.:Cumhuriyet Lisesi:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.:Cumhuriyet Lisesi:.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

BADEM S'ONSUZ LA GELİYOR

5 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1BADEM S'ONSUZ LA GELİYOR Empty BADEM S'ONSUZ LA GELİYOR Perş. Ocak 31, 2008 9:12 pm

RockeR-MEY

RockeR-MEY
Bebe
Bebe

Badem'in ikinci albümü S'ONSUZ, Ocak 2008'de raflardaki yerini alıyor. Sınav filmindeki "Sen Ağlama" parçasıyla yüz binleri derinden etkileyen grubun ikinci albümünde, imkansız aşkı anlatan duygusal ve karanlık bir hava hakim. Nitelikli müzisyenlerden oluşan ve etkileyici konser performanslarıyla ünlenen Badem'in yeni albümü, Özlem Tekin ve İlhan Şeşen gibi değerli isimlerle yapılan düetleri içeriyor. Piyanonun, nefeslilerin, yaylıların ve daha birçok enstrümanın eşlik ettiği zengin orkestrasyonlara sahip, titizlikle hazırlanmış düzenlemeler, albümün kalitesini üst seviyeye çıkarıyor. S'ONSUZ albümünde, ilk albümde ağırlıklı olarak yer alan Karacaoğlan sözleri sadece bir şarkıda kullanılmış. Sert gitarların da yer aldığı albümde akustik tınılar ve üçlü vokal düzenlemeleri hala önemini koruyor. Söz ve bestelerin tamamına yakını, grubun prodüktörlüğünü de yapan, solist Mustafa Kemal Öztürk'e ait. "Geceyedir Küsmelerim" parçasında İlhan Şeşen ile etkileyici bir düetin yer aldığı albümün bir diğer teması da ölüm. Grubun ilk albümünden bu yana yaşadığı aşk ve ölüm ayrılıklarının yarattığı kederli ruh hali derinden hissediliyor. 2007 sonunda yayınlanmaya başlanacak ilk videoklip, Özlem Tekin düeti olan "Kalpsiz" adlı parçaya çekildi. Klipte performansıyla hayranlık uyandıran Özlem Tekin'in yanısıra, "Sen Ağlama" klibinden tanıdığımız 2003 Türkiye ikinci güzeli Özge Ulusoy ve sevilen oyuncu Halil Sezai yer alıyor. Klip, Dağhan İş yönetmenliğinde iki günde çekildi. Klibin ilk günü, grubun Özlem Tekin ile birlikte olan performansı 130 farklı kamera açısıyla tesbit edildi. İkinci gün ise Özge Ulusoy ve Halil Sezai'nin dış çekimleri gerçekleştirildi. İlk albümlerinde pop-rock tarzı, çok sesli vokalleri, akustik tınıları ve altı adet klibiyle karşımıza çıkan Badem, on yıl önce Boğaziçi Üniversiteli üç öğrenci BArış, DEvrim ve Mustafa tarafından vokal topluluğu olarak kuruldu. Barış ve Mustafa'yı halen barındıran grupta, yaşanan değişikliklere rağmen üyelerin adlarının baş harfleri, gizemli bir şekilde, Badem kelimesini oluşturmaya devam ediyor..

2BADEM S'ONSUZ LA GELİYOR Empty Geri: BADEM S'ONSUZ LA GELİYOR Cuma Şub. 01, 2008 8:03 am

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

bıyırsın gelsin bi bakarık Very Happy

bilgi için tişkürler..

3BADEM S'ONSUZ LA GELİYOR Empty Geri: BADEM S'ONSUZ LA GELİYOR Cuma Şub. 01, 2008 9:19 am

GaMzE

GaMzE
Çömez
Çömez

Özlem tekinle olan düetini ben dinledim.Çok güzel..

4BADEM S'ONSUZ LA GELİYOR Empty Geri: BADEM S'ONSUZ LA GELİYOR Cuma Şub. 01, 2008 11:37 am

hyro

hyro
Admin (Kurucu)
Admin (Kurucu)

Badem iyidir... Tabii yerseniz... Laughing

https://cumhuriyet.catsboard.com

5BADEM S'ONSUZ LA GELİYOR Empty Geri: BADEM S'ONSUZ LA GELİYOR Çarş. Şub. 13, 2008 5:32 pm

hyro

hyro
Admin (Kurucu)
Admin (Kurucu)

