.:Cumhuriyet Lisesi:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.:Cumhuriyet Lisesi:.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Bu da 8-0 Tişörtü!

+2
alix
hyro
6 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Bu da 8-0 Tişörtü! Empty Bu da 8-0 Tişörtü! C.tesi Kas. 10, 2007 6:17 pm

hyro

hyro
Admin (Kurucu)
Admin (Kurucu)

Bu da 8-0 Tişörtü! 5590_B_tshirt8-001

Bu da 8-0 tişörtü!

İngiltere’de Beşiktaş’ın Liverpool karşısında aldığı hezimetin tişörtleri satışa çıktı. Birçok takımın forma, eşofman ve tişörtlerini satan subsidesports.co.uk adlı site özel olarak yaptırdığı tişörtleri 13 pounddan satıyor. Öte yandan Beşiktaş taraftar gruplarının Sivasspor maçında takımı protesto etmeye devam edeceği ifade ediliyor.

09.11.2007

Kaynak : Sabah Gazetesi

https://cumhuriyet.catsboard.com

2Bu da 8-0 Tişörtü! Empty Geri: Bu da 8-0 Tişörtü! Paz Kas. 11, 2007 9:43 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

peter croch(2)
benayun(3)
gerrard(1)
babel(2) lol! afro hahahahahaha 8 tane beeee

3Bu da 8-0 Tişörtü! Empty Geri: Bu da 8-0 Tişörtü! Ptsi Kas. 12, 2007 12:18 pm

LiNKiN_PaRK

LiNKiN_PaRK
Emektar
Emektar

aslında böle olmasına bi bakıma sevindim geçende yenilince Fenere laf söylemişlerdi peki liverpool maçından noldu yadan ondan sonrakilerde Very Happy

bu arada tişörtü anlam bakımından iyi yapmışlar ama çok sade olmuş

http://survivorcrayz.spaces.live.com/

4Bu da 8-0 Tişörtü! Empty .. Ptsi Kas. 12, 2007 12:22 pm

hyro

hyro
Admin (Kurucu)
Admin (Kurucu)

Herkes fenerliler gibi görgüsüz değil ki... Very Happy

Adamlar gollerin yada futbolcuların resmini mi bassaydı. Ya da Hakan Arıkan'ın resmini... Cırtlak kırmızı beyaz olmasındansa bende sade olması gayet hoş...

https://cumhuriyet.catsboard.com

5Bu da 8-0 Tişörtü! Empty .. Ptsi Kas. 12, 2007 1:08 pm

böcek

böcek
Öğrenci
Öğrenci

sözde türksünüz...fenerde kayseriye yenildi geçmiş olsun

fenerin şampiyonlar ligine gidipte 0 puanla döndüğü günüde hatırlıyorum... lol!

6Bu da 8-0 Tişörtü! Empty Geri: Bu da 8-0 Tişörtü! Cuma Kas. 23, 2007 8:46 pm

rapperen

rapperen
Bağımlı
Bağımlı

gsyı 6-0 yendıgımız gunlerıde hatırlayın!! Razz

7Bu da 8-0 Tişörtü! Empty Geri: Bu da 8-0 Tişörtü! C.tesi Kas. 24, 2007 8:16 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

eNeS demiş ki:sözde türksünüz...fenerde kayseriye yenildi geçmiş olsun

fenerin şampiyonlar ligine gidipte 0 puanla döndüğü günüde hatırlıyorum... lol!
sanki sadece fener 0 puanla döndü enes
şu konumda geçmişte günümüzde ne varsa hepsinde fenrbahçenin üstünlüğünü görüyoruz fenerbahçe takım değilmi yenilemezmi gol yiyemezmi tüm takımlar gibi sen geçmiş gelecek bak hepsine sonra gel konuşalım Wink Wink

8Bu da 8-0 Tişörtü! Empty Geri: Bu da 8-0 Tişörtü! C.tesi Mart 08, 2008 6:12 pm

sweet_witch_

sweet_witch_
Çömez
Çömez

geleceğe bakıyoruz
GS:2
FB:1
işte gelecekkkk Very Happy Very Happy

9Bu da 8-0 Tişörtü! Empty Geri: Bu da 8-0 Tişörtü! C.tesi Mart 08, 2008 7:29 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

o geçmiş bi kere sen daha geçmişle geleceği ayırt edemiyosun bunları öğren sonra konuş Wink Wink Wink

