.:Cumhuriyet Lisesi:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.:Cumhuriyet Lisesi:.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İnsan Etİ Çok LezzetlİymİŞ

+4
dark_princess
rapperen
hyro
hardrock-34
8 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1İnsan Etİ Çok LezzetlİymİŞ Empty İnsan Etİ Çok LezzetlİymİŞ Cuma Kas. 23, 2007 11:49 am

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

6 yıl önce bir bilgisayar uzmanını öldürüp yiyen ve ömür boyu hapis cezasına çarptırılan alman yamyam armin meiwes,RTL kanalında yayınlanan extra spezial adlı belgelselde konuştu.kassel deki cezaevinde kalan 45 yaşındaki yamyam gazeteci-yazar günter stampf'a,2001 yılında tanıştığı adamı nasıl yediğini anlattı.ilk kez televizyon ekranına çıkan meiwes, ''insan eti çok lezzetli.domuz etine benziyor,ama daha sert'' diye konuştu.gazetelerinde yayınladığı röportaja göre,internette tanıştığı kurbanını ''aşırı sevgiden'' yiyen ve görüntüleri videoya kaydeden
yamyamı 1 milyon kişi izledi.kurbanın etlerini kızartırken ''baharat'' ekleyen meiwes,hapishanede çamaşırhanede çalışıyor.

İnsan Etİ Çok LezzetlİymİŞ 9809yamyam1bb

2İnsan Etİ Çok LezzetlİymİŞ Empty Geri: İnsan Etİ Çok LezzetlİymİŞ Cuma Kas. 23, 2007 4:03 pm

hyro

hyro
Admin (Kurucu)
Admin (Kurucu)

Ee tabii baharatsız bi halta benzemez...

https://cumhuriyet.catsboard.com

3İnsan Etİ Çok LezzetlİymİŞ Empty Geri: İnsan Etİ Çok LezzetlİymİŞ Cuma Kas. 23, 2007 7:54 pm

rapperen

rapperen
Bağımlı
Bağımlı

pısırmedenmı yemıs yha insan pısırır Very Happy

4İnsan Etİ Çok LezzetlİymİŞ Empty Geri: İnsan Etİ Çok LezzetlİymİŞ C.tesi Kas. 24, 2007 5:40 pm

dark_princess

dark_princess
Çömez
Çömez

ıyy iğrenç adamın tipinde hayır yok zaten tongue

http://www.forumen.org

5İnsan Etİ Çok LezzetlİymİŞ Empty Geri: İnsan Etİ Çok LezzetlİymİŞ C.tesi Kas. 24, 2007 5:51 pm

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

hepinizede katılıyorum bencedee

6İnsan Etİ Çok LezzetlİymİŞ Empty Geri: İnsan Etİ Çok LezzetlİymİŞ C.tesi Kas. 24, 2007 6:57 pm

hyro

hyro
Admin (Kurucu)
Admin (Kurucu)

psycho_path demiş ki:hepinizede katılıyorum bencedee

En çok baharatsınız bi halta benzemez kısımına dimi?

https://cumhuriyet.catsboard.com

7İnsan Etİ Çok LezzetlİymİŞ Empty Geri: İnsan Etİ Çok LezzetlİymİŞ C.tesi Kas. 24, 2007 8:52 pm

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

hyro demiş ki:
psycho_path demiş ki:hepinizede katılıyorum bencedee

En çok baharatsınız bi halta benzemez kısımına dimi?

ewet en cokta senin dediine katılıom baharatsız bi halta benzemez kii Very Happy

8İnsan Etİ Çok LezzetlİymİŞ Empty Geri: İnsan Etİ Çok LezzetlİymİŞ Ptsi Kas. 26, 2007 12:59 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

bende katılıyorum sizlere ama bu adamı sokakta görsem tanımadan yine korkardım heralde tipe bak yafff afro

9İnsan Etİ Çok LezzetlİymİŞ Empty Geri: İnsan Etİ Çok LezzetlİymİŞ Ptsi Kas. 26, 2007 1:18 pm

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

ben yolumu değiştirirdim Very Happy

10İnsan Etİ Çok LezzetlİymİŞ Empty Geri: İnsan Etİ Çok LezzetlİymİŞ Salı Kas. 27, 2007 4:20 pm

zeynep

zeynep
Emektar
Emektar

tam ablamdan beklediğim türde bir haber:D

ablamın kusuruna bakmayın:P aklı bazen gitip gelio Very Happy İnsan Etİ Çok LezzetlİymİŞ 762857

11İnsan Etİ Çok LezzetlİymİŞ Empty Geri: İnsan Etİ Çok LezzetlİymİŞ Perş. Kas. 29, 2007 1:29 pm

hasan_sabbah

hasan_sabbah
Admin
Admin

insanları hemen yadırgamayın. adam belki hayvan eti sevmiyodur belki sebzelerde ona kötü geliodur. napsın gariban aç mı kalsın şu 3 günlük dünyada. Rock Rock Rock Rock

12İnsan Etİ Çok LezzetlİymİŞ Empty Geri: İnsan Etİ Çok LezzetlİymİŞ Perş. Kas. 29, 2007 1:31 pm

kokosh_92

kokosh_92
Bebe
Bebe

işte bnm asgımm onun yazacağı haberde bole bişe olmalı teprikler Laughing Laughing Laughing Rock Melek İnsan Etİ Çok LezzetlİymİŞ 762857

13İnsan Etİ Çok LezzetlİymİŞ Empty Geri: İnsan Etİ Çok LezzetlİymİŞ Perş. Kas. 29, 2007 8:59 pm

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

iltifatlar için çok teşk ederim afro

14İnsan Etİ Çok LezzetlİymİŞ Empty Geri: İnsan Etİ Çok LezzetlİymİŞ Cuma Şub. 08, 2008 6:11 pm

Misafir

Misafir

..Bu adamın Türk olan türünden de war...Birkaç ay önce haberler de izlemiştim...Adam öldürdüklerinin etini yiyiyormuşş....Yapılan röportajda da''Bu zamana kadar boşuna dana eti yemişim..''diodu;manyaq...!!!

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]