.:Cumhuriyet Lisesi:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.:Cumhuriyet Lisesi:.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı [J.K. Rowling]

5 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

hyro

hyro
Admin (Kurucu)
Admin (Kurucu)

Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı [J.K. Rowling] Harry_poter_besir

Dili: Turkce

Boyut: 465 Kb

Yazar: J.K. Rowling

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’ndaki beşinci yılında Harry, hayatını cehenneme çeviren sihirli/sihirsiz pek çok şeyle başa çıkmak zorunda: Yaz tatilini yanlarında harcadığı aptal akrabaları; beklenmedik bir anda ve yerde karşısına çıkan Ruh Emici’ler; ergenlik çağının isyanları, heyecanları, korkuları; onun gösteriş düşkünü bir yalancı olduğunu düşünenler; okulun işleyişine burnunu sokmaya çalışan Sihir Bakanlığı; gelmiş geçmiş en berbat Karanlık Sanatlara Karşı Savunma öğretmeni; ağır dersler, zor sınavlar, acımasız cezalar; sürekli yinelenen bir kâbus ve acıyan yara izi; ona en yakın insanlardan birinin ölümü; beş yıl gecikmeyle öğrendiği bir gerçek...

İndir

https://cumhuriyet.catsboard.com

zeynep

zeynep
Emektar
Emektar

ben bunu okudum

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

bende izledim bi fark varmı ama bence bu tip yapıtları okumak yerine izlemek daha güzel görsel özellikler bakımından;)

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

benim istediğim bu filmi değil

LiNKiN_PaRK

LiNKiN_PaRK
Emektar
Emektar

alix demiş ki:bende izledim bi fark varmı ama bence bu tip yapıtları okumak yerine izlemek daha güzel görsel özellikler bakımından;)
sana hiç katılmıyorum ali kitabı okudum ve serinin en kalın kitabı olmasına rağmen en kısa filmi çekilmiş...
ayrıca kitabta geçen önemli ayrıntılar ve değişik olaylar anlatılmamış bile kitabı okuyunca film çok saçma geliyor...

http://survivorcrayz.spaces.live.com/

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]