.:Cumhuriyet Lisesi:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.:Cumhuriyet Lisesi:.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

satanist(arkadaşlar okuyunca çok kötü ürperdim)(+18)

+2
hardrock-34
LiNKiN_PaRK
6 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

LiNKiN_PaRK

LiNKiN_PaRK
Emektar
Emektar

Benim adım eren.55 yaşındayım size yıllar önce yaşadığım bir olayı anlatmak istiyorum.O zamanlarda ben 12,abim 20 yaşında idi.2 katlı bir evde oturuyorduk.Bu eve yeni taşınmıştık.Çanakkalede olan bu ev şirin bir evdi ama içimde kötü bir his vardı.Eve girmek istemiyordum.Ailem 4 kişi idi.2 kardeştik.Abimmin bir özelliği vardı.Kimseyle aynı odada yatmak istemezdi hep tek başına bir odada kalırdı.Neyse eve taşındık.O gün gördüğüm rüya çok kötüydü.Neye benzediğini göremediğim bir cisim bana yukarı kata çık diyordu.Neden dedim ve rüyamdan uyandım ağlıyordum.Annem ve babam beni sakinleştirdiler.2.gün yine aynı rüyayı gördüm.Yine çok korkmuştum.Bu arada abim arkadaşlarıyla geziye gitmişti.Ve ben 1 hafta boyunca sürekli olarak bu rüyayı gördüm.Çok kötü oldum dudaklarımda uçuklar çıkmıştı bir sürü.Annem bu olaya dayanamdı ve beni hastaneye götürdü.Geldiğimizde birşeyi değiştirmeyeceğine inanıyordum.O gece yine aynı rüyayı gördüm.Artık canıma tak etmişti ağlayarak üst kata çıktım.Bir şey yoktu abimin odasına çıktım.Ve o an beynimden sıcak sular indi.Abimin cansız bedenini gördüm 2 kişi abimin başında bıçakla vücudunu kesiyorlardı.Bu olamazdı abim hani geziye gitmişti olamaz!
meğersem o namussuz herifler abime 1 hafta boyunca işkence etmişler.Ve bu gece onu öldürmüşlerdi.Gelelim bu duruma annem beni hastaneye götürdüğü sırda tam evden çıkarken 2 satanistin saldırısına uğradık.Ve 1 hafta boyunca kesici maddelerle işkenceye uğramıştık.Ben tam 2 yıl boyunca hastanede tedavi gördüm.Ve bu olayın etkisinden hala kurtulamadım...

yorum yok..

http://survivorcrayz.spaces.live.com/

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

yaff niye üperiyon kızz üpercek bişi yok bunda hem korkma ben varım burda Wink

LiNKiN_PaRK

LiNKiN_PaRK
Emektar
Emektar

kısaca_büşş demiş ki:yaff niye üperiyon kızz üpercek bişi yok bunda hem korkma ben varım burda Wink
Very Happy o yüzden rahatlık var üstümde bide sen olmasan nolurdum Smile

bide buraya eklemedim ama BARDA filminin gerçek yaşanan bir olaydan yapıldığını biliyosunuz onu okudum buraya eklenenlerin yanında o tam bii...... bulursam eklerim onu okuyuncada dersin bişeyler Very Happy

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

son_uyku demiş ki:
kısaca_büşş demiş ki:yaff niye üperiyon kızz üpercek bişi yok bunda hem korkma ben varım burda Wink
Very Happy o yüzden rahatlık var üstümde bide sen olmasan nolurdum Smile

bide buraya eklemedim ama BARDA filminin gerçek yaşanan bir olaydan yapıldığını biliyosunuz onu okudum buraya eklenenlerin yanında o tam bii...... bulursam eklerim onu okuyuncada dersin bişeyler Very Happy

baaaaşş üstüne Wink
sen yeterki iste derim bişeyler ona da Very Happy

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

bu olayı ben yaşamış olsaydım aklımı yitirebilirdim ben çok küçük bir şeyden bile çok etkilenirim (tırstım Razz )

***dj*Passionate***

***dj*Passionate***
Bebe
Bebe

Barda filmini bununla kıyaslarsak barda bunun yanında komedi gibi kalır böyle bişeye nasıl cesaret eder insanlar(onlar insan bile deil tabi) Mad

LiNKiN_PaRK

LiNKiN_PaRK
Emektar
Emektar

***passionate*esat*** demiş ki:Barda filmini bununla kıyaslarsak barda bunun yanında komedi gibi kalır böyle bişeye nasıl cesaret eder insanlar(onlar insan bile deil tabi) Mad
barda bunun yanında komedi değil daha kötü kalır çünkü barda filmi gerçek olan bir olayı anlatıyo ve o olayda aklın alamayacağı kadar da kötü bir şey okuyunca anlarsın...

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

eline sağlık

Misafir

Misafir

Çoook kötü yaa Crying or Very sad Acayiq tırstımm... Sad

_sevim_

_sevim_
Öğrenci