.:Cumhuriyet Lisesi:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
.:Cumhuriyet Lisesi:.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

unutulmayanlar

+5
hasan_sabbah
hyro
hardrock-34
alix
LiNKiN_PaRK
9 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1unutulmayanlar Empty unutulmayanlar Çarş. Kas. 14, 2007 6:00 pm

LiNKiN_PaRK

LiNKiN_PaRK
Emektar
Emektar

9.sınıfta unutamadığınız anılarınızı kısa bi şekilde yazınız

http://survivorcrayz.spaces.live.com/

2unutulmayanlar Empty Geri: unutulmayanlar Perş. Kas. 15, 2007 7:44 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

benden bedenen büyük ve yanında oturan gıcık olduğum arkadaşımı uyuz edip laflarımla dövdüğüm biri vardı neydi o günler ama o günlere dönmek istemem gerçi bu günlerdende pek memnun sayılmam(ne yaptım yaa konu dağıldı ) Tuvalet affraid affraid

3unutulmayanlar Empty Geri: unutulmayanlar Salı Kas. 20, 2007 8:21 pm

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

bisim 4 kişilik bi grubumuz wardı(hala war amaa.. sınıfta bi başkaydı)yediimiz içtiimiz ayrı gitmezdi(şimdi birbirimizi zor goruok Sad ) okulda sürekli 4 lü dolastıımız için millet sürekli
"yaff siz hiç ayrılmazmısınız?"
"siz kardeşmisiniz?"
"neden sürekli berabersiniz?"
türünden sorular soruolardı
biara hocalar cok fazla beraber olduumuz için bizim sınıfları ayırmaya kalktı bi arkadaşım ağladı o gün çok içim gitmişti kısa bi süre içinde tanıstık ama sanki doğdumuz günden beri birbirimizi tanıo gibiydik
"""GRUP BaByGeyÇh üyeleri sizi ÇOOO...K SEFİOMMM!!..""

4unutulmayanlar Empty Geri: unutulmayanlar Salı Kas. 20, 2007 8:56 pm

hyro

hyro
Admin (Kurucu)
Admin (Kurucu)

GRUP BaByGeyÇh... İlginç...

Açarsak...

Baby,Gey,Çh...

Baby:Bebek
Gey:Malüm... Razz
Çh:Çözemedim...

https://cumhuriyet.catsboard.com

5unutulmayanlar Empty Geri: unutulmayanlar Çarş. Kas. 21, 2007 7:26 pm

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

hyro demiş ki:GRUP BaByGeyÇh... İlginç...

Açarsak...

Baby,Gey,Çh...

Baby:Bebek
Gey:Malüm... Razz
Çh:Çözemedim...

sallama sallama bana sor Very Happy
ama bi anlamı yok Razz ölesine içimizden o geldi onu dedik
(gey mey duymasınlar keserler beni Very Happy )

6unutulmayanlar Empty Geri: unutulmayanlar Perş. Kas. 22, 2007 12:39 pm

hasan_sabbah

hasan_sabbah
Admin
Admin

ali mustafayı mı kastediyon(gerçi başka lafla dayak yicek enayi yoktu zaten). cidden güzel günlerdi azmı güldük mala.

7unutulmayanlar Empty Geri: unutulmayanlar Cuma Kas. 23, 2007 10:47 pm

rapperen

rapperen
Bağımlı
Bağımlı

ii de bn hala 9 um

8unutulmayanlar Empty Geri: unutulmayanlar Cuma Kas. 23, 2007 10:47 pm

rapperen

rapperen
Bağımlı
Bağımlı

Very Happy Embarassed

9unutulmayanlar Empty Geri: unutulmayanlar Salı Ara. 04, 2007 12:00 pm

LiNKiN_PaRK

LiNKiN_PaRK
Emektar
Emektar

9.sınıftayken 2. defa Mustafa h. sayesinde iyi vakit geçirmiştik...
biri tüyaptı;
tüyapta nasıf bilir fenerbahçe kitabı almak için beni biryere götürmüştü o sıradada benim beraber gezdiğim arkadaşlarımla nasıfın gezdiklerini beklesinler diye aynı yerde bırakmıştık:D
ama döndüğümüzde hiç kimse yoktu Razz biraz ilerledik erkekleri bulduk ama kızlar çok önceden gitmişdi. bende mecbur nasıflara takılmıştım çünkü ne telefon nede saat vardı yanımda Smile ama pişman olmadım iyikide gidip o kitabı almışım iyikide nasıflarla gezmişim çünkü çoook daha zevkli geçti en azından bişeylere bakarak geziyoduk ki resimler hariçç( Evil or Very Mad ) bu anıyı hiç unutmam heralde Very Happy

