.:Cumhuriyet Lisesi:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.:Cumhuriyet Lisesi:.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

okulda revir açılıyor

+4
alix
rapperen
kasva
hasan_sabbah
8 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1okulda revir açılıyor Empty okulda revir açılıyor Perş. Kas. 22, 2007 12:33 pm

hasan_sabbah

hasan_sabbah
Admin
Admin

arkadaşlar okulumuzdaki kalkınmalar (reform hareketleri) tüm hızıyla devam ediyor. yeni proje olan okulumuza tek yataklı revir projesi tamamlanmıştır. en kısa zaman açılış yapılacaktır. tüm halkımız(bizler) davetlidir. peki bu revirde neler var?????
1-pamuk
2-tentirdiyot(sınırlı sayıda)
3-bol yara bandı.
4-oksijen suyu
5-yatak
6-kolonyağı
7-selpak
8-ziyaretçiler için sandalye(1 adet)
anadolu lisesi olma yolundaki adımlarımız hızla devam etmektedir. bu zorlu maratonda siz değerli arkadaşlarımızın desteğini canı gönülden beklioruz...

2okulda revir açılıyor Empty Geri: okulda revir açılıyor Cuma Kas. 23, 2007 1:16 pm

kasva

kasva
Bebe
Bebe

nie revir açtırıon olum dayak yedin die mi? Very Happy Basket

3okulda revir açılıyor Empty Geri: okulda revir açılıyor Cuma Kas. 23, 2007 8:02 pm

rapperen

rapperen
Bağımlı
Bağımlı

yoq onalrın sınıfın dowduklerının oraya acıl yetıstırılmesı ıcın

4okulda revir açılıyor Empty Geri: okulda revir açılıyor Ptsi Ara. 17, 2007 10:56 am

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

hayarlı olsun ne zaman açılıyor

5okulda revir açılıyor Empty Geri: okulda revir açılıyor Cuma Ocak 25, 2008 4:42 pm

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

hayırlı olsun Very Happy

6okulda revir açılıyor Empty ....... Cuma Ocak 25, 2008 10:58 pm

sebastıan

sebastıan
Bebe
Bebe

Arkadaşlar o Projeyi Biz sunduk:) okula GElen sedye yatak gibi malzemleride kendimiz aldık:) orda görevlide ben oluorum inşSmile en kısa zamanda açılıoo:)

7okulda revir açılıyor Empty REvirr Cuma Ocak 25, 2008 11:46 pm

sebastıan

sebastıan
Bebe
Bebe

Arkadaşım başta sen bu bilgiyi vermekle bana göre yanlış yaptın(malzeme listesi) yane yanlış bilgi verdiğinden dolayı ama yinede bilgilerin için saol:)

8okulda revir açılıyor Empty Geri: okulda revir açılıyor C.tesi Ocak 26, 2008 4:47 pm

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

paylaşım işte ne güzel

9okulda revir açılıyor Empty .. Ptsi Ocak 28, 2008 8:22 am

sebastıan

sebastıan
Bebe
Bebe

Tabi paylaşım güsel sonuçta forumun amacı o ama farkıındaysan bilgi için teşekkür ettim ama yanlış bilgi var die uyardım:)

10okulda revir açılıyor Empty Geri: okulda revir açılıyor Ptsi Ocak 28, 2008 5:21 pm

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

farkındayım

11okulda revir açılıyor Empty .... Salı Ocak 29, 2008 7:14 am

sebastıan

sebastıan
Bebe
Bebe

HAYrettt:)Smile

12okulda revir açılıyor Empty Geri: okulda revir açılıyor Salı Ocak 29, 2008 9:54 am

hyro

hyro
Admin (Kurucu)
Admin (Kurucu)

bana mı dedin? Laughing

https://cumhuriyet.catsboard.com

13okulda revir açılıyor Empty .... Salı Ocak 29, 2008 4:23 pm

sebastıan

sebastıan
Bebe
Bebe

Yok sana demedim sen devam:)Smile

14okulda revir açılıyor Empty Geri: okulda revir açılıyor Salı Ocak 29, 2008 4:26 pm

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

bana dedi

15okulda revir açılıyor Empty Geri: okulda revir açılıyor Ptsi Şub. 04, 2008 8:03 pm

_sevim_

_sevim_
Öğrenci
Öğrenci

hadi dayak yiyenler kurtuldu gözünüz aydın Very Happy

şaka bi yana eğer gerçekten anadolu lisesi olma yolunda ilerlemek istiyorsa başka yönlerdende kendini geliştirebilmeli okul yoksa iki pamuk almakla olunmuyo

16okulda revir açılıyor Empty .... Çarş. Şub. 06, 2008 4:20 pm

sebastıan

sebastıan
Bebe
Bebe

PAmuk almayla Anadolu olma yolundaki zihniyeti çok saçma buldum sevim..Smile revir pamukla açılmıo:)

17okulda revir açılıyor Empty Geri: okulda revir açılıyor Paz Nis. 13, 2008 9:11 am

hasan_sabbah

hasan_sabbah
Admin
Admin

SİZİN GİBİ AMELELERE REVİR AÇARLARSA, ANCAK BÖYLE İPE SAPA GELMEZ YORUMLAR YAPARSINIZ...

YUHHHHHHHH...

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-