10Bu da 8-0 Tişörtü! Empty Geri: Bu da 8-0 Tişörtü! C.tesi Mart 15, 2008 3:09 pm

LiNKiN_PaRK

LiNKiN_PaRK
Emektar
Emektar

alix demiş ki:o geçmiş bi kere sen daha geçmişle geleceği ayırt edemiyosun bunları öğren sonra konuş Wink Wink Wink

naparsın alicim laf anlasalar bu durumda olurlarmıydı(olurmuydu) Very Happy:D:D:D

11Bu da 8-0 Tişörtü! Empty Geri: Bu da 8-0 Tişörtü! C.tesi Mart 15, 2008 3:17 pm

sweet_witch_

sweet_witch_
Çömez
Çömez

A p O c A L y P t i C a demiş ki:
alix demiş ki:o geçmiş bi kere sen daha geçmişle geleceği ayırt edemiyosun bunları öğren sonra konuş Wink Wink Wink

naparsın alicim laf anlasalar bu durumda olurlarmıydı(olurmuydu) Very Happy:D:D:D

sanki başkaları laf anlıyorda sağa sola sataşıyorlarrrr(sataşıyor!) Wink Wink

12Bu da 8-0 Tişörtü! Empty Geri: Bu da 8-0 Tişörtü! C.tesi Mart 15, 2008 5:50 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

susmanız için ne daha ne yapmamız gerek (susman!!) Wink Wink Wink Wink

13Bu da 8-0 Tişörtü! Empty Geri: Bu da 8-0 Tişörtü! C.tesi Mart 15, 2008 10:15 pm

sweet_witch_

sweet_witch_
Çömez
Çömez

Siz'ler basit muhabbetlere devam edinnnn.
Sizden önce biz vardık!
Siz bizim günahımız bile olamazsınız Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

14Bu da 8-0 Tişörtü! Empty Geri: Bu da 8-0 Tişörtü! Paz Mart 16, 2008 5:29 pm

LiNKiN_PaRK

LiNKiN_PaRK
Emektar
Emektar

nası bi konuda nasıl bi muhabbet bjk konusu olmak yerine fb gs konusu yapılıyo admin nerde niye silmiyo mesajları acaba (!)

ve ayrıca sweet_witch_ takliy yapmadan çalıntı yapmadan kendi cümlelerini kurda doğru düzgün cevap ver hemen saldırmaya hazır gibi oturup bekleme

15Bu da 8-0 Tişörtü! Empty Geri: Bu da 8-0 Tişörtü! Paz Mart 16, 2008 5:50 pm

sweet_witch_

sweet_witch_
Çömez
Çömez

A p O c A L y P t i C a demiş ki:nası bi konuda nasıl bi muhabbet bjk konusu olmak yerine fb gs konusu yapılıyo admin nerde niye silmiyo mesajları acaba (!)

ve ayrıca sweet_witch_ takliy yapmadan çalıntı yapmadan kendi cümlelerini kurda doğru düzgün cevap ver hemen saldırmaya hazır gibi oturup bekleme

Birincisi saldırıya hazır beklemiyorum senin gibileri gülerek bekliyorum gene nasıl bir saçma cvp yazacaksın die çocukca konuşuyorsun,sen büyü gel de daha seviyeli tartışalım Exclamation

16Bu da 8-0 Tişörtü! Empty Geri: Bu da 8-0 Tişörtü! Salı Mart 18, 2008 6:39 pm

LiNKiN_PaRK

LiNKiN_PaRK
Emektar
Emektar

seviyeyi senden mi öğrenicem yaa oooh forumla ilgilenen yok sende salla mallarını ortaya bi gün toplayan olur (!) merak etme
,
ve ayrıca gülerek beklemen çok belli oluyooooooooooo

ve ayrıca neyce konuşmamı bekliyosun ki unutmöa zaten sende bi çocuksun ve bu forumdakilerin hepsi çocuk..
ve büyük gelince emin ol sen hala yerde sürünüyo olucaksın

17Bu da 8-0 Tişörtü! Empty Geri: Bu da 8-0 Tişörtü! Salı Mart 18, 2008 8:24 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

sweet_witch_ demiş ki:Siz'ler basit muhabbetlere devam edinnnn.
Sizden önce biz vardık!
Siz bizim günahımız bile olamazsınız Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
siz kimsiniz yaa kimsiniz,sizin tırnağınız varmı günahınız olsun günah senin için önemli heralde kimseye vermiyosun istersen biz size veririz günahlarımızı (biz:fenerbahçeliler) Wink Wink Wink Mad Mad

