.:Cumhuriyet Lisesi:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.:Cumhuriyet Lisesi:.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

en çekişmeli futbol ligi hangisi???

+8
odak
sonergumus
zeynep
SlipKnoT
serhat
F=@=T=İ=H
hyro
alix
12 posters

hangi lig??

en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Vote_lcap35%en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Vote_rcap 35% [ 6 ]
en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Vote_lcap59%en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Vote_rcap 59% [ 10 ]
en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Vote_lcap0%en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Vote_rcap 0% [ 0 ]
en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Vote_lcap0%en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Vote_rcap 0% [ 0 ]
en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Vote_lcap6%en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Vote_rcap 6% [ 1 ]
Toplam Oylar : 17

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Empty en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Perş. Ocak 31, 2008 7:00 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

arkadaşlar futbol liglerinin futbol,taraftar,stad atmosferi ve aklınıza gelebilecek her yönleriyle en çekişmeli ve güzel olan lig hangisi sizce

en populerlerini yazdım;)

2en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Empty Geri: en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Cuma Şub. 01, 2008 8:57 am

hyro

hyro
Admin (Kurucu)
Admin (Kurucu)

Barsklay Prömiyer Lig Tabii ki...

https://cumhuriyet.catsboard.com

3en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Empty Geri: en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Cuma Şub. 01, 2008 1:56 pm

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

ben diyeri seçtim yanlışlıkla baştan olmuyomu

4en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Empty Geri: en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Cuma Şub. 01, 2008 2:46 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

yeni bir üyelik alırsan olur Very Happy Very Happy Very Happy

5en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Empty Geri: en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Ptsi Şub. 04, 2008 10:26 am

serhat

serhat
Bebe
Bebe

çok komiksiniz Very Happy

6en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Empty Geri: en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Salı Şub. 05, 2008 3:34 pm

SlipKnoT

SlipKnoT
Kaptan-ı Oyun
Kaptan-ı Oyun

Tabikide İngiltere

http://www.gitarsanat.com

7en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Empty Geri: en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Salı Şub. 05, 2008 8:36 pm

zeynep

zeynep
Emektar
Emektar

bn salladım Very Happy Very Happy bilmeyom ama ingiltere gibi geldi...

8en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Empty Geri: en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Salı Şub. 05, 2008 8:38 pm

sonergumus

sonergumus
Çömez
Çömez

Tutmuş lem Very Happy

http://www.eksi18.tr.gg

9en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Empty Geri: en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Çarş. Şub. 06, 2008 11:57 am

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

bende ingiltere dedim ve benim taraftarı olduğum bir takım daha var o da
liverpool, beşiktaşlılar yanlış anlamayın ben liverpoolu 2004 yılından bu yana seviyom taraftarıyım süper
you never walk alone laylay

10en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Empty Geri: en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Cuma Şub. 08, 2008 9:58 pm

zeynep

zeynep
Emektar
Emektar

sonergumus demiş ki:Tutmuş lem Very Happy

gerçekmi len

11en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Empty Geri: en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Paz Şub. 17, 2008 1:47 pm

odak

odak
Bebe
Bebe

premier lig'inin üstüne ligtanımam

12en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Empty Geri: en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Ptsi Şub. 18, 2008 8:34 am

_sevim_

_sevim_
Öğrenci
Öğrenci

bizim bu türksel süper lig daha bi matrak heran bi kavga

13en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Empty Geri: en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Ptsi Nis. 14, 2008 11:16 am

hasan_sabbah

hasan_sabbah
Admin
Admin

tabiki de önce TURKCELL SÜPER LİG ardından premier lig cheers Melek vs. Şeytan Melek vs. Şeytan masa tenisi masa tenisi :gol: :gol:

14en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Empty Geri: en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Ptsi Nis. 14, 2008 3:55 pm

devil_girl

devil_girl
Çömez
Çömez

tabikide ingiltere ligi ve sana katılıorum liverpool süper bi takım crauch adam hem yakışıklı hem boyu uzun hem süper oynuyo Smile

15en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Empty Geri: en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Ptsi Nis. 14, 2008 3:58 pm

hasan_sabbah

hasan_sabbah
Admin
Admin

seker_kis_fb demiş ki:tabikide ingiltere ligi ve sana katılıorum liverpool süper bi takım crauch adam hem yakışıklı hem boyu uzun hem süper oynuyo Smile

futbolla iç dişli bir kız olarak ilk seni tanıdım.. Smile Smile

ne desem bilmem ki bravo valla.. Very Happy Very Happy :gol: :gol:

16en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Empty Geri: en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Ptsi Nis. 14, 2008 3:59 pm

devil_girl

devil_girl
Çömez
Çömez

SAĞOL HASANCIM ben hem futbol hemde voleybolla ilgilenirim Very Happy

17en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Empty Geri: en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Perş. Nis. 24, 2008 5:51 pm

_sevim_

_sevim_
Öğrenci
Öğrenci

:gol: Bannn

18en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Empty Geri: en çekişmeli futbol ligi hangisi??? Cuma Mayıs 23, 2008 6:57 pm

LiNKiN_PaRK

LiNKiN_PaRK
Emektar
Emektar

tabikide premier lig adamlara kendi ligler yetmiyo diğer liglerde bile sonlara kalıyolar inş bizde böyle oluruz en kısa zamanda Smile(favorim manchester united:) c.ronaldo ve rooney )

http://survivorcrayz.spaces.live.com/

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]