.:Cumhuriyet Lisesi:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.:Cumhuriyet Lisesi:.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

formun balosuna kimle gitmek isterdin??

+5
zeynep
alix
F=@=T=İ=H
serhat
hardrock-34
9 posters

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

formun balosuna kimle gitmek isterdin??

formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Vote_lcap9%formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Vote_rcap 9% [ 2 ]
formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Vote_lcap4%formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Vote_rcap 4% [ 1 ]
formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Vote_lcap4%formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Vote_rcap 4% [ 1 ]
formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Vote_lcap26%formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Vote_rcap 26% [ 6 ]
formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Vote_lcap13%formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Vote_rcap 13% [ 3 ]
formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Vote_lcap0%formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Vote_rcap 0% [ 0 ]
formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Vote_lcap0%formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Vote_rcap 0% [ 0 ]
formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Vote_lcap35%formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Vote_rcap 35% [ 8 ]
Toplam Oylar : 23

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

1formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Empty formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Ptsi Şub. 04, 2008 10:34 am

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

aslında zeynep bunu oyunlara yazmış ama anket olarak istenildiğinden
bnde anketini yaptımm Razz Razz

2formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Empty Geri: formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Ptsi Şub. 04, 2008 10:38 am

serhat

serhat
Bebe
Bebe

bn diğerşerıyle katılırdım queen

3formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Empty Geri: formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Ptsi Şub. 04, 2008 12:02 pm

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

büş abla ben bitek seni zeynep ablayı tanıyom seni seçtim

4formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Empty Geri: formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Ptsi Şub. 04, 2008 1:05 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

hardrock-34 demiş ki:aslında zeynep bunu oyunlara yazmış ama anket olarak istenildiğinden
bnde anketini yaptımm Razz Razz
yaa niye yaptınnn Very Happy Very Happy

5formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Empty Geri: formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Ptsi Şub. 04, 2008 3:24 pm

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

hehe Very Happy Smile

6formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Empty Geri: formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Ptsi Şub. 04, 2008 8:10 pm

zeynep

zeynep
Emektar
Emektar

ali abi ben sana verdim başka hyro abiyi tanıyom oda dolu Very Happy

7formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Empty Geri: formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Ptsi Şub. 04, 2008 9:15 pm

hyro

hyro
Admin (Kurucu)
Admin (Kurucu)

gamşeeee!!

https://cumhuriyet.catsboard.com

8formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Empty Geri: formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Salı Şub. 05, 2008 10:08 am

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

zeynep demiş ki:ali abi ben sana verdim başka hyro abiyi tanıyom oda dolu Very Happy
o zman beraber giderik Very Happy Very Happy

9formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Empty Geri: formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Salı Şub. 05, 2008 1:07 pm

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

ya beni kim seçti Embarassed

10formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Empty Geri: formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Salı Şub. 05, 2008 3:36 pm

SlipKnoT

SlipKnoT
Kaptan-ı Oyun
Kaptan-ı Oyun

Hepsi şıkkı Yok mu? lol!

http://www.gitarsanat.com

11formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Empty Geri: formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Çarş. Şub. 06, 2008 2:56 am

GaMzE

GaMzE
Çömez
Çömez

eferin hadi gidiyoz Very Happy:D

12formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Empty Geri: formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Çarş. Şub. 06, 2008 10:11 am

hyro

hyro
Admin (Kurucu)
Admin (Kurucu)

büşş favori... Very Happy

https://cumhuriyet.catsboard.com

13formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Empty Geri: formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Çarş. Şub. 06, 2008 12:05 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

diğerleride öyle Very Happy Very Happy

14formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Empty Geri: formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Çarş. Şub. 06, 2008 8:01 pm

zeynep

zeynep
Emektar
Emektar

kim bana oy verdi

15formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Empty Geri: formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Salı Şub. 12, 2008 5:35 pm

Misafir

Misafir

Bn diğerleri dedim ama aslında kimle gidebileceğimi bilmiom wallaa Very Happy Very Happy Very Happy

16formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Empty Geri: formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Salı Şub. 12, 2008 7:05 pm

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

maksat ankete katılmak boşver gidilecek olunursa birilerini buluveririk Very Happy Very Happy

17formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Empty Geri: formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Çarş. Şub. 13, 2008 5:40 pm

Misafir

Misafir

hardrock-34 demiş ki:maksat ankete katılmak boşver gidilecek olunursa birilerini buluveririk Very Happy Very Happy
..Saoll... Very Happy Very Happy

18formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Empty Geri: formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Perş. Şub. 14, 2008 2:28 pm

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

hardrock-34 demiş ki:maksat ankete katılmak boşver gidilecek olunursa birilerini buluveririk Very Happy Very Happy

Bulursun tabi Very Happy allahım ya Very Happy

19formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Empty Geri: formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Cuma Şub. 15, 2008 3:14 pm

zeynep

zeynep
Emektar
Emektar

F=@=T=İ=H demiş ki:

Bulursun tabi Very Happy allahım ya Very Happy

n'luyo fatih kıskandınmı ama merak etme sanada birini buluruk

20formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Empty Geri: formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Cuma Şub. 22, 2008 5:21 pm

Misafir

Misafir

Very Happy Very Happy Very Happy En kötü ihtimalle manitaları olmayanlar olarak beraber takılırıkk.... Smile

21formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Empty Geri: formun balosuna kimle gitmek isterdin?? C.tesi Şub. 23, 2008 4:05 pm

zeynep

zeynep
Emektar
Emektar

...BETüL... demiş ki:Very Happy Very Happy Very Happy En kötü ihtimalle manitaları olmayanlar olarak beraber takılırıkk.... Smile

doğğğruuu

22formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Empty Geri: formun balosuna kimle gitmek isterdin?? C.tesi Mart 01, 2008 11:55 am

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

hanginiz gelmek istersiniz hehe:D Laughing

23formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Empty Geri: formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Çarş. Mart 12, 2008 9:10 pm

Misafir

Misafir

F=@=T=İ=H demiş ki:hanginiz gelmek istersiniz hehe:D Laughing
Seninle miii Smile

24formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Empty Geri: formun balosuna kimle gitmek isterdin?? C.tesi Mart 15, 2008 11:26 am

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

ewt zoruna mı gitti:(

25formun balosuna kimle gitmek isterdin?? Empty Geri: formun balosuna kimle gitmek isterdin?? C.tesi Mart 15, 2008 1:41 pm

Misafir

Misafir

F=@=T=İ=H demiş ki:ewt zoruna mı gitti:(
Sadece sordummmm.....

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki