.:Cumhuriyet Lisesi:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.:Cumhuriyet Lisesi:.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Üstteki üyeyi yolda görsen ne derdin_??

+15
pireee
SlipKnoT
serhat
kükuka
sonergumus
F=@=T=İ=H
mic_rop
kokosh_92
zeynep
ENDangER
rapperen
hardrock-34
alix
hyro
LiNKiN_PaRK
19 posters

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Aşağa gitmek  Mesaj [2 sayfadaki 6 sayfası]

26Üstteki üyeyi yolda görsen ne derdin_?? - Sayfa 2 Empty Geri: Üstteki üyeyi yolda görsen ne derdin_?? Çarş. Ara. 12, 2007 5:15 pm

zeynep

zeynep
Emektar
Emektar

seni tanımıyom etmiyom
yolda görsem ne diyebilirm ki
geçer giderim...

27Üstteki üyeyi yolda görsen ne derdin_?? - Sayfa 2 Empty Geri: Üstteki üyeyi yolda görsen ne derdin_?? Çarş. Ara. 12, 2007 6:26 pm

hyro

hyro
Admin (Kurucu)
Admin (Kurucu)

Senn... Sennn, sen O'sun!!!...

https://cumhuriyet.catsboard.com

28Üstteki üyeyi yolda görsen ne derdin_?? - Sayfa 2 Empty Geri: Üstteki üyeyi yolda görsen ne derdin_?? Çarş. Ara. 12, 2007 6:29 pm

zeynep

zeynep
Emektar
Emektar

evet benimm

29Üstteki üyeyi yolda görsen ne derdin_?? - Sayfa 2 Empty Geri: Üstteki üyeyi yolda görsen ne derdin_?? Çarş. Ara. 12, 2007 6:37 pm

hyro

hyro
Admin (Kurucu)
Admin (Kurucu)

Evvett sen O'sun... (Oksijen) kötü espiri.. Evil or Very Mad

30Üstteki üyeyi yolda görsen ne derdin_?? - Sayfa 2 Empty Geri: Üstteki üyeyi yolda görsen ne derdin_?? Çarş. Ara. 12, 2007 7:24 pm

zeynep

zeynep
Emektar
Emektar

bence kötü espiri

31Üstteki üyeyi yolda görsen ne derdin_?? - Sayfa 2 Empty Geri: Üstteki üyeyi yolda görsen ne derdin_?? Perş. Ara. 13, 2007 3:41 pm

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

kız snn brda ne iişiin varr doruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu eveeeeeeeee Very Happy Very Happy

32Üstteki üyeyi yolda görsen ne derdin_?? - Sayfa 2 Empty Geri: Üstteki üyeyi yolda görsen ne derdin_?? Perş. Ara. 13, 2007 8:39 pm

kokosh_92

kokosh_92
Bebe
Bebe

uuuuuuuuuuuuuuuu aşkııımm nbrrr Very Happy Very Happy

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

yolumu değiştirirdim Very Happy Very Happy

34Üstteki üyeyi yolda görsen ne derdin_?? - Sayfa 2 Empty Geri: Üstteki üyeyi yolda görsen ne derdin_?? C.tesi Ara. 15, 2007 10:31 am

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

enselemiş olurdum nereye böyle kimden kaçıyon Very Happy

35Üstteki üyeyi yolda görsen ne derdin_?? - Sayfa 2 Empty Geri: Üstteki üyeyi yolda görsen ne derdin_?? C.tesi Ara. 15, 2007 2:07 pm

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

FİRARİST demiş ki:enselemiş olurdum nereye böyle kimden kaçıyon Very Happy
şey apii yok ya kimseden kaçmıodm sana öle gelmiş Rolling Eyes

Very Happy Very Happy

36Üstteki üyeyi yolda görsen ne derdin_?? - Sayfa 2 Empty Geri: Üstteki üyeyi yolda görsen ne derdin_?? C.tesi Ara. 15, 2007 5:43 pm

hyro

hyro
Admin (Kurucu)
Admin (Kurucu)

Ben şahidim memır bey. Bu şahsiyet notlarını asetonla değiştirdi... Ailesine teslim edin...

37Üstteki üyeyi yolda görsen ne derdin_?? - Sayfa 2 Empty Geri: Üstteki üyeyi yolda görsen ne derdin_?? C.tesi Ara. 15, 2007 9:54 pm

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

hyro demiş ki:Ben şahidim memır bey. Bu şahsiyet notlarını asetonla değiştirdi... Ailesine teslim edin...

aseton??
vuuv asetonlada mı değişio What a Face güzell iyi oldu bunu öğrendiğimm What a Face

zeynep

zeynep
Emektar
Emektar

canım ablacım para werirmisin lüüüüüütfen Laughing

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

kzım senin ablan fakir ben veriyim neden paraya sıkıştığını söylemedin şaşırdım!! ne kadar lazım Very Happy Very Happy

zeynep

zeynep
Emektar
Emektar

bi 100 kağıt yeter Laughing

41Üstteki üyeyi yolda görsen ne derdin_?? - Sayfa 2 Empty Geri: Üstteki üyeyi yolda görsen ne derdin_?? Çarş. Ara. 19, 2007 11:47 pm

mic_rop

mic_rop
Bebe
Bebe

napıcaksın o kadar parayı ben bile o kadar parayı yanyana görmedimm(kendime ayit olarak Very Happy)

42Üstteki üyeyi yolda görsen ne derdin_?? - Sayfa 2 Empty Geri: Üstteki üyeyi yolda görsen ne derdin_?? Perş. Ara. 20, 2007 3:57 pm

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

u lan paralar kaçıyo bana verin boş verin zeynep ablayı

43Üstteki üyeyi yolda görsen ne derdin_?? - Sayfa 2 Empty Geri: Üstteki üyeyi yolda görsen ne derdin_?? Perş. Ara. 20, 2007 3:58 pm

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

ben o parayı gözlerimi kapatıp ancak rüyamda görürüm o da belki

44Üstteki üyeyi yolda görsen ne derdin_?? - Sayfa 2 Empty Geri: Üstteki üyeyi yolda görsen ne derdin_?? Perş. Ara. 20, 2007 4:00 pm

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

yürü evini temizle lan derdim Very Happy

45Üstteki üyeyi yolda görsen ne derdin_?? - Sayfa 2 Empty Geri: Üstteki üyeyi yolda görsen ne derdin_?? Perş. Ara. 20, 2007 4:01 pm

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

46Üstteki üyeyi yolda görsen ne derdin_?? - Sayfa 2 Empty Geri: Üstteki üyeyi yolda görsen ne derdin_?? Perş. Ara. 20, 2007 9:16 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

boş mesaj lar atıp durma derdim

47Üstteki üyeyi yolda görsen ne derdin_?? - Sayfa 2 Empty Geri: Üstteki üyeyi yolda görsen ne derdin_?? Perş. Ara. 20, 2007 10:53 pm

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

lan bizi mi bulldun dünyada kayböl git başımdan

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

akıllı ol...

zeynep

zeynep
Emektar
Emektar

abla fatihhhhhhhhhhi nie üüye yaptın ne güzel ne küçüüüüüüüüüüüük bendim formda Sad

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

ne biliiim yaa formda gördü beni nie sürekli girion dedi okulun formu fln dedim üye olmuş sonra Laughing

Sayfa başına dön  Mesaj [2 sayfadaki 6 sayfası]

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Similar topics

-