.:Cumhuriyet Lisesi:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.:Cumhuriyet Lisesi:.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

kime neden gülersin (TEST)

+10
SlipKnoT
GaMzE
F=@=T=İ=H
oyuncu
hyro
alix
LiNKiN_PaRK
böcek
zeynep
hardrock-34
14 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2

Aşağa gitmek  Mesaj [2 sayfadaki 2 sayfası]

26kime neden gülersin (TEST) - Sayfa 2 Empty Geri: kime neden gülersin (TEST) Paz Şub. 10, 2008 3:52 pm

kasva

kasva
Bebe
Bebe

[color=cyan]ya herkese aynı çıkıo bnde 14 aldım
12 - 18 Puan
İnce seviyorsun

Senin için espri ve zeka ayrılmaz bir ikili. İşte bu yüzden ince ve zekici yapılmış esprilere bayılıyorsun. Güldürürken düşündüren, eleştiren mizahçılar favorilerinden. Belden aşağı esprileri çok itici ve gereksiz buluyorsun. Yılmaz Erdoğan, Okan Bayülgen, Kadir Çöpdemir, Nihat Sırdar takdir ettiğin isimlerin başında.
[/color]

27kime neden gülersin (TEST) - Sayfa 2 Empty Geri: kime neden gülersin (TEST) Ptsi Şub. 11, 2008 2:22 pm

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

demek ki insanlar bu yaşlarda ince seviyoo.. Razz Razz Razz

28kime neden gülersin (TEST) - Sayfa 2 Empty Geri: kime neden gülersin (TEST) Ptsi Şub. 11, 2008 3:29 pm

rapperen

rapperen
Bağımlı
Bağımlı

oda olabılır;) Wink Twisted Evil Twisted Evil

29kime neden gülersin (TEST) - Sayfa 2 Empty Geri: kime neden gülersin (TEST) Cuma Şub. 15, 2008 5:36 pm

SlipKnoT

SlipKnoT
Kaptan-ı Oyun
Kaptan-ı Oyun

hardrock-34 demiş ki:demek ki insanlar bu yaşlarda ince seviyoo.. Razz Razz Razz

evet aynen katılıyorum Very Happy Very Happy

http://www.gitarsanat.com

30kime neden gülersin (TEST) - Sayfa 2 Empty Geri: kime neden gülersin (TEST) Çarş. Nis. 16, 2008 5:44 am

_sevim_

_sevim_
Öğrenci
Öğrenci

12 - 18 Puan
İnce seviyorsun

Senin için espri ve zeka ayrılmaz bir ikili. İşte bu yüzden ince ve zekici yapılmış esprilere bayılıyorsun. Güldürürken düşündüren, eleştiren mizahçılar favorilerinden. Belden aşağı esprileri çok itici ve gereksiz buluyorsun. Yılmaz Erdoğan, Okan Bayülgen, Kadir Çöpdemir, Nihat Sırdar takdir ettiğin isimlerin başında.

( Nédénsé bana çikanlardan takdir ettiğim isimleri fazla takip étmésém dé... queen )

31kime neden gülersin (TEST) - Sayfa 2 Empty Geri: kime neden gülersin (TEST) Çarş. Nis. 16, 2008 11:48 am

hasan_sabbah

hasan_sabbah
Admin
Admin

12 - 18 Puan
İnce seviyorsun

BİR YERDE HAKLI... Smile Smile

32kime neden gülersin (TEST) - Sayfa 2 Empty Geri: kime neden gülersin (TEST) Çarş. Nis. 16, 2008 5:25 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

bir sonraki üyemizi söylüyorum

12 - 18 Puan
İnce seviyorsun

bak görürsünüz Very Happy

33kime neden gülersin (TEST) - Sayfa 2 Empty Geri: kime neden gülersin (TEST) Çarş. Nis. 16, 2008 5:34 pm

hasan_sabbah

hasan_sabbah
Admin
Admin

alix demiş ki:bir sonraki üyemizi söylüyorum

12 - 18 Puan
İnce seviyorsun

bak görürsünüz Very Happy

sen kahin miisin? Smile

34kime neden gülersin (TEST) - Sayfa 2 Empty Geri: kime neden gülersin (TEST) Çarş. Nis. 16, 2008 5:37 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

sanane hehehahaha Very Happy Very Happy Very Happy

35kime neden gülersin (TEST) - Sayfa 2 Empty Geri: kime neden gülersin (TEST) Çarş. Nis. 16, 2008 6:42 pm

hasan_sabbah

hasan_sabbah
Admin
Admin

alix demiş ki:sanane hehehahaha Very Happy Very Happy Very Happy

ali salak mısın tipin mi öyle gösteriyo..

36kime neden gülersin (TEST) - Sayfa 2 Empty Geri: kime neden gülersin (TEST) Perş. Nis. 17, 2008 5:21 pm

_sevim_

_sevim_
Öğrenci
Öğrenci

olayları saptırmayalm beyler Very Happy

bu arada da kndisiné çikan ünlüléri takip édén vaır mi?

37kime neden gülersin (TEST) - Sayfa 2 Empty Geri: kime neden gülersin (TEST) Cuma Nis. 18, 2008 7:24 am

Misafir

Misafir

12 - 18 Puan
İnce seviyorsun

Bana da aynı şey çıktı yaww Twisted Evil Shocked (((bu arada sevim'cim bn bna çıkan ünlülerle pek ilgilenmiormm )))

38kime neden gülersin (TEST) - Sayfa 2 Empty Geri: kime neden gülersin (TEST) C.tesi Nis. 19, 2008 7:45 am

_sevim_

_sevim_
Öğrenci
Öğrenci

BeTüL demiş ki:12 - 18 Puan
İnce seviyorsun

Bana da aynı şey çıktı yaww Twisted Evil Shocked (((bu arada sevim'cim bn bna çıkan ünlülerle pek ilgilenmiormm )))

béndé ilgilénmiyom ya ondan sordum...

Sayfa başına dön  Mesaj [2 sayfadaki 2 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2