RockeR-MEY demiş ki:Badem'in ikinci albümü S'ONSUZ, Ocak 2008'de raflardaki yerini alıyor. Sınav filmindeki "Sen Ağlama" parçasıyla yüz binleri derinden etkileyen grubun ikinci albümünde, imkansız aşkı anlatan duygusal ve karanlık bir hava hakim. Nitelikli müzisyenlerden oluşan ve etkileyici konser performanslarıyla ünlenen Badem'in yeni albümü, Özlem Tekin ve İlhan Şeşen gibi değerli isimlerle yapılan düetleri içeriyor. Piyanonun, nefeslilerin, yaylıların ve daha birçok enstrümanın eşlik ettiği zengin orkestrasyonlara sahip, titizlikle hazırlanmış düzenlemeler, albümün kalitesini üst seviyeye çıkarıyor. S'ONSUZ albümünde, ilk albümde ağırlıklı olarak yer alan Karacaoğlan sözleri sadece bir şarkıda kullanılmış. Sert gitarların da yer aldığı albümde akustik tınılar ve üçlü vokal düzenlemeleri hala önemini koruyor. Söz ve bestelerin tamamına yakını, grubun prodüktörlüğünü de yapan, solist Mustafa Kemal Öztürk'e ait. "Geceyedir Küsmelerim" parçasında İlhan Şeşen ile etkileyici bir düetin yer aldığı albümün bir diğer teması da ölüm. Grubun ilk albümünden bu yana yaşadığı aşk ve ölüm ayrılıklarının yarattığı kederli ruh hali derinden hissediliyor. 2007 sonunda yayınlanmaya başlanacak ilk videoklip, Özlem Tekin düeti olan "Kalpsiz" adlı parçaya çekildi. Klipte performansıyla hayranlık uyandıran Özlem Tekin'in yanısıra, "Sen Ağlama" klibinden tanıdığımız 2003 Türkiye ikinci güzeli Özge Ulusoy ve sevilen oyuncu Halil Sezai yer alıyor. Klip, Dağhan İş yönetmenliğinde iki günde çekildi. Klibin ilk günü, grubun Özlem Tekin ile birlikte olan performansı 130 farklı kamera açısıyla tesbit edildi. İkinci gün ise Özge Ulusoy ve Halil Sezai'nin dış çekimleri gerçekleştirildi. İlk albümlerinde pop-rock tarzı, çok sesli vokalleri, akustik tınıları ve altı adet klibiyle karşımıza çıkan Badem, on yıl önce Boğaziçi Üniversiteli üç öğrenci BArış, DEvrim ve Mustafa tarafından vokal topluluğu olarak kuruldu. Barış ve Mustafa'yı halen barındıran grupta, yaşanan değişikliklere rağmen üyelerin adlarının baş harfleri, gizemli bir şekilde, Badem kelimesini oluşturmaya devam ediyor..

https://cumhuriyet.catsboard.com

6BADEM S'ONSUZ LA GELİYOR Empty Geri: BADEM S'ONSUZ LA GELİYOR Salı Mart 25, 2008 7:14 pm

_sevim_

_sevim_
Öğrenci
Öğrenci

BADEMİN ÖZLEM TEKİNLE YAPTIĞI ŞARKI Bİ HARİKA BENCE...

7BADEM S'ONSUZ LA GELİYOR Empty Geri: BADEM S'ONSUZ LA GELİYOR Salı Mart 25, 2008 7:17 pm

_sevim_

_sevim_
Öğrenci
Öğrenci

BADEMİN ÖZLEM TEKİNLE YAPTIĞI ŞARKI BENCEDE Bİ HARİKA...
ALAKASIZ OLACAK AMA SÖZLERİ YOLLUYORUM...

Badem - Kalpsiz (Özlem Tekin)

* Badem *
İkinci ayrılık zor qeldi bana sensiz olmadı anladım qeç olsada..

* Özlem Tekin *
Yanlızmısın sende sensiz qecelerde hiç düşündün mü ne yaparım diye..

* Badem *
Bir adım önüm sensiz qözükmüyor kalbimde ki düğüm sensiz çözülmüyor sensiz çözülmüyor..

* Nakarat *
Yollarda sebepsiz (yollarda) mutlumusun bensiz (bensiz) söyle bana sebepsiz biter mi aşk.. yollardasın evsiz yollarda bir bak sensiz söyle bana sebepsiz affeder mi aşk ?

* Özlem Tekin *
Eski sevqili merak edilmez mi 5 senelik aşk unutup silinmez ki..

* Badem *
Korktum aramaktan başkası çıkar diye hep tanrıya sordum sen iyimisin diye bir adım önüm sensiz qözükmüyor kalbimde ki düğüm sensiz çözülmüyor sensiz çözülmüyor..

* Nakarat *
Yollardasın evsiz bir bak sensiz söyle bana sebepsiz affeder mi aşk yollarda sebepsiz mutlumusun bensiz (bensiz) söyle bana sebepsiz biter mi aşk ?

* Özlem Tekin *
Nerdesin yine yolculuk nereye telefonda sesin sıktı ya işte seninle topladım tüm eşyalarını ne olur almaya qelme bırak izlerin kalsın bende..

* Nakarat *
Yollardayım sessiz birdaha sensiz söyle bana sebepsiz affeder mi aşk yollardasın evsiz mutlumusun bensiz söyle bana sebepsiz biter mi aşk ?

Kalpsııız.. Kalpsııız.. Kalpsııız.. Kalpsııız..

Sen ağlama dedin.. Hani dönecektin bir damla qözyaşım seninle bile qelmedi..

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]