.:Cumhuriyet Lisesi:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.:Cumhuriyet Lisesi:.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Evlerimizdeki sinekler kışın nereye gidiyor?

3 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

Sineklerin her türü kışın ortadan kaybolur. Havaların ısınmasıyla birlikte ansızın ortaya çıkarlar. Sinekler ısıya
karşı çok hassastır. Güneş bulutun arkasına girdiği zaman oluşan ısı düşmesinden etkilenirler. Kış günlerinde yaşama şansları yoktur. Ölmeden önce yumurtalarını toprağa veya kuytuya gömerler. Lavra ve yumurtalar soğuktan etkilenmez. Yaz sıcakları başlayınca yumurtalar çatlar ve yine sinekli günler başlar.

Misafir

Misafir

Acayip sinir edici hayvanlar yhaa Crying or Very sad ...!!!nsee bilgi için teşekkürler...

hasan_sabbah

hasan_sabbah
Admin
Admin

ızzzzzzzzzzzz....

Dünya'da kaç milyon ya da kaç milyar sinek var?????**

ıııııızzzzzzzzzzzz... Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

yhaa bu sineklerden en çok nefret eden kişi varsa o da benimdir yazın bacaklarımı görmek istemezsiniz en çok beni seviyolar ama ben onları hiç sevmiyorum Sad Sad Sad Sad

karşılıksız sevgi bu sineklerinki Very Happy Very Happy Very Happy

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

bacaklarından tiksiniyorum bnde kıl gibi yoksa ii güzel hoşlar Very Happy Very Happy

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-