.:Cumhuriyet Lisesi:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.:Cumhuriyet Lisesi:.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

LEON(ESki bir film)

5 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1LEON(ESki bir film) Empty LEON(ESki bir film) Perş. Ocak 31, 2008 2:02 pm

GaMzE

GaMzE
Çömez
Çömez

BEnim izlediğim zaman çok hoşuma gitmişti.Sizlerle de paylaşmak istedim..

LEON(ESki bir film) 72672155dm5

Mathilda(Natalie Portman), New York'ta yaşayan ailesi dağılmış 12 yaşında küçük bir kızdır. Ailesini sevmeyen Mathilda için en değerli varlığı küçük kardeşidir. Babası uyuşturucu işlerine bulaşınca mafya ailenin tüm bireylerini öldürür. O sırada alışverişte olan Mathilda ise olaydan kılpayı kurtulur ve Leon(Jean Reno)'un kaldığı daireye saklanır. Leon ise çok soğukkanlı bir katildir. Ancak Mathilda'ya karşı içten bir sevgi besler ve ona kol kanat gerer. Aslında babalık, arkadaşlık gibi kavramlar ona çok yabancıdır. LEON(ESki bir film) Leon2fi9

LEON(ESki bir film) Leon1js0

2LEON(ESki bir film) Empty Geri: LEON(ESki bir film) Perş. Ocak 31, 2008 2:13 pm

sweet_witch_

sweet_witch_
Çömez
Çömez

ççooooooooooooooooooooooooooooooook güzel bir film
ilk izlediğimde ağlayacaktım az daha
izlemenizi tavsiye ederimm Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

3LEON(ESki bir film) Empty Geri: LEON(ESki bir film) Perş. Ocak 31, 2008 3:01 pm

hyro

hyro
Admin (Kurucu)
Admin (Kurucu)

CD'si varmı kız sende??

https://cumhuriyet.catsboard.com

4LEON(ESki bir film) Empty Geri: LEON(ESki bir film) Perş. Ocak 31, 2008 3:02 pm

sweet_witch_

sweet_witch_
Çömez
Çömez

var tabiii olmaz mı Very Happy Very Happy

5LEON(ESki bir film) Empty Geri: LEON(ESki bir film) Perş. Ocak 31, 2008 3:10 pm

hyro

hyro
Admin (Kurucu)
Admin (Kurucu)

sweet_witch_ demiş ki:var tabiii olmaz mı Very Happy Very Happy

Gamze haftaya kap gel bize...

https://cumhuriyet.catsboard.com

6LEON(ESki bir film) Empty Geri: LEON(ESki bir film) Perş. Ocak 31, 2008 3:44 pm

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

filmin adı leonmu?

7LEON(ESki bir film) Empty Geri: LEON(ESki bir film) Perş. Ocak 31, 2008 3:52 pm

sweet_witch_

sweet_witch_
Çömez
Çömez

evet LEON

8LEON(ESki bir film) Empty Geri: LEON(ESki bir film) Perş. Ocak 31, 2008 7:38 pm

GaMzE

GaMzE
Çömez
Çömez

Tamam Janem.. hehehe!!

9LEON(ESki bir film) Empty Geri: LEON(ESki bir film) Perş. Ocak 31, 2008 7:40 pm

GaMzE

GaMzE
Çömez
Çömez

+18 yaş sınırı var...Ne alakaysa o kadar da şiddet yok... Neutral

10LEON(ESki bir film) Empty Geri: LEON(ESki bir film) Cuma Şub. 08, 2008 11:01 am

kasva

kasva
Bebe
Bebe

[color=red]bende izlemiştim ama tvde güsel bi film jean reno ço güzel oynamış süper rol yapmış bnce[/color]

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]