ayrıca ozaman onurla esat tavır yapmıştı hatırlatıyım burdan onuda Twisted Evil

Cool Cool

10unutulmayanlar Empty Geri: unutulmayanlar Salı Ara. 04, 2007 12:34 pm

LiNKiN_PaRK

LiNKiN_PaRK
Emektar
Emektar

ikinciside piknikti:D

sabahın köründe kalktık gerçi niye o saatte kalktık hala anlamıyorum Very Happy
kapının önüne ergin dayanmıştı evdede herkes uyuyodu ablamla abim ergini görmeye aşağı inceklerdi zor tutmuştum Very Happy
sonra neyse çıktık evden biraz ilerledik bi baktık yasemin onur esat ...(başka biri varmı hatırlamıyorum(nasıf olabilir Embarassed ) )
sonra nülüyü aradım kız yeni kalkıyodu onuda aldık geldik
sonra toplu halde okula gidip nerdeyse 2 saat beklemiştik :Dbu sırada toplardan birinide mefta ettik (oynarken okulun yanındaki yere kaçmıştı sonrada bulamadık )
neyse en sonunda herkes toplandı arabada geldi gezimizin süpris konuğu vardı ERCAN hoca Very Happy onla beraber mustafa hocayı almaya gittik (eşyalar çok olduğu için onu evinden alıcaktık)kaptan bizi bir yere götürdü sevilmedi yada yanlış yere girmişti çünkü hiç kimse yoktu...
en sonunda piknik yapıcağımız yere geldik ama ne geldik Very Happy elimizde apağır şeyler en az 10 dk yürümüşüzdür yada eşyalar ağır olduğu için bana öyle geldi :Dneyse uygun bir yer seçtik daha doğrusu önden gidenlerin bulduğu yere gittik sonra birileri kayboldu ortadan çeşmemi ne aramaya gitmişler...
mustafa hocada çayı koyun demişdi demesine ama kimsede ateş yoktu Very Happy bizde başka birilerine sora sora bulduk çok istenilen o çayı ısıtmayı başardık Very Happy sonra sofra felan kuruldu bütün herkes toplandı sofranın başına zatemn ilk ve son defa o sofrada herkes bir araya geldi...yemekler güzelce yandi yenmesine ama kim topliycaktı önce bitirenler kalkıp gitti sonda kalanlarda mecbur bütün sofrayı toplamak zorunda kaldı Very Happy ama en sonada en harika yiyecekler kalmıştı (sona kalanlar hatırlarlar Very Happy )...
sonra birinden maç yapalım kelimesi çıktı ama hatırlamıyorum kızlı erkekliş takım kurduk kocaman halisaha gibi yeşillik bi alan vardı orda oyuna başladık bizde Very Happy(hatırlatma güneşte tam trepemizdeydi ve hava çok sıcaktı)tabi oyunda kendini çok kaptıran erkekler oldu sanki kızlarla değilde sadece erkek erkeğe oynuyolar...
maçın ortasında top ayağımdan çıkar çıkmak kendimi yerde buldum birden Very Happy Very Happy (hyro orayı iyi hatırlıycaktır çünkü top bende olmamasına rağmen bana dalmıştı ikimizde kendimizi yerde bulmuştuk Very Happy:D) sonra birden başıma toplandılar ama daha kendime gelemeden iyiyim diyerek aya kalkıp gitmiştim çünkü nefes almakta zorlanıyodum herkes etrafıma toplanınca (sakın birine bişi olunca başında toplanmayın daha kötü duruma getirebilirsiniz Neutral )sonra penaltı meselesi çıktı başka bi olaydan sonrada zaten biz (sevda nesli elif ben)oyunu bıraktık geri dönüyoduk arkadan bi cümle duymuştuk ve dahada sinir olmaya başlamıştık.... arkamızdanda bi kaç kişi geliyodu Very Happy gerisi oyuna devam etti Very Happy:D

iyikide o olaylar olmuş bizde oyunu bırakıpğ gelmişiz çünkü hoca bizi çeşmeye yolladı damacanaya su dolduralım diye (onur sevda elif nesli ben) ve pikniğin en güzel kısmı orasıydı ... hiç tanımadığın birileriyle beraber 1,5 saat serçe parmağından az akan bi suyun başında beklemek harika bişey yeri geldi beraber kavga ettik yeri geldi ortama uygun espiriler yapıldı ve bir çok kişi ile tanışmıştık çoğuda sınıfça gelmişlerdi vede günün çoğunu çeşme başında beklemişlerdi tıpkı bizim gibi ama sonunda damacanayı yarısına kadar doldurduk ve geri döndük Very Happy:D sonrada zaten suya birinin dokunmasına engel olduk çünkü biz saatlerce başında bekledik ve bir kişi bile merak edip gelmemişti ve ayrıca tek suyumuz oydu:D sonra bişi oldu bıraktık biz 5imiz ormana keşfe çıktık çıkmasına çıkmıştık ama böceklerde rahat bırakmadı ve kaybolma korkusu içinde geri döndük (korkumuz mustafa hoca ve ercan hoca yüzündendi )neyse diğerleride köfte felan yaptı biz elimizi bile sürmemiştik:D:D o kadar saat suyun başında beklerken onlar oyun oynadı onlarda iş yaparken biz oyun oynadık Very Happy Very Happy:D

ama hakkını yemiyelim GÜLcük bizden az oynamasına rağmen çoğu işe koştu ama en sonunda onuda yanımızda götürdük biraz gezdik sonra gitme saatimiz yaklaştığı için geri döndük herkes eşyasını toplamaya başladı bizim eşyamız az olduğu için çabuk topladık ve hemen yanımızda KIRSTAR YARIŞMASI yapılıyodu Very Happy(öğrenci öğretmenler arasında)ona katıldık Very Happy sonrada geri döndük... ve gün bitti Sad Crying or Very sad

