.:Cumhuriyet Lisesi:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.:Cumhuriyet Lisesi:.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

üstteki üyeyi saçma bi nedenle banla...

+10
serhat
kükuka
sonergumus
rapperen
LiNKiN_PaRK
F=@=T=İ=H
zeynep
alix
hyro
hardrock-34
14 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [4 sayfadaki 6 sayfası]

zeynep

zeynep
Emektar
Emektar

lakabın kudit olduğu için bann

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

bu kuditi sen üye yapmışsın bannnnnn

78üstteki üyeyi saçma bi nedenle banla... - Sayfa 4 Empty Geri: üstteki üyeyi saçma bi nedenle banla... Ptsi Şub. 04, 2008 11:29 am

sonergumus

sonergumus
Çömez
Çömez

kimsin nan sen scratch BAAAN

http://www.eksi18.tr.gg

79üstteki üyeyi saçma bi nedenle banla... - Sayfa 4 Empty Geri: üstteki üyeyi saçma bi nedenle banla... Ptsi Şub. 04, 2008 12:13 pm

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

msnne beni ekledin bannnnnnnn

zeynep

zeynep
Emektar
Emektar

kuzennsin bann

81üstteki üyeyi saçma bi nedenle banla... - Sayfa 4 Empty Geri: üstteki üyeyi saçma bi nedenle banla... Salı Şub. 05, 2008 1:18 pm

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

adın zeynep bannnnnn

82üstteki üyeyi saçma bi nedenle banla... - Sayfa 4 Empty Geri: üstteki üyeyi saçma bi nedenle banla... Salı Şub. 05, 2008 1:54 pm

serhat

serhat
Bebe
Bebe

adın fatih bannn

83üstteki üyeyi saçma bi nedenle banla... - Sayfa 4 Empty Geri: üstteki üyeyi saçma bi nedenle banla... Salı Şub. 05, 2008 1:59 pm

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

kopyacı ban

84üstteki üyeyi saçma bi nedenle banla... - Sayfa 4 Empty Geri: üstteki üyeyi saçma bi nedenle banla... Salı Şub. 05, 2008 5:14 pm

sonergumus

sonergumus
Çömez
Çömez

uykum geldi lem BAN

Alttaki beni banlarsa onun altındaki sende onu banla Very Happy saçma bi espriydi biliyorum Very Happy Saçmaladığım için kendimide banlıyorum Very Happy

85üstteki üyeyi saçma bi nedenle banla... - Sayfa 4 Empty Geri: üstteki üyeyi saçma bi nedenle banla... Salı Şub. 05, 2008 10:10 pm

zeynep

zeynep
Emektar
Emektar

saçmalayıp sonra kendini banladığın için bannn...

86üstteki üyeyi saçma bi nedenle banla... - Sayfa 4 Empty Geri: üstteki üyeyi saçma bi nedenle banla... Çarş. Şub. 06, 2008 12:17 am

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

susuzluktan ölüyorum bann..

87üstteki üyeyi saçma bi nedenle banla... - Sayfa 4 Empty Geri: üstteki üyeyi saçma bi nedenle banla... Çarş. Şub. 06, 2008 7:57 pm

zeynep

zeynep
Emektar
Emektar

öldüğün için bannn

88üstteki üyeyi saçma bi nedenle banla... - Sayfa 4 Empty Geri: üstteki üyeyi saçma bi nedenle banla... Çarş. Şub. 06, 2008 8:25 pm

rapperen

rapperen
Bağımlı
Bağımlı

ceza dınledıın ıcın

89üstteki üyeyi saçma bi nedenle banla... - Sayfa 4 Empty Geri: üstteki üyeyi saçma bi nedenle banla... Çarş. Şub. 06, 2008 8:27 pm

sonergumus

sonergumus
Çömez
Çömez

onu eleştirdiğin halde sende ceza dinlediğin için ban Very Happy

90üstteki üyeyi saçma bi nedenle banla... - Sayfa 4 Empty Geri: üstteki üyeyi saçma bi nedenle banla... Çarş. Şub. 06, 2008 8:28 pm

rapperen

rapperen
Bağımlı
Bağımlı

ııde bn ceza dınlemıomkı herseye mydonose oldugu ıcın bann

91üstteki üyeyi saçma bi nedenle banla... - Sayfa 4 Empty Geri: üstteki üyeyi saçma bi nedenle banla... Çarş. Şub. 06, 2008 8:29 pm

sonergumus

sonergumus
Çömez
Çömez

bana maydonoz dediğin için Ban Suspect

92üstteki üyeyi saçma bi nedenle banla... - Sayfa 4 Empty Geri: üstteki üyeyi saçma bi nedenle banla... Çarş. Şub. 06, 2008 8:33 pm

rapperen

rapperen
Bağımlı
Bağımlı

isdedıgımı derım bna yıne mydonose olduun ıcun

93üstteki üyeyi saçma bi nedenle banla... - Sayfa 4 Empty Geri: üstteki üyeyi saçma bi nedenle banla... Perş. Şub. 07, 2008 9:01 am

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

of maydanoza yazık bannnnn

zeynep

zeynep
Emektar
Emektar

adın fatih ama fatih diilsin bannn (ünvan olarak fatih Very Happy)

95üstteki üyeyi saçma bi nedenle banla... - Sayfa 4 Empty Geri: üstteki üyeyi saçma bi nedenle banla... C.tesi Şub. 09, 2008 3:30 pm

SlipKnoT

SlipKnoT
Kaptan-ı Oyun
Kaptan-ı Oyun

Rock müzik dinlemedigin için banlıyorum seni zeynep Smile hepte sana denk geliyom yav

http://www.gitarsanat.com

96üstteki üyeyi saçma bi nedenle banla... - Sayfa 4 Empty Geri: üstteki üyeyi saçma bi nedenle banla... Salı Şub. 12, 2008 12:58 pm

zeynep

zeynep
Emektar
Emektar

hep bana denk geldiğin için bannn

97üstteki üyeyi saçma bi nedenle banla... - Sayfa 4 Empty Geri: üstteki üyeyi saçma bi nedenle banla... Salı Şub. 12, 2008 2:59 pm

rapperen

rapperen
Bağımlı
Bağımlı

off sıkıldım bırını bnlamak ıstıom bann

98üstteki üyeyi saçma bi nedenle banla... - Sayfa 4 Empty Geri: üstteki üyeyi saçma bi nedenle banla... Çarş. Şub. 13, 2008 3:59 pm

pireee

pireee
Bebe
Bebe

rap dinlediğin için BANNED...

99üstteki üyeyi saçma bi nedenle banla... - Sayfa 4 Empty Geri: üstteki üyeyi saçma bi nedenle banla... Çarş. Şub. 13, 2008 5:28 pm

rapperen

rapperen
Bağımlı
Bağımlı

BENİ BANLMAYA TESEBBÜS ETTIGIN ICIN NIE RAP DINLION GIBI BI TAVIR YAPTIIN ICIN(NIMETLE ŞAKA OLMAZ) BAN

100üstteki üyeyi saçma bi nedenle banla... - Sayfa 4 Empty Geri: üstteki üyeyi saçma bi nedenle banla... Perş. Şub. 14, 2008 12:00 pm

zeynep

zeynep
Emektar
Emektar

9 a gidiyon bannn

Sayfa başına dön  Mesaj [4 sayfadaki 6 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki