.:Cumhuriyet Lisesi:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.:Cumhuriyet Lisesi:.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Hayvan Mezarlığı [Stephen King]

4 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Hayvan Mezarlığı [Stephen King] Empty Hayvan Mezarlığı [Stephen King] Cuma Şub. 01, 2008 11:35 am

hyro

hyro
Admin (Kurucu)
Admin (Kurucu)

Hayvan Mezarlığı [Stephen King] Kapakbw3

RAR ŞİFRESİ: cizgilidefter.com
İndir

Stephen King’in bu eseri beyazperdeye de aktarıldı. Film, bütün dünyada yankılar yaratmaya devam ediyor. ‘Kutsal mezarlığa Gömülen Ölüler, Kısa sürede yeniden Hayata Dönerler.’ -Bir Kızılderili İnancı- Dr. Louis Creed ve ailesi eski kızılderili mezarlığındaki ruhların gazabına uğramışlardı… Bunun elbette nedenleri olmalıydı!.. Stephen King okurlarını doğaüstü olaylarla bezenmiş heyecanların doruğuna götürüyor.

“Babasını üç yaşında kaybeden Louise Creed. büyükbabasını hiç tanımadığı gibi orta yaşlılığa geçerken bir baba bulacağını aklına bile getirmemişti, ancak olan da buydu işte. Bir insanın babası olması gereken kişiyi yaşamının epey geç bir döneminde bulduğu zaman yaptığı gibi, bu kişiye “dostum” diyordu Kam; ve iki çocuğuyla Ludlow’daki büyük ahşap eve taşındıkları akşam tanışmıştı onunla. Winston Churchill de onlarla birlikte taşınmıştı. Church kızı Eileen’ın kedisiydi.

Tüm yaşamı boyunca oturduğu Chicago’dan Maine’e taşınmalarını hâlâ pek kavrayamamış olan Rachel hüngür hüngür ağlamaya başlamıştı. Eileen de annesine katılmıştı hemen. Steyşın vagonun arkasında Church yolda bulundukları on üç günden beri olduğu gibi huzursuzca adımlayıp duruyordu kapatıldığı daracık yeri. Kafeste bulunduğu sırada miyavlamasına dayanamamışlardı; ancak kedinin serbest bırakıldıktan sonra arabanın içindeki bu durmadan yürümesi insanın sinirlerini harap ediyordu.”

En son tarafından Cuma Şub. 01, 2008 3:32 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

https://cumhuriyet.catsboard.com

2Hayvan Mezarlığı [Stephen King] Empty Geri: Hayvan Mezarlığı [Stephen King] Cuma Şub. 01, 2008 2:50 pm

bahar9b

bahar9b
Öğrenci
Öğrenci

çoo...oook teşekkürler hyroo Razz Razz Razz

3Hayvan Mezarlığı [Stephen King] Empty Geri: Hayvan Mezarlığı [Stephen King] Çarş. Şub. 06, 2008 2:41 am

GaMzE

GaMzE
Çömez
Çömez

CAnım kaç sene önce arkadaşlarla izlemiştim..Sonra ...sonrası malum Very Happy:D

4Hayvan Mezarlığı [Stephen King] Empty Geri: Hayvan Mezarlığı [Stephen King] Cuma Mayıs 23, 2008 7:12 pm

LiNKiN_PaRK

LiNKiN_PaRK
Emektar
Emektar

ben bunu 4 yada 5e giderken izlemiştim vede korkmuştumm Laughing Laughing
ama şimdi korkmuoyorummm ::::(bu arada film orta derecede)

http://survivorcrayz.spaces.live.com/

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]