11unutulmayanlar Empty Geri: unutulmayanlar Salı Ara. 04, 2007 12:35 pm

LiNKiN_PaRK

LiNKiN_PaRK
Emektar
Emektar

amma uzun yazmışım bee Very Happy yeni fark ettim

12unutulmayanlar Empty Geri: unutulmayanlar Cuma Ara. 14, 2007 5:07 pm

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

BEN DAHA 9 OLAMADIM Very Happy DAHA 6.SINIFTAYIM Very Happy SİZE MİSAFİRLİĞE GELDİM Very Happy

13unutulmayanlar Empty Geri: unutulmayanlar Cuma Ara. 14, 2007 9:34 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

hasan_sabbah demiş ki:ali mustafayı mı kastediyon(gerçi başka lafla dayak yicek enayi yoktu zaten). cidden güzel günlerdi azmı güldük mala.
evet caner doğru bildin arada sırada seni de döverdim pataklardım ama o sınıfta bi seni severdim len değerimi bil diğer hiç kimseyi sevmek değil nefret ederdim (duymasınlar Very Happy )

14unutulmayanlar Empty Geri: unutulmayanlar Ptsi Ocak 14, 2008 1:35 pm

hyro

hyro
Admin (Kurucu)
Admin (Kurucu)

hardrock-34 demiş ki:bisim 4 kişilik bi grubumuz wardı(hala war amaa.. sınıfta bi başkaydı)yediimiz içtiimiz ayrı gitmezdi(şimdi birbirimizi zor goruok Sad ) okulda sürekli 4 lü dolastıımız için millet sürekli
"siz kardeşmisiniz?"
biara hocalar cok fazla beraber olduumuz için bizim sınıfları ayırmaya kalktı bi arkadaşım ağladı o gün çok içim gitmişti kısa bi süre içinde tanıstık ama sanki doğdumuz günden beri birbirimizi tanıo gibiydik

Evet işte BaByGeyÇh'i çözdüm:
-Büşra
-Belgin
-Gamze
-Çağla

Benden korkulur... Twisted Evil

https://cumhuriyet.catsboard.com

15unutulmayanlar Empty Geri: unutulmayanlar Ptsi Ocak 14, 2008 4:00 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

hyro demiş ki:
hardrock-34 demiş ki:bisim 4 kişilik bi grubumuz wardı(hala war amaa.. sınıfta bi başkaydı)yediimiz içtiimiz ayrı gitmezdi(şimdi birbirimizi zor goruok Sad ) okulda sürekli 4 lü dolastıımız için millet sürekli
"siz kardeşmisiniz?"

Evet işte BaByGeyÇh'i çözdüm:
-Büşra
-Belgin
-Gamze
-Çağla

Benden korkulur... Twisted Evil
harbiden senden korkulur

16unutulmayanlar Empty Geri: unutulmayanlar Çarş. Ocak 16, 2008 11:28 am

hardrock-34

hardrock-34
Admin Muavini
Admin Muavini

eferin o zmn size Very Happy Very Happy

17unutulmayanlar Empty makara Çarş. Ocak 16, 2008 3:08 pm

benverap

Bebe
Bebe

ben sinan ve çaglar üçümüz ne makara yapardık bea

18unutulmayanlar Empty makara Çarş. Ocak 16, 2008 3:10 pm

benverap

Bebe
Bebe

ben sinan ve çaglar üçümüz ne makara yapardık bea

19unutulmayanlar Empty Geri: unutulmayanlar Cuma Ocak 18, 2008 3:42 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

sen sinan ve çağlar üçün makarayı iki kere yapıyodunuz heralde lol!

20unutulmayanlar Empty Geri: unutulmayanlar Çarş. Ocak 23, 2008 2:23 pm

F=@=T=İ=H

F=@=T=İ=H
Admin Muavini
Admin Muavini

büşra abladanmı korkulur o zaman benden ayli ayli korkulur Very Happy

21unutulmayanlar Empty Geri: unutulmayanlar Perş. Ocak 31, 2008 7:43 pm

alix

alix
Admin Muavini
Admin Muavini

sen öcümüsün Razz Razz Razz

22unutulmayanlar Empty Omer KaraHaN Çarş. Mart 19, 2008 12:59 pm

omer_karahan

omer_karahan
Bebe
Bebe

Adamın biri şoka girmiş,karısı; Migros'a hahaha Very Happy laylay unutulmayanlar 762857

http://www.omerkarahan.xm.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]