.:Cumhuriyet Lisesi:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.:Cumhuriyet Lisesi:.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Daha önce Aşk mektubu yazmadıysanız buyurun...

+9
böcek
GaMzE
alix
F=@=T=İ=H
mic_rop
zeynep
LiNKiN_PaRK
hyro
oyuncu
13 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

oyuncu

oyuncu
Bebe
Bebe

Buradan yazın aşk mektubunuzu : http://www.komx.net/garip/askmektubu.asp

bunu doldururken yarımdım yav Very Happy

http://www.oyunkumesi.com

hyro

hyro
Admin (Kurucu)
Admin (Kurucu)

Very Happy

https://cumhuriyet.catsboard.com

LiNKiN_PaRK

LiNKiN_PaRK
Emektar
Emektar

ne bu yaa inanılmaz güzel acayip sallamışlar gülmekten okurken zorlandım...

paylaşım için çok sağol

http://survivorcrayz.spaces.live.com/

zeynep

zeynep
Emektar
Emektar

he he he çok komikk Very Happy

mic_rop

mic_rop
Bebe
Bebe

hehhehehehe çok güzelll

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

haha çok güzel

bana bu çıktı

--------------------------------------------------------------------------------

İşte Sizin Aşk Mektubunuz

Canım Sevgilim sevdiğim yokki ;
Bu mektubu sana adana dan yazıyorum..Seni ne kadar sevdiğimi bilemezsin.Eski günlerimizi unutamıyorum.Seninleyken dinlediğimiz neydi lan şarkısı çalıyor ve ben şuan da o şarkıyı dinliyorum.Mazimiz geliyor aklıma.Çok üzülüyorum sevgilim..Bana verdiğin sözler,ettiğin yeminler,bir türlü çıkmıyor aklımdan..Hani bana söylediğin bokkum lafı var ya,işte o benim hayatımı değiştirdi.Seninle geçirdiğim günler geliyor aklıma. bilmiyorum ama galiba 0000000 yıldır boş yaşamışım.Bana hayatımın en güzel günlerini yaşattın.
Farkında mısın sevgilim? Bugün beni terk edişinin 10000 . günü.Sana eşşek diyecem ama dilim varmıyor..Diyemiyorum..Bir gün kahvaltı yaparken kafana şeker kasesini fırlatmıştım.Sen de ani bir refleksle eğilerek tehlikeyi bertaraf etmiştin ve bana açımadıki demiştin.Ama arkasından gelen reçel kavanozunu hiç hesaba katmamıştın sevgilim.Yüzünden süzülen reçel ile çok tatlıydın sevdiğim yokki

Seni her zaman çok sevdim sevdiğim yokki ve sevmeye devam edeceğim.Seni hiçbir zaman unutmayacağım.Ben yalnızca sana bağlı kalacağım (sen başkasının olsan bile)Beni terk ettiğin gün imam bayıldı almıştım.Üzerinde 30 gün içerisinde tüketin yazıyordu.Bugün 80 gün oldu ve ben o imam bayıldı i yedim sevgilim.Gerisi Allah'a kalmış...Ölürsem seni çok sevdiğimi,senin için eşşeğimi bile feda edeceğimi unutma.Bu arada sakın mezarıma gelme!!!

Son olarak; meyerse sen dönekmişsin

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

okuyun lütfen biraz saçma

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

:S

yaa açıkcası ben bişii anlamadım bu mektupdan linke tıklıyorum sonra direk i mektup çıkıyor null mull bişee yazıyo çok saçma

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

bence biraz güzel ama biraz

GaMzE

GaMzE
Çömez
Çömez

Çok saçmaydı Smile Smile Smile

böcek

böcek
Öğrenci
Öğrenci

spr di ya okurken kırıldım adeta spr siniz Very Happy

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

bencede

SlipKnoT

SlipKnoT
Kaptan-ı Oyun
Kaptan-ı Oyun

F=@=T=İ=H demiş ki:haha çok güzel

bana bu çıktı

--------------------------------------------------------------------------------

Bu mektubu sana adana dan yazıyorum..Seni ne kadar sevdiğimi bilemezsin.Eski günlerimizi unutamıyorum.Seninleyken dinlediğimiz neydi lan şarkısı çalıyor ve ben şuan da o şarkıyı dinliyorum.Mazimiz geliyor aklıma.Çok üzülüyorum sevgilim..Bana verdiğin sözler,ettiğin yeminler,bir türlü çıkmıyor aklımdan..Hani bana söylediğin bokkum lafı var ya,işte o benim hayatımı değiştirdi.Seninle geçirdiğim günler geliyor aklıma. bilmiyorum ama galiba 0000000 yıldır boş yaşamışım.Bana hayatımın en güzel günlerini yaşattın.
Farkında mısın sevgilim? Bugün beni terk edişinin 10000 . günü.Sana eşşek diyecem ama dilim varmıyor..Diyemiyorum..Bir gün kahvaltı yaparken kafana şeker kasesini fırlatmıştım.Sen de ani bir refleksle eğilerek tehlikeyi bertaraf etmiştin ve bana açımadıki demiştin.Ama arkasından gelen reçel kavanozunu hiç hesaba katmamıştın sevgilim.Yüzünden süzülen reçel ile çok tatlıydın sevdiğim yokki

Seni her zaman çok sevdim sevdiğim yokki ve sevmeye devam edeceğim.Seni hiçbir zaman unutmayacağım.Ben yalnızca sana bağlı kalacağım (sen başkasının olsan bile)Beni terk ettiğin gün imam bayıldı almıştım.Üzerinde 30 gün içerisinde tüketin yazıyordu.Bugün 80 gün oldu ve ben o imam bayıldı i yedim sevgilim.Gerisi Allah'a kalmış...Ölürsem seni çok sevdiğimi,senin için eşşeğimi bile feda edeceğimi unutma.Bu arada sakın mezarıma gelme!!!

Süper bişeymiş hee Smile

http://www.gitarsanat.com

rapperen

rapperen
Bağımlı
Bağımlı

Very Happy

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

SlipKnoT demiş ki:
F=@=T=İ=H demiş ki:haha çok güzel

bana bu çıktı

Süper bişeymiş hee Smile

Very Happy:D:D

_sevim_

_sevim_
Öğrenci
Öğrenci

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

hasan_sabbah

hasan_sabbah
Admin
Admin