18Bu da 8-0 Tişörtü! Empty Geri: Bu da 8-0 Tişörtü! Çarş. Mart 19, 2008 11:12 am

LiNKiN_PaRK

LiNKiN_PaRK
Emektar
Emektar

ali bayıldım lafına harika kapak yapmışsın Very Happy

19Bu da 8-0 Tişörtü! Empty Geri: Bu da 8-0 Tişörtü! Cuma Mart 21, 2008 9:02 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

Very Happy tabiki kapak yaptım kapak alana şişe bedaveeeVery Happy Very Happy Very Happy Very Happy

20Bu da 8-0 Tişörtü! Empty Geri: Bu da 8-0 Tişörtü! Paz Mart 23, 2008 3:31 pm

sweet_witch_

sweet_witch_
Çömez
Çömez

Çocuk zekanızdaki laflarınızla mutlusunuz.Size artık cevap vercek kadar çocuk değilim ufaklıklar.Çocuk zihniyetinizle size mutluluklar.Büyüdüğünüz zaman gelin. Very Happy Very Happy

dip not:şişeyle kapak sizin olsun,üstünede fenerliler otursun Exclamation

21Bu da 8-0 Tişörtü! Empty Geri: Bu da 8-0 Tişörtü! Çarş. Mart 26, 2008 7:53 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

sweet_witch_ demiş ki:Çocuk zekanızdaki laflarınızla mutlusunuz.Size artık cevap vercek kadar çocuk değilim ufaklıklar.Çocuk zihniyetinizle size mutluluklar.Büyüdüğünüz zaman gelin. Very Happy Very Happy

dip not:şişeyle kapak sizin olsun,üstünede fenerliler otursun Exclamation
hahahaha kızım sen süt içerken ben top sektiriyodum üstelik şişeye oturma olayını ne kadar iyi biliyosun sen ölee yoksaaa neyse yaa devamını boşver ben o kadar terbiye sınırlarını aşmıcam oturmalı kalkmalı laflar ters Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

lol! lol! lol!

22Bu da 8-0 Tişörtü! Empty Geri: Bu da 8-0 Tişörtü! Perş. Mart 27, 2008 7:39 am

sweet_witch_

sweet_witch_
Çömez
Çömez

Yaşından belli oluyor zaten top sektirmeye başladığın.O zaman sen top sektiriken ben okuma yazma öğreniyordum senin gibi boş işlerle uğraşmıyordum.Şişe olayına hiç girmiyorum yazarsam şimdi kötü olur.neyse sen top sektirmene devam et anca onu yapabiliyorsun zaten Very Happy Exclamation

23Bu da 8-0 Tişörtü! Empty Geri: Bu da 8-0 Tişörtü! Perş. Mart 27, 2008 3:55 pm

LiNKiN_PaRK

LiNKiN_PaRK
Emektar
Emektar

sweet_witch_ demiş ki:Yaşından belli oluyor zaten top sektirmeye başladığın.O zaman sen top sektiriken ben okuma yazma öğreniyordum senin gibi boş işlerle uğraşmıyordum.Şişe olayına hiç girmiyorum yazarsam şimdi kötü olur.neyse sen top sektirmene devam et anca onu yapabiliyorsun zaten Very Happy Exclamation

çok haklısın aliye dediklerinde (!) nede olsa top boş iş o zaman sende futbolla ilgilenmeyi(ilgileniyormuş gibi yapmayı) bırak nede olsa boş iş

sen git okuma yazma öğren Very Happy:D:D:D

24Bu da 8-0 Tişörtü! Empty Geri: Bu da 8-0 Tişörtü! Cuma Mart 28, 2008 5:28 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

sweet_witch_ demiş ki:Yaşından belli oluyor zaten top sektirmeye başladığın.O zaman sen top sektiriken ben okuma yazma öğreniyordum senin gibi boş işlerle uğraşmıyordum.Şişe olayına hiç girmiyorum yazarsam şimdi kötü olur.neyse sen top sektirmene devam et anca onu yapabiliyorsun zaten Very Happy Exclamation
sen okuma yazma öğrenirken ben kombinasyon permütasyon çözüyodum ama konumuz bu değil futboldan konuştuğumuz için sen bunu anlamadın tabi geldin alfabeyi sayabildiğini söylüyosun

25Bu da 8-0 Tişörtü! Empty Geri: Bu da 8-0 Tişörtü! Cuma Mart 28, 2008 11:02 pm

sweet_witch_

sweet_witch_
Çömez
Çömez

Annenin karnında mı çözüyordun permütasyonları
Sen onları bırak parkinson çalmaya devam et Very Happy

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]