.:Cumhuriyet Lisesi:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.:Cumhuriyet Lisesi:.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

sagonun en beğendiğiniz şarkı sözleri?

5 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1sagonun en beğendiğiniz şarkı sözleri? Empty sagonun en beğendiğiniz şarkı sözleri? Ptsi Kas. 19, 2007 3:23 pm

kasva

kasva
Bebe
Bebe

e bn başlıyayım
düşman kelimesinin anlamını dost sıfatı taşıyanlardan öğrendim

En son tarafından Ptsi Kas. 19, 2007 3:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

kasva

kasva
Bebe
Bebe

bnm rapim kilodan düşmeyecek lan sana kajmeran yemini

kasva

kasva
Bebe
Bebe

Bir savaş bin ölü,kurumaz ki kan gölü,rüzgar gülü,doğu-batı barış körü,şeytanın insan rolü,topraktan gelen özü,katliamın yönü kan gölü…

:'(:

kasva

kasva
Bebe
Bebe

aşık liseli serseri,seneler önce geçtim ben o dersleri Very Happy

rapperen

rapperen
Bağımlı
Bağımlı

[b]bn bna kendım ıcın lazımım hatıram olsun sana sarkım lapa lapa kar yagsın manzaralarımı beyazlara boyayım bn suan olebılırım bugun olebılırım heran olebılırım...

6sagonun en beğendiğiniz şarkı sözleri? Empty Geri: sagonun en beğendiğiniz şarkı sözleri? Çarş. Kas. 21, 2007 11:43 am

odak

odak
Bebe
Bebe

sen çıtırsan en basitinden kırılırsı

7sagonun en beğendiğiniz şarkı sözleri? Empty Geri: sagonun en beğendiğiniz şarkı sözleri? Çarş. Kas. 21, 2007 11:43 am

odak

odak
Bebe
Bebe

hatalarıma savaş actım hergün farklı kefendeyim

rapperen

rapperen
Bağımlı
Bağımlı

[b][u]SAGOPA KAJMER[b][u](İSMI)

rapperen

rapperen
Bağımlı
Bağımlı

gel yamacıma ulas amacına bnı tanı bna sago derler adıma hurmetını goster seytana yol wer KAFASI KEL OLAN HERKESE RAPÇIMI DERLER gıde-gele yolun sonuna adım adım yanasırım bedenımı cıgner asarım ucurumun tepesınde sıgaramı yakarım ah...sis... pus.. duman ola... gozumun ferı kaca kaca kaca bıtıremedım acaba kaca bıletı kısa yolun?ama gosterdıgım hersey caba gosterdıgım caba????????

10sagonun en beğendiğiniz şarkı sözleri? Empty Geri: sagonun en beğendiğiniz şarkı sözleri? Perş. Kas. 22, 2007 10:28 pm

rapperen

rapperen
Bağımlı
Bağımlı

ferı kacmıs ıkı goz bırbırıne sarılmıs ıkı tıtrek dudaktan ıbaret suratım....
yardım cagır...
kurtarır bedenı elbet bırılerı
yaa....

kurdan kollar aralıgında ezılır dokunsalar aglarım agrısı feryat
tahammulsuzum.....
dındırır acımı elbet bır melek
yaaaaaa.........................................

11sagonun en beğendiğiniz şarkı sözleri? Empty Geri: sagonun en beğendiğiniz şarkı sözleri? Perş. Kas. 22, 2007 10:29 pm

rapperen

rapperen
Bağımlı
Bağımlı

saglık olsun gunler bna kırmızı guller getırmez oldu

12sagonun en beğendiğiniz şarkı sözleri? Empty Geri: sagonun en beğendiğiniz şarkı sözleri? Perş. Kas. 22, 2007 10:42 pm

rapperen

rapperen
Bağımlı
Bağımlı

sana bır hıkaye anlatayım ıstermısın 15 yasındayken mahalledekı bır plakcıya gıderdım orada calısan bırı wrdı we o bnm ne ıstedıgımı bılırdı we bır gun bna bır album wrmısti ewe goturup pıkaba taktım anında nefret ettım yanı gercekten nefret ettım sadece anlayamıyordum bu yuzden tekrar caldım , tekrar caldım we sonra tekrar caldım sonunda farkettımkı calmadan duramaz olmusum onda sonraları dınleyıp duruyordum o gun sunu anladımkı hayatım boyunca yapmak ıstedıgım sey buydu anladınmı müzık yapmak yalan-gunah kader-yazı umut-yarın yakın-olum uzak-tanrı sılah-cahıl bıcak-yalan yalan-acı bacı-namus deprem-kabus mahrem-kadın adem-nefes nefes-zulum kafes-harkes tore-kole tecavuz-cınayet ıhanet-cınayet cıyanet-idam rakam-olu yasam-insan dölü sılgı-azrail israfıl-haber nankor-bılgı kayıp-zaman ask-metenet huzur-cesaret delalet-sawas hıphop-SAGOPA

Mc_h0n0ur

Mc_h0n0ur
Çömez
Çömez

Saçımı beyaza boyayan hayat ressamının ellerı kadar incedir tekmesi kaderin ...( sagooooooooooo)

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

hepsini seviyorum

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-