.:Cumhuriyet Lisesi:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.:Cumhuriyet Lisesi:.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Ölüm TV yayında!

4 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Ölüm TV yayında! Empty Ölüm TV yayında! C.tesi Ara. 15, 2007 10:25 pm

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

Ölüm TV yayında!
Ölüm TV yayında! News1197748124Yayıncılık sınır tanımıyor. Bu televizyon kanalı sadece cenaze merasımlerini, ölüm ilanlarını yayınlayacak. İlginç değil mi?

Almanya'da sadece cenaze merasimleri, mezarlar ve ölüm ilanlarının yer alacağı tematik bir televizyon kuruldu. Yayın hayatına yeni başlayan Etos-TV�de matem kültürü, mezarlıklar, ölüm ve yas üzerine programlar yapılacak.

Televizyonun kurucusu Wolf Tilmann Schneider ilk aşamada yayınlayacakları programları şöyle tanımladı: "Programlarımız üç ayaktan oluşacak. İlk aşamada yas kültürü ve mezarlıklarla ilgili röportaj ve belgeseller. İkinci ayakta ölüm ve matem üzerine bilgilendirici tartışma programları ve son aşamada ise beli bir para karşılığında herkesin sevdiği kişinin hayatını anlatan video filmlerini televizyon aracığıyla yayınlayabilecek."

Etos-TV'nin reklam almayacağını ve pazarlama kanalı olmadığını belirten Schneider, sevdiklerinin hayatıyla ilgili programlar yayınlamak isteyenlerden 2 bin euro alacaklarını söyledi.

Uydu, kablo ve internet üzerinden yayın yapacak olan Etos-Tv ölen insanların fotoğraflarını ve videolarını da internet üzerinden yayınlayacak.

Fotoğraf ve videolara ulaşmak ölü yakınlarının isteğine bağlı olarak şifreli veya şifresiz yayınlanacak. Etos-TV'nin şu anda sekiz çalışanı bulunuyor.

2Ölüm TV yayında! Empty Geri: Ölüm TV yayında! Paz Ara. 16, 2007 5:11 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

burada bende çalışsam alırlarmı
(aman yaa şaka yaptım Allah yazdıysa bozsun hem onay veren ailelerinde aklı yok galiba)

3Ölüm TV yayında! Empty Geri: Ölüm TV yayında! Salı Ocak 29, 2008 11:52 am

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

ben çalışmak isterim...

4Ölüm TV yayında! Empty Geri: Ölüm TV yayında! Çarş. Ocak 30, 2008 11:10 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

seni alırlarsa benide çağır Very Happy

5Ölüm TV yayında! Empty Geri: Ölüm TV yayında! Perş. Ocak 31, 2008 9:34 am

zeynep

zeynep
Emektar
Emektar

hardrock-34 demiş ki:ben çalışmak isterim...

bişidende geri kal Very Happy

6Ölüm TV yayında! Empty Geri: Ölüm TV yayında! Paz Şub. 03, 2008 11:26 am

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

hardrock-34 demiş ki:
ben çalışmak isterim...

bişidende geri kal

ama olmaz ölee snra catlarım şişerim patlarım Very Happy ı ıı geri kalamamm Very Happy Very Happy

7Ölüm TV yayında! Empty Geri: Ölüm TV yayında! Paz Şub. 03, 2008 4:58 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

büşşş zeyka sana geri dimek istedi boğazla onu Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Very Happy Very Happy Very Happy

8Ölüm TV yayında! Empty Geri: Ölüm TV yayında! Ptsi Şub. 04, 2008 10:24 pm

zeynep

zeynep
Emektar
Emektar

aaa yook hyr öle demedim ne dion sn ali abii ablamın kardeş katili olmasınımı istiyonn!! Very Happy Very Happy

9Ölüm TV yayında! Empty Geri: Ölüm TV yayında! Salı Şub. 05, 2008 1:39 pm

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

çok istiyo yalvarıyo katil ol nolursun diyo Very Happy Very Happy Very Happy

10Ölüm TV yayında! Empty Geri: Ölüm TV yayında! Salı Şub. 05, 2008 11:18 pm

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

bn zaten bir katil sayılırım bisürü böcek 2 kedi yüzlerce solucan 4-5 kuş
öldürdüm Rolling Eyes Rolling Eyes

itiraf ediom kedilerle kuşları bilerek öldürmedim ama solucanları bilerek öldürdüm ama aslında ölceklerini tahmin etmemiştim Very Happy Very Happy

11Ölüm TV yayında! Empty Geri: Ölüm TV yayında! Çarş. Şub. 06, 2008 12:44 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

bende katilim bi kerem köyde kedimiz vardı garibi doyuruyoduk ama civcivleri gizli gizli yediğini görünce dayanamadım kediye yaklaştım onu son kez sevdim ve içine iki üç tane taş ile birlikte kediyi torbanın içi,ne attım sonrada göle gittim ve kediyi suya bıraktım biz onu beslerken o bize ihanet etmişti ihanetin bedelini şimdi ödemişti vbe artık eli kansız bir katildim umarım bana ihanet etmemeniz gerektiğini öğrenmişsinizdir diğer leşlerimi anlatmıcam benimle arkadaşlıklarınız kesilebilir Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Suspect Suspect Suspect

12Ölüm TV yayında! Empty Geri: Ölüm TV yayında! Çarş. Şub. 06, 2008 4:05 pm

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

anlatsana belki işime yarar bişiler vardır Twisted Evil Twisted Evil

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-