcam demıstım ama ıkısıde acsa gostercemm

8bu gunlerde msnimde bi ilginçlık  war Empty Geri: bu gunlerde msnimde bi ilginçlık war Salı Şub. 12, 2008 3:35 pm

rapperen

rapperen
Bağımlı
Bağımlı

cevırımdısı olsalarda foto cekebıldım baqınn

bu gunlerde msnimde bi ilginçlık  war Adsz2cf4
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

9bu gunlerde msnimde bi ilginçlık  war Empty Geri: bu gunlerde msnimde bi ilginçlık war Çarş. Şub. 13, 2008 5:51 pm

rapperen

rapperen
Bağımlı
Bağımlı

KIMSE CEVAP BULAMIYO GALIBA

10bu gunlerde msnimde bi ilginçlık  war Empty Geri: bu gunlerde msnimde bi ilginçlık war Perş. Şub. 14, 2008 2:52 pm

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

üstünü karaladığını merak ettim

11bu gunlerde msnimde bi ilginçlık  war Empty Geri: bu gunlerde msnimde bi ilginçlık war Perş. Şub. 14, 2008 5:11 pm

rapperen

rapperen
Bağımlı
Bağımlı

msn adreslerı fatıh alan olmasın dıe yaptım ama bı tanesı acıkta kalmıs ta o zaten acmıo hıc onemsız bırı yanı

12bu gunlerde msnimde bi ilginçlık  war Empty Geri: bu gunlerde msnimde bi ilginçlık war Salı Şub. 19, 2008 7:22 pm

rapperen

rapperen
Bağımlı
Bağımlı

bu dıgerlerı kadar dııl ama bı baqınn

bu gunlerde msnimde bi ilginçlık  war Haydaaada4

13bu gunlerde msnimde bi ilginçlık  war Empty Geri: bu gunlerde msnimde bi ilginçlık war Salı Şub. 19, 2008 7:27 pm

hyro

hyro
Admin (Kurucu)
Admin (Kurucu)

millet taklitçi, çok takyın kafana Very Happy

14bu gunlerde msnimde bi ilginçlık  war Empty Geri: bu gunlerde msnimde bi ilginçlık war Salı Şub. 19, 2008 7:31 pm

rapperen

rapperen
Bağımlı
Bağımlı

olm onu boswer baslık cubuguna baqq

15bu gunlerde msnimde bi ilginçlık  war Empty Geri: bu gunlerde msnimde bi ilginçlık war Salı Şub. 19, 2008 9:05 pm

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

hyro demiş ki:millet taklitçi, çok takyın kafana Very Happy

hey la o bnm msn m Very Happy taklitçi fln deilim Very Happy bn yorgunluktan ölüyodum Very Happy Very Happy

16bu gunlerde msnimde bi ilginçlık  war Empty Geri: bu gunlerde msnimde bi ilginçlık war Cuma Şub. 22, 2008 8:34 pm

rapperen

rapperen
Bağımlı
Bağımlı

rapperen demiş ki:baslık cubuguna baqq

başlık cubuğuna bakınn o windows live messenger olması gerekmiyomu??

Laughing Laughing Smile

17bu gunlerde msnimde bi ilginçlık  war Empty Geri: bu gunlerde msnimde bi ilginçlık war Cuma Şub. 22, 2008 9:52 pm

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

rapperen demiş ki:
rapperen demiş ki:baslık cubuguna baqq

başlık cubuğuna bakınn o windows live messenger olması gerekmiyomu??

Laughing Laughing Smile

evt öle olması gerekio onu bnde yapmaya çalıştım ama olmadı Very Happy nasi yaptın ??

18bu gunlerde msnimde bi ilginçlık  war Empty Geri: bu gunlerde msnimde bi ilginçlık war Salı Mart 04, 2008 10:30 pm

rapperen

rapperen
Bağımlı
Bağımlı

dıscovry messenger sayesınde:D Very Happy

19bu gunlerde msnimde bi ilginçlık  war Empty Geri: bu gunlerde msnimde bi ilginçlık war C.tesi Nis. 26, 2008 4:57 pm

Misafir

Misafir

rapperen demiş ki:dıscovry messenger sayesınde:D Very Happy
Bilgi için teşekkürler..Bende yapıım bariii Wink Smile

hyro

hyro
Admin (Kurucu)
Admin (Kurucu)

Kendi yaptığı birşeyi ilginç bulan birisine lafım yok Very Happy

21bu gunlerde msnimde bi ilginçlık  war Empty Geri: bu gunlerde msnimde bi ilginçlık war Paz Nis. 27, 2008 10:18 am

Misafir

Misafir

hyro demiş ki:Kendi yaptığı birşeyi ilginç bulan birisine lafım yok Very Happy
Bu laf bana mı ???? scratch Exclamation

22bu gunlerde msnimde bi ilginçlık  war Empty Geri: bu gunlerde msnimde bi ilginçlık war C.tesi Mayıs 17, 2008 3:22 pm

elifcik

elifcik
Bebe
Bebe

ya bunda bir ilginçlik yok biri düşünmüş kendi nickine yazmış diğerleride beğenmiş kendi nickine yazmıstır bu böyle benim msn dede var..

SİZİ GİDİ KOPYACILAR..

(ara sıra bende yürütüyom çaktırmayın.Very Happy)

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]