.:Cumhuriyet Lisesi:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.:Cumhuriyet Lisesi:.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Evinizde en çok kimin sözü geçer?

+7
SlipKnoT
serhat
hardrock-34
F=@=T=İ=H
alix
LiNKiN_PaRK
sweet_witch_
11 posters

Evinizde en çok kimin sözü geçer? Vote_lcap47%Evinizde en çok kimin sözü geçer? Vote_rcap 47% [ 9 ]
Evinizde en çok kimin sözü geçer? Vote_lcap21%Evinizde en çok kimin sözü geçer? Vote_rcap 21% [ 4 ]
Evinizde en çok kimin sözü geçer? Vote_lcap11%Evinizde en çok kimin sözü geçer? Vote_rcap 11% [ 2 ]
Evinizde en çok kimin sözü geçer? Vote_lcap5%Evinizde en çok kimin sözü geçer? Vote_rcap 5% [ 1 ]
Evinizde en çok kimin sözü geçer? Vote_lcap0%Evinizde en çok kimin sözü geçer? Vote_rcap 0% [ 0 ]
Evinizde en çok kimin sözü geçer? Vote_lcap5%Evinizde en çok kimin sözü geçer? Vote_rcap 5% [ 1 ]
Evinizde en çok kimin sözü geçer? Vote_lcap11%Evinizde en çok kimin sözü geçer? Vote_rcap 11% [ 2 ]
Toplam Oylar : 19

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Evinizde en çok kimin sözü geçer? Empty Evinizde en çok kimin sözü geçer? C.tesi Ocak 26, 2008 12:32 pm

sweet_witch_

sweet_witch_
Çömez
Çömez

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

En son tarafından C.tesi Ocak 26, 2008 7:16 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

2Evinizde en çok kimin sözü geçer? Empty Geri: Evinizde en çok kimin sözü geçer? C.tesi Ocak 26, 2008 5:09 pm

LiNKiN_PaRK

LiNKiN_PaRK
Emektar
Emektar

ben annem dedimm ama eğer eşit diye bi şey koysaydın onu işaretlerdim nede olsa ortak karar alınıyo nolursa Very Happy

http://survivorcrayz.spaces.live.com/

3Evinizde en çok kimin sözü geçer? Empty Geri: Evinizde en çok kimin sözü geçer? C.tesi Ocak 26, 2008 6:05 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

melis o zaman sende benim gibi diğer deseydin eşit maksadında Wink

4Evinizde en çok kimin sözü geçer? Empty Geri: Evinizde en çok kimin sözü geçer? C.tesi Ocak 26, 2008 7:18 pm

sweet_witch_

sweet_witch_
Çömez
Çömez

Diğer şıkkını işaretleyebilirdin...

5Evinizde en çok kimin sözü geçer? Empty Geri: Evinizde en çok kimin sözü geçer? C.tesi Ocak 26, 2008 7:45 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

bende zaten onu diyorum eşit diye bi şık oladığı için diğeri işaretledim melis arkadaşa sende eşit için bu şıkkı işaretleye bilirdin dedim oka Wink Wink

6Evinizde en çok kimin sözü geçer? Empty Geri: Evinizde en çok kimin sözü geçer? Paz Ocak 27, 2008 10:57 am

LiNKiN_PaRK

LiNKiN_PaRK
Emektar
Emektar

tühh kaçtı artık bidahakine Very Happy

http://survivorcrayz.spaces.live.com/

7Evinizde en çok kimin sözü geçer? Empty Geri: Evinizde en çok kimin sözü geçer? Ptsi Ocak 28, 2008 5:47 pm

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

diğeri bende girmedim

8Evinizde en çok kimin sözü geçer? Empty Geri: Evinizde en çok kimin sözü geçer? Salı Ocak 29, 2008 11:36 am

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

Tabiikidee BENİMM Very Happy Very Happy

9Evinizde en çok kimin sözü geçer? Empty Geri: Evinizde en çok kimin sözü geçer? Salı Ocak 29, 2008 4:04 pm

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

hayırlı olsun yapmışınız bilgisayarı

10Evinizde en çok kimin sözü geçer? Empty Geri: Evinizde en çok kimin sözü geçer? Salı Ocak 29, 2008 4:25 pm

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

evet şükürler olsun olduu Very Happy

11Evinizde en çok kimin sözü geçer? Empty Geri: Evinizde en çok kimin sözü geçer? Salı Ocak 29, 2008 4:26 pm

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

ne güzel işte

12Evinizde en çok kimin sözü geçer? Empty Geri: Evinizde en çok kimin sözü geçer? Ptsi Şub. 04, 2008 10:29 am

serhat

serhat
Bebe
Bebe

babamın

13Evinizde en çok kimin sözü geçer? Empty Geri: Evinizde en çok kimin sözü geçer? Çarş. Şub. 06, 2008 6:22 pm

SlipKnoT

SlipKnoT
Kaptan-ı Oyun
Kaptan-ı Oyun

tabikide babamın ama yeri geldiginde herkesin sözü geçer:D

http://www.gitarsanat.com

14Evinizde en çok kimin sözü geçer? Empty Geri: Evinizde en çok kimin sözü geçer? Çarş. Şub. 06, 2008 7:37 pm

bahar9b

bahar9b
Öğrenci
Öğrenci

Kesinlikle annemim nede olsa çoğunluk evde kızlarda santa

15Evinizde en çok kimin sözü geçer? Empty Geri: Evinizde en çok kimin sözü geçer? Çarş. Şub. 06, 2008 8:03 pm

zeynep

zeynep
Emektar
Emektar

annenim çünkü evin en büyüğü Very Happy

16Evinizde en çok kimin sözü geçer? Empty Geri: Evinizde en çok kimin sözü geçer? Ptsi Şub. 18, 2008 8:42 am

_sevim_

_sevim_
Öğrenci
Öğrenci

abimin sözü genelde geçer

17Evinizde en çok kimin sözü geçer? Empty Geri: Evinizde en çok kimin sözü geçer? C.tesi Mart 29, 2008 11:47 am

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

benim sözümün geçmesine baya var:D

18Evinizde en çok kimin sözü geçer? Empty Geri: Evinizde en çok kimin sözü geçer? Ptsi Nis. 14, 2008 11:24 am

hasan_sabbah

hasan_sabbah
Admin
Admin

bubamın ki.. Embarassed Embarassed Embarassed

19Evinizde en çok kimin sözü geçer? Empty Geri: Evinizde en çok kimin sözü geçer? Perş. Nis. 24, 2008 5:54 pm

_sevim_

_sevim_
Öğrenci
Öğrenci

Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]