.:Cumhuriyet Lisesi:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.:Cumhuriyet Lisesi:.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

bayram sert geçecek!!!

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1bayram sert geçecek!!! Empty bayram sert geçecek!!! Paz Ara. 16, 2007 5:20 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

Bayramda donacağız
Tatilciler dikkat! Bayramın birinci günü her yerde buz gibi ve karlı bir hava hakim olacak. Kıbrıs'ta bile bu bayram kar yağışı bekleniyor. Tatil planlarınızı yapmadan son tahminlere göz atın..

Yarın başta Trakya olmak üzere, İç Anadolu’da Sivas-Kayseri ve Doğu’da Van-Hakkari civarında kar yağışı bekleniyor. Hafta başında Türkiye, Karadeniz üzerinden gelecek soğuk ve yağışlı havanın etkisine girecek.
Haftanın ilk günü sert esecek poyrazla birlikte sıcaklık kuzey kesimlerden itibaren hızla düşecek. Salı günü soğuk hava tüm yurtta etkisini gösterecek ve hafta boyunca yurt genelinde sıcaklık değerleri düşük olacak. Uzmanlara göre, soğuk hava bayramda da etkisini sürdürecek.
Bayramın birinci günü her yerde buz gibi ve de karlı bir hava hakim olacak. Akdeniz bölgesinde de sulu kar beklenebilir. Kıbrıs'ın yüksek yerlerine ise kar bile yağabilir.
Rüzgar özellikle Ege başta olmak üzere poyrazdan batıda sert esecek, bu da havayı daha da soğuk hissetmenize neden olacak.

2bayram sert geçecek!!! Empty Geri: bayram sert geçecek!!! Ptsi Ara. 17, 2007 11:37 am

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

ilk defa bi tatilde evde oturup ders çalışlıcam What a Face

3bayram sert geçecek!!! Empty Geri: bayram sert geçecek!!! Ptsi Ara. 17, 2007 11:47 am

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

ben hiç kitap açmıyorum bayarmlarda

4bayram sert geçecek!!! Empty Geri: bayram sert geçecek!!! Ptsi Ara. 17, 2007 11:49 am

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

bu güne kadar bende açmıyodum ama dum artık hersey değişti Crying or Very sad Very Happy

5bayram sert geçecek!!! Empty Geri: bayram sert geçecek!!! Perş. Ara. 20, 2007 10:07 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

bende açsam iyi olcak Sad Very Happy

6bayram sert geçecek!!! Empty Geri: bayram sert geçecek!!! Perş. Ara. 20, 2007 10:08 pm

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

evet iyi olur ben bi sürü soru cözdüm Smile

7bayram sert geçecek!!! Empty Geri: bayram sert geçecek!!! Perş. Ara. 20, 2007 10:16 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

aferin sana

8bayram sert geçecek!!! Empty Geri: bayram sert geçecek!!! Perş. Ara. 20, 2007 10:17 pm

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

Melek

9bayram sert geçecek!!! Empty Geri: bayram sert geçecek!!! Perş. Ara. 20, 2007 10:33 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

ben seni bilirim melek yüzlü şeytann Twisted Evil Twisted Evil

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-