.:Cumhuriyet Lisesi:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.:Cumhuriyet Lisesi:.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

TELEFONA FORMAT ATMA RESİMLİ ANLARIM

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1TELEFONA   FORMAT  ATMA RESİMLİ ANLARIM Empty TELEFONA FORMAT ATMA RESİMLİ ANLARIM Cuma Şub. 08, 2008 11:26 am

ferhat1818

ferhat1818
Bebe
Bebe

TELEFONA   FORMAT  ATMA RESİMLİ ANLARIM Thumb_284734739 TELEFONA FORMAT ATMA YÖNTEMİ(RESİMLİ ANLATIM) | Teknik Yardım

--------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar dier verilen bılgıler fasa fıso size normalde tlf goturdugunuz zamn ıcını acmadan duzeltıp verdıklerı formatı yanı gunumuzde 30m 20m fıyatındakı format atmayı gostercem..

Ben kendı tlfnumu bu şekılde para vermeden arzasını goturuyorum...

Arkadaşlar bu uygulama 6600 ve 7610da denedım.. her telefonun format tarzı farklıdır.. ama siz deneyin tlfnunuza olursa olur..

birde arkadaslar aşada verdıgım işlemı 6600 ve 7610 yapıpta sızden tlf acılıp sım kart sıfrenızı gırın fılan derse demekkı tuslara tam basamıyosunuz demektır dıkkatlıce yapın olacaktır..

2TELEFONA   FORMAT  ATMA RESİMLİ ANLARIM Empty Geri: TELEFONA FORMAT ATMA RESİMLİ ANLARIM C.tesi Nis. 19, 2008 6:38 pm

hasan_sabbah

hasan_sabbah
Admin
Admin

tşkler paylaşım için..

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-

» Telefona format