.:Cumhuriyet Lisesi:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.:Cumhuriyet Lisesi:.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Çığlığım... (Şiir)

+4
sonergumus
hyro
F=@=T=İ=H
bahar9b
8 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Çığlığım...     (Şiir) Empty Çığlığım... (Şiir) Salı Şub. 05, 2008 1:12 pm

bahar9b

bahar9b
Öğrenci
Öğrenci

Çığlığım...
Sessizce oturuyorum bir köşede,
Umutsuzca umudumu bekliyorum.
Yalnızca bir parça mutluluk istiyorum,
Kırılan kalbim için biraz mutluluk.
Ağlamaklıyım şu sıralar,
İçimde fırtınalar kopuyor.
Sessizliğimle gösteriyorum çığlığımı
İçime döküyorum göz yaşlarımı.
Artık kalbimde her yer karanlık,
Her yer hüzün kaplı.
Güneşimi kaybettim ben
Sessizliğe boğuldum bu karanlıkta,
Umudum da aydınlığımda kalmadı.
Yalnız bir ben varım benim yanımda...

2Çığlığım...     (Şiir) Empty Geri: Çığlığım... (Şiir) Salı Şub. 05, 2008 1:36 pm

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

güzelmiş

3Çığlığım...     (Şiir) Empty Geri: Çığlığım... (Şiir) Salı Şub. 05, 2008 7:30 pm

hyro

hyro
Admin (Kurucu)
Admin (Kurucu)

Modern şiir denilen bu tarzı pek sevmesem de hakkını vermişsin. Gayet güzel olmuş. Şiir bir kelime oyunudur büyük ölçüde ve sen bunu başarmışsın az çok. Böyle devam et derim...

Yapı belki bu tarzda önemli değil ama sen kafiye üzerinde çalış bence. Ya da hece ölçülü şiirler yazmayı dene. İnan modern şiir olayı kolaycılık. Bilgim olsa aruz kullanmak isterdim ben...

https://cumhuriyet.catsboard.com

4Çığlığım...     (Şiir) Empty Geri: Çığlığım... (Şiir) Salı Şub. 05, 2008 7:33 pm

bahar9b

bahar9b
Öğrenci
Öğrenci

saol hyro yorumlarınızı bekliorumm........ queen

5Çığlığım...     (Şiir) Empty Geri: Çığlığım... (Şiir) Salı Şub. 05, 2008 8:46 pm

sonergumus

sonergumus
Çömez
Çömez

Hayri dalarım olm sana lem kız ne güzel şiir yazmış kafiyeymişte aruzmuşta sandi edebiyat hocasısın kaça gidiyon olm sen aferin kıs harika olmuş sen kendi bildiğin dilediğin gibi yaz bana göre şiir aruz kafiye veya başka bişey değildir şiir içden geleni bir düzende dile getirmektir kural tanımadan...

http://www.eksi18.tr.gg

6Çığlığım...     (Şiir) Empty Geri: Çığlığım... (Şiir) Salı Şub. 05, 2008 10:42 pm

kükuka

kükuka
Bebe
Bebe

güzel mişşş deeeeeeeeee yarısını okudum o kadarı güzel diğer yarısını bilmiom Very Happy Very Happy

7Çığlığım...     (Şiir) Empty Geri: Çığlığım... (Şiir) Çarş. Şub. 06, 2008 12:30 am

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

eline sağlık güzel olmuşş..

8Çığlığım...     (Şiir) Empty Geri: Çığlığım... (Şiir) Çarş. Şub. 06, 2008 12:43 pm

bahar9b

bahar9b
Öğrenci
Öğrenci

çok teiekkürler beğenmenize sevindim Very Happy Very Happy

9Çığlığım...     (Şiir) Empty Geri: Çığlığım... (Şiir) Çarş. Şub. 06, 2008 12:44 pm

bahar9b

bahar9b
Öğrenci
Öğrenci

padon teşekkürler yazıcaktım

10Çığlığım...     (Şiir) Empty Geri: Çığlığım... (Şiir) Çarş. Şub. 06, 2008 12:49 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

şiirin sözleri hoş ama hyronun dediği gibi kafiyeli olunca daha bi güzel oluyo eline sağlık

11Çığlığım...     (Şiir) Empty Geri: Çığlığım... (Şiir) Perş. Şub. 07, 2008 9:28 am

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

evet

doğru söylüyosun ali abiii

12Çığlığım...     (Şiir) Empty Geri: Çığlığım... (Şiir) Paz Mart 16, 2008 6:10 pm

_sevim_

_sevim_
Öğrenci
Öğrenci

şiir gayet güzelmiş Very Happy Very Happy Very Happy

13Çığlığım...     (Şiir) Empty Geri: Çığlığım... (Şiir) Cuma Mart 21, 2008 4:54 pm

bahar9b

bahar9b
Öğrenci
Öğrenci

saol sevimcim

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-