.:Cumhuriyet Lisesi:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.:Cumhuriyet Lisesi:.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^

+15
sweet_witch_
hasan_sabbah
tlgkrkmz
bahar9b
F=@=T=İ=H
SlipKnoT
zeynep
hardrock-34
kasva
gizemm
rapperen
alix
dark_princess
hyro
LiNKiN_PaRK
19 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4

Aşağa gitmek  Mesaj [4 sayfadaki 4 sayfası]

76^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ - Sayfa 4 Empty Geri: ^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ Salı Nis. 22, 2008 8:44 pm

Misafir

Misafir

Eleştirme beni...Beğendiysen takdir et...Hoşuna gitmiyor muyum...Kafana taqma;S........ed.!! Wink

77^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ - Sayfa 4 Empty Geri: ^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ Salı Nis. 22, 2008 8:46 pm

Misafir

Misafir

Kimsee birşeyler ima etmesin..!!Kininiz warsa suratıma kusun...Kusamıosanız da SUSUNN....!!?? Smile

78^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ - Sayfa 4 Empty Geri: ^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ Çarş. Nis. 23, 2008 8:29 am

hasan_sabbah

hasan_sabbah
Admin
Admin

* Devler gibi eserler bırakmak için, karıncalar gibi çalışmak lazım. (Necip Fazıl Kısakürek)

* İnsanlar başaklara benzerler, içleri boşken başları havadadır, içleri doldukça eğilirler. (Montaigne)

* Mal kaybeden, bir şey kaybetmistir, onurunu kaybeden birçok şey kaybetmiştir. Fakat cesaretini kaybeden her şeyini kaybetmistir. (Goethe)

* Herşeyi bildiğini sanma! gerçekte çok bilgili olsanda kendine Cahilim diyebilecek cesaretin olmalı. (Ivan Pavlov)

* Akıllı olmak da bir şey degil, mühim olan o aklı yerinde kullanmaktır. (Descartes)

* Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür. (Aristo)

Adamlar Boşuna Filozof olmamış. Devamlı bu şekildeler: scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch
Smile Smile Smile

79^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ - Sayfa 4 Empty Geri: ^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ Çarş. Nis. 23, 2008 1:53 pm

bahar9b

bahar9b
Öğrenci
Öğrenci

Hayatı akışına bırak

80^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ - Sayfa 4 Empty Geri: ^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ Çarş. Nis. 23, 2008 1:57 pm

_sevim_

_sevim_
Öğrenci
Öğrenci

acilarla yaşamayi öğrén Twisted Evil

81^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ - Sayfa 4 Empty Geri: ^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ C.tesi Nis. 26, 2008 4:12 pm

Misafir

Misafir

Benii yanlış anlayan herşeyden nefret ediorummm... Evil or Very Mad

82^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ - Sayfa 4 Empty Geri: ^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ C.tesi Nis. 26, 2008 4:13 pm

Misafir

Misafir

Silemiyosan karalıyacaksın....'!!??

83^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ - Sayfa 4 Empty Geri: ^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ C.tesi Nis. 26, 2008 4:16 pm

Misafir

Misafir

Yaşam geriye bakarak anlaşılır...İleriye bakarak yaşanır..!? Wink

84^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ - Sayfa 4 Empty Geri: ^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ C.tesi Nis. 26, 2008 4:17 pm

Misafir

Misafir

~√V^√~√V^√V'^~hani senin için atıyodu ya----------------bak durdu..!!

85^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ - Sayfa 4 Empty Geri: ^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ C.tesi Nis. 26, 2008 5:14 pm

_sevim_

_sevim_
Öğrenci
Öğrenci

masal anlatma Evil or Very Mad

86^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ - Sayfa 4 Empty Geri: ^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ Paz Nis. 27, 2008 10:55 am

Misafir

Misafir

Bana darbe atanı; ben harbe sokarımm..... Twisted Evil Wink

87^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ - Sayfa 4 Empty Geri: ^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ Salı Nis. 29, 2008 6:29 am

_sevim_

_sevim_
Öğrenci
Öğrenci

BeTüL demiş ki:Bana darbe atanı; ben harbe sokarımm..... Twisted Evil Wink

güsélmiş... Wink

88^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ - Sayfa 4 Empty Geri: ^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ Salı Nis. 29, 2008 12:58 pm

hasan_sabbah

hasan_sabbah
Admin
Admin

Her SEçim Bir Kaybediştir! Aslında...

89^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ - Sayfa 4 Empty Geri: ^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ Salı Nis. 29, 2008 6:38 pm

Misafir

Misafir

_sevim_ demiş ki:
BeTüL demiş ki:Bana darbe atanı; ben harbe sokarımm..... Twisted Evil Wink

güsélmiş... Wink
Teşekkürler cnm Wink

90^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ - Sayfa 4 Empty Geri: ^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ Salı Nis. 29, 2008 6:40 pm

Misafir

Misafir

Her seçim bi kaybediştir....Ben beni kaybetmeyi seçeni kazanmak için uğraşmam...!!!

91^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ - Sayfa 4 Empty Geri: ^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ Salı Nis. 29, 2008 6:40 pm

Misafir

Misafir

Ölümü seçmek kolaya kaçmaktır.Sıkıyosaaa yaşamayı deneee....!!?? Wink

92^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ - Sayfa 4 Empty Geri: ^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ Salı Nis. 29, 2008 6:58 pm

_sevim_

_sevim_
Öğrenci
Öğrenci

hér tércih bir vazgéçiştir....

93^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ - Sayfa 4 Empty Geri: ^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ Çarş. Nis. 30, 2008 7:20 pm

Misafir

Misafir

Birine güvenmeden önce çok iyi düşünün..Ne mall olduğu sonradan ortaya çıkabilir... Evil or Very Mad confused

94^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ - Sayfa 4 Empty Geri: ^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ Çarş. Nis. 30, 2008 7:21 pm

Misafir

Misafir

Aşk'la saklanbaç oynuorum...En iyisi 9'a kadar saymak ve onu olduğu yerde unutmak.. Wink

95^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ - Sayfa 4 Empty Geri: ^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ Perş. Mayıs 01, 2008 7:38 am

_sevim_

_sevim_
Öğrenci
Öğrenci

hér aşiğim diyéné inanma

96^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ - Sayfa 4 Empty Geri: ^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ Cuma Mayıs 02, 2008 4:54 pm

Misafir

Misafir

DeĞer verMek Sadece maTematik de işee YarArr..!?

97^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ - Sayfa 4 Empty Geri: ^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ Cuma Mayıs 02, 2008 6:02 pm

_sevim_

_sevim_
Öğrenci
Öğrenci

aşiksin béé inat étmé

98^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ - Sayfa 4 Empty Geri: ^^EN SeWDiĞiN SÖZ.. .^^ Cuma Mayıs 02, 2008 6:58 pm

Misafir

Misafir

Kime ne kii ben kimimMmm.. :p

Sayfa başına dön  Mesaj [4 sayfadaki 4 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4