.:Cumhuriyet Lisesi:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.:Cumhuriyet Lisesi:.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Falş!!! Flaş!!! Flaş!!! Tsubasa Türk Oldu

+2
alix
ferhat1818
6 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Falş!!! Flaş!!! Flaş!!! Tsubasa Türk Oldu Empty Falş!!! Flaş!!! Flaş!!! Tsubasa Türk Oldu Cuma Şub. 08, 2008 12:34 pm

ferhat1818

ferhat1818
Bebe
Bebe

Falş!!! Flaş!!! Flaş!!! Tsubasa Türk Oldu Thumb_405109975 Falş!!! Flaş!!! Flaş!!! Tsubasa Türk Oldu Thumb_493753253Tsubasa "sözün bittiği andayız" dedi.
Sünnetinden sonra yattığı yerden kısa bir basın açıklaması yapan Tsubasa kendisinin çok mutlu olduğunu, en kısa zaman içerisinde Türk olup olmayacağıyla ilgili kararı açıklayacağını belirtirken müslüman olmasındaki nedeni de şu sözlerle belirtti." Küçükken geçirdiğim kamyon kazası sırasında top ile yere düştüğümde kulaklarımda bir ses duymuştum.Ancak bu sesin ne olduğunu yıllarca çok merak ediyordum.İstanbul'a tatile gittiğimde o sesi dört bir yandan duyunca şok oldum.Meğersem duyduğum ses ezan sesiymiş.Ezan sesini duyar duymaz gözyaşları içerisinde otel odasına kapandım.Mutluluktan bütün gece uyuyamadım.Meğersem aradığım huzur islamiyet ve müslümanlıktaymış." dedi
Falş!!! Flaş!!! Flaş!!! Tsubasa Türk Oldu Thumb_265549661flaş flaş flaş....Türk vatandaşı olup Türk milli takımında oynamaya başlayan hatta bunun için sünnet bile olan tsubasa holoskodan sonra, beşiktaş formasını giyen bir başka futbolcu oldu ,japonyada bir spor kanalına yaptığı açıklamada çarşıdan çok etkilendiğini,daha önce böyle bi taraftar görmediğini,3'lüye bayıldığını ve ayrıca kartal gol gol gol tezahüratı ile kartal vuruşunu 3 kat etkiye çıkarıp rakiplerin,sahanın,kalecilerin "Edit" cağını ,kırmadık kale direği kalmayacağını iddia etti ve röportaj sonrası sırtına geçirdiği bjk formasıyla kartal vuruşu çalışmalarına başladı ,işte antrenmandan bir görüntü Falş!!! Flaş!!! Flaş!!! Tsubasa Türk Oldu Thumb_180448753 Falş!!! Flaş!!! Flaş!!! Tsubasa Türk Oldu Thumb_493753253Tsubasa "sözün bittiği andayız" dedi.
Sünnetinden sonra yattığı yerden kısa bir basın açıklaması yapan Tsubasa kendisinin çok mutlu olduğunu, en kısa zaman içerisinde Türk olup olmayacağıyla ilgili kararı açıklayacağını belirtirken müslüman olmasındaki nedeni de şu sözlerle belirtti." Küçükken geçirdiğim kamyon kazası sırasında top ile yere düştüğümde kulaklarımda bir ses duymuştum.Ancak bu sesin ne olduğunu yıllarca çok merak ediyordum.İstanbul'a tatile gittiğimde o sesi dört bir yandan duyunca şok oldum.Meğersem duyduğum ses ezan sesiymiş.Ezan sesini duyar duymaz gözyaşları içerisinde otel odasına kapandım.Mutluluktan bütün gece uyuyamadım.Meğersem aradığım huzur islamiyet ve müslümanlıktaymış." dedi

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

yakında süper mario da gelicekmiş yha Very Happy

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

Tsubasa çok doğru bir karar vermiş Razz Razz Razz

bu arada fotolar cok güzell Very Happy Very Happy

rapperen

rapperen
Bağımlı
Bağımlı

Very Happy montajda gözel olmus

hyro

hyro
Admin (Kurucu)
Admin (Kurucu)

Tusubasadan sonra, Eşhle Pikaçuyu ve Yu-gi-oh'u, hatta Sponç Bob'uda Türk yapma girişimlerine başladık.

https://cumhuriyet.catsboard.com

sonergumus

sonergumus
Çömez
Çömez

ben tsubasaya bişi sormak istiyorum eskiden bi ateri oyunu vardı onu pc ye çevirdimi acaba Very Happy ne günlerdi bea Very Happy

http://www.eksi18.tr.gg

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-