.:Cumhuriyet Lisesi:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.:Cumhuriyet Lisesi:.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

HIGH SCHOOL MUSICAL (Yıldızlar Takımı)

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1HIGH SCHOOL MUSICAL (Yıldızlar Takımı) Empty HIGH SCHOOL MUSICAL (Yıldızlar Takımı) Paz Ocak 27, 2008 5:21 pm

LiNKiN_PaRK

LiNKiN_PaRK
Emektar
Emektar

HIGH SCHOOL MUSICAL (Yıldızlar Takımı) 14620688nk5

OYUNCULAR

Zac Efron, Vanessa Anne Hudgens, Ashley Tisdale, Lucas Grabeel, Corbin Bleu, Monique Coleman, Bart Johnson, Alyson Reed,
Chris Warren Jr., Olesya Rulin, Ryne Sanborn, Socorro Herrera, Joey Miyashima, Dutch Whitlock, Ryan Templeman, Irene Santiago, Leslie Wing, Kaycee Stroh, Nick Whitaker

YÖNETMEN
Kenny Ortega
TÜRÜ
Müzikal
ÜLKE
ABD
YIL
2006
SÜRE
98 Dk.

Okulun basket takımının yakışıklı ve popüler kaptanı Troy (Zac Efron) ve bilim kulübünün güzel ve bir o kadar da zeki üyesi Gabriella (Vanessa Anne Hudgens), okul müzikalinin seçmelerine katılarak alışılagelmiş düzenin tüm kurallarını yıkarlar. Rüyalarının peşinden giderken, çevrelerindeki herkese takım çalışmasının ve olduğu gibi davranmanın önemini öğretirler. Hem de tüm bunları çok havalı melodilerin ve dansların eşliğinde yaparlar!

Disney Channel’ın şimdiye kadar yaptığı projeler içerisinde en çok dikkat çeken yapımı olan HIGH SCHOOL MUSICAL (Yıldızlar Takımı) yayımlanmaya başlandığı günden itibaren izlenme rekorları kırarak tarihe geçti. Ayrıca filmin müziklerini içinde bulunduran soundtrack albümü de büyük bir başarıya imza attı.

Disney Channel Dünya Başkanı Rich Ross, müzikalin neden bu kadar başarılı olduğunu söyle açıklıyor;

Takım olarak, çocukların hayatında oldukça önemli bir yer tutan/tutması gereken müziği sürekli olarak yaymaya ve doğru biçimde sunmaya çalışıyoruz. Bunu yapabilmek için de iyimser, çağdaş ve akıllıca hazırlanmış bir projeye ihtiyacımız olduğunu düşündük ve ortaya High School Musical çıktı. Anne, baba ve çocukların ailece birlikte izleyebileceği ve zevk alacağı bir yapım olma özelliği taşıyan müzikal, tam istediğimiz nitelikte bir çalışma oldu…”

Şiddetle tavsiye edebileceğim, özellikle müzik dinlemeyi seviyorsanız tam size göre bir film. Ben izledim memnun kaldım ve halende izliyorum hiç bıkmadan

http://survivorcrayz.spaces.live.